חיפוש מאמרים

11828 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שליטה בכעסים – דרכים לניהול ותיעול כעסים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ביטוח דירה חברת ביטוח ביטוח פרטי חברות ביטוח

נושא המאמר: בונים על ביטוח
מאת: רוזין חברה לביטוח   שמור מאמר למועדפים

ביטוח דירה הינו אחד הביטוחים החשובים ביותר. מדוע בעצם, אתם שואלים את עצמכם. חשיבות ביטוח הדירה נובעת מכך שבית המגורים שלנו הוא מקום שקשה למצוא לו תחליף. כך למשל אם אחת מהפונקציות בבית לא מתפקדת, למשל, לא ניתן לבצע פעולות בסיסיות כגון לישון, לאכול או להתרחץ - קיים צורך מיידי להחזיר את המצב לקדמותו. לצורך כך, אפשר לבטח הן מקרים שונים של פגיעה בדירה והן את התכולה ולקבל פיצוי במקרה של נזק.

מה ניתן לבטח?
מה ניתן לבטח? כמעט הכל, בעצם. ביטוח תכולת הבית כולל חפצים, כלים, רהיטים, חפצי אומנות ותמונות, כלי חשמל, דברי ערך ותכשיטים. בנוסף, ניתן לבטח את הדירה מפני מקרים שונים שעלולים לגרום נזקים לדירה או לרכוש כגון ביטוח נגד גניבה, רעידת אדמה, תאונות בתוך הדירה או בעיות ותקלות בבית לדוגמה סתימה בצנרת.

ביטוח מורחב
ברבים מהמקרים, הפוליסה הרגילה הינה מוגבלת מבחינת הכיסוי הביטוחי שהיא נותנת לרוכשיה. לכן, מי שמעוניין בכיסוי מורחב צריך להוסיף על הפוליסה הרגילה פוליסה הנקראת "כל הסיכונים".

ביטוח דירה מורחב מאפשר למבוטח לקבל פיצוי במקרה של נזקים שלא מעניקים פיצוי כספי בפוליסות רגילות כגון פיצוי במקרה של רעידות אדמה. חשוב לזכור, כי בפוליסת הביטוח המורחבת לא מפורטים המקרים שמבוטחים. בפוליסה מצוינים רק המקרים החריגים אינם מבוטחים. ברוב המקרים, שמאי מומחה צריך להעריך את הרכוש בדירה ושוויו כתנאי לעריכת ביטוח דירה מורחב.

האם חייבים לבטח דירה שכורה?
האם יש לבטח דירה שכורה? התשובה חיובית. הביטוח כדאי גם למשכיר וגם לשוכר. המשכיר מבטח את הדירה כבעלים שלה, ואילו השוכר רוכש ביטוח למרות שהוא לא בעל הדירה. "למה לי בעצם?", ישאל את עצמו השוכר הממוצע, "הרי אם קיים ביטוח לדירה למה אני זקוק לפוליסה נוספת?". שוכרים רבים יתפלאו לגלות, כי גם הם חשופים להפסד כספי במקרה שהדירה תפגע. כשוכרים, אתם עשויים לגרום לנזק ניכר לדירה, למשל כתוצאה משריפה שאתם גרמתם בשל התנהגות רשלנית מצדכם. הביטוח של בעל הדירה יגן עליו, והוא יקבל פיצוי על הנזקים שנגרמו לדירה. אבל ביטוח זה אינו מכסה אתכם כשוכרים. אם החברה המבטחת תבחר לתבוע אתכם על ההוצאות הכספיות שגרמתם לה, למשל, תשלום פיצוי לבעלים, כדאי שתהיה לימינכם חברת ביטוח שתגבה אתכם.

רוזין-סוכנות לביטוח , ביטוח רכב , ביטוח פרטי


www.reliable-insurance-il.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י רוזין חברה לביטוח שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!