חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
ממה מושפע מצב הרוח שלך?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: בורסה ניתוח טכני מניה בורסה_גרף

נושא המאמר: ADX & DMI
מאת: fxg   שמור מאמר למועדפים

ADX & DMI
Directional Movement Index - DMI . פותח ע"י j.Welles Wilder הוא אינדיקטור מונחה מגמה.
מתנד זה מראה לנו לא רק מהו כיוונה של המגמה – אלא גם מהי עוצמתה ממדד של 0 עד 100 .
מתנד זה מורכב משלוש סדרות :
סידרה א : DMI – MINUS. מצויינת בצבע אדום על הגרף, מראה באיזה עוצמה המחירים נעים כלפי מטה (DMI-M).
סידרה ב : DMI – PLUS. מצויינת בצבע כחול על הגרף, מראה באיזה עוצמה המחירים נעים כלפי מעלה (DMI-P).
סידרה ג : ADX – מצויינת בצבע כחול, מתנד המציין את עוצמת המגמה הנוכחית . ישנם שמפרידים את ADX מהקודמים, אולם FXG ממליצה לעבוד כאשר כל ה- 3 באותו הגרף.

איתותי המתנד
כאשר DMI-M חוצה את DMI-P כלפי מעלה אזי מתקבל איתות שלילי. והפוך, כאשר DMI-P חוצא את DMI-M כלפי מעלה – מתקבל איתות חיובי . יש לשים לב כי בעיתות דישדוש מתקבלים המון איתותי שווא – לכן יש לשים דגש רב על סידרת ADX לצורך קבלת החלטות (יפורט בהמשך).
• יש לשים לב! ADX הינו מדד מומנטום, ולכן כאשר ADX נחלש – אין זה אומר שהתהפכה המגמה אלא רק שעוצמת המגמה נחלשה.

מדדי DMI
מדדי עוצמות אלו מציגים במקביל מספר פרמטרים מאוד חשובים. מדד ה DMI-P מציג את עוצמת הקונים בעוד שמדד ה DMI-M מציג את עוצמת המוכרים. כאשר מדד ה- DMIP עולה מעל רף ה- 25 זה סימן למגמה שוורית חזקה וכן הפוך - כאשר מדד ה DMIM עולה מעל רף ה – 25 זהו סימן למגמה דובית חזקה.
מדד ה – ADX
מדד זה מבוסס על הממוצע הנע, ברירת המחדל של מדד זה הינו – 14 ימים לחישוב . כפי שציינו, מדד זה מציין רק את עוצמת המגמה הנוכחית אולם אין הוא לבדו נותן לנו מידע מהי אותה המגמה . כאשר מדד זה עולה מעל 25 נקודות – זהו סימן שעוצמת המגמה הנוכחית חזקה ולכן יש לנו הסתברות גבוהה לרכב על אותה המגמה . כמו כן כאשר מתנד זה מתחת ל 25 נקודות – ניתן להבין כי המגמה אינה ברורה ואל לנו לקבל החלטות (כנראה איתותי שווא לפי סדרות DMI) .
כפי שניתן לראות בדוגמא – מדד ת"א 25 היה בדשדוש מיולי עד אוקטובר וכמו שאנו רואים מתנד ADX (הכחול) נע בטווח יחסית נמוך. אך כאשר המגמה מאוקטובר התחילה להתבהר רואים כי מתנד ADX מתחיל לעלות – רבות מעל ל 25 הנקודות .

fxg.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י fxg שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]