חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
איך לעשות את הדברים הנכונים גם בלי להבין אותם ?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ערביי ישראל וליד עיסאוי

נושא המאמר: דעה אחרת האם זה זמן להחליף הנהגת ערביי ישראל
מאת: וליד עיסאוי    שמור מאמר למועדפים

דעה אחרת של אזרח ערבי ישראלי
שילוב עכשיו
זה הזמן והמקום לשנות כיוון ,ולהתחיל לקרוא לערבים הישראלים לשנות ההבנה של ההנהגה הפוליטית שלכם כי באמת נמאס לנו משפת האנטי נגד המדינה ,מה הביאה לנו ההנהגה וההתנהגות האנטי ממסדית ,אני מאמין שהביאה רק איחור ועיכוב בהתקדמות והעמיסה עלינו יותר ממה שאנו יכולים לסבול . והיא עודדה יהודים בני הארץ והמדינה נגדנו , השאלה המתבקשת והדחופה למה הם עושים זאת .

האם הכלכלה הערבית סובלת החלטות מסוג ניתוק הקשר הכלכלי עם ההתנחלויות האם הכלכלה הערבית הישראלית סובלת ניתוק ההשקעה ממוסדות המדינה לכלל האוכלוסייה
אני והרבה כמוני בעד להשתלב בחברה אני בעד הנהגה חדשה מבינה ומרגישה שתוביל למהלך זה , נגד ההצהרות האנטי המדינה של מנהיגים דתיים או פולטים דמגוגיה ריקה מתוכן רק כדי לעורר אנטגוניזם ולמה כל זה ועל חשבונו של מי .

אני כן ובעד השתלבות ושיתוף פעולה, דו קיום בכל התחומים במדינה בין ערבים ליהודים המבוסס על כבוד הדדי כבני אדם וכבני מדינה אחת יש מקום לכולנו גורלנו הוא אחד לפי דעתי .
אני בעד שפה של הדדיות בכלכלה בהשקעה להקים מפעלים חילופי עובדים ואנרגיות חיוביות בין עמים כדי לקדם השפה המשותפת .

יש לשלול ולהתנער ממחשבות ודעות האנטי של אנשים פולטים או דתיים המובילה למסלול של התנגשות מתמיד עם המדינה ( מה המטרה שלהם ריבונו של עולם)אני סבור כי יש לעודד אנשים מהציבור הישראלי ערבי יהודי לשיתוף, לקבל את השני יש להוביל למהלך של נורמליזאציה אמיתית בין יהודים לערבים .

מספיק לנו עם תיאוריות השנאה וההתנערות ומהלכי לא לקבל האחר , זה סכנה אמיתית ופוגעת בשלום אמיתי . אנו חפצי חיים ומעודדים אנרגיות חיוביות בדיוק ההפך מארונות המוות שמכינים לנו .

אני חושב כי בחברה הערבית נמצאים יותר משמונים אחוז בעד דעה זו המעודדת השתלבות עם המדינה ומוסדותיה גם בשירות הלאומי ועוד תחומים אחרים אך אין להם האומץ והיכולת לדבר כי יש גופים שונים השולטים על הרחוב המדוכא הזה ומעודדים הגישה זו אני סבור כי יש מקום וצריך לשים את הדיון על השולחן מול הציבור לעיון כדי להשכיל לומר את דעתו ויבחן את מהותו ואודותו כמו חכמים בעלי דעה חופשית במדינה דמוקראטית . ולא לשתוק על הנאמר והנעשה כאילו מובן מאיליו .

אני חושב שיש לתמוך בדעות של ליבראליזם מחשבתי והתנהגותי ולעודד אותם וכדי להביא למסלול חדש של התארגנות פוליטית חברתית חדשה המבוססת על מדינה אחד עם אחד כמובן בכבוד הדדי קבלת האחר כבן אדם כבן מדינה אחד וגורל אחד זה הוא הרציונאליזם המבוסס על עובדות ועל אמת ועל מציאות ולא על דעה קדומה ישנה סגורה אין בה תועלת

מדינת ישראל היא דמוקראטית חוקית החיים בה ערבים ויהודים אשר אלוהים בחר לנו לחיות ביחד יש לנצל את האופי הזה של המדינה כדי לחיות בכבוד ובטוב כדי שנהיה סמל ודגל לאומות העולם בקרבה ואחווה .

יש לפי דעתי ודעת הרבה אחרים לעורר את השאלה עד מתי אנו חיים בצל מנהיגות ערבית ישנה .מובילה אותנו רק לייאוש ניתוק מהחברה שלנו ,מחשבות המבוססות על דעות קדומות והם שלובים מהמותן בלי מחשבה לפחות של אינטרסים הערבים הכלכלים הם רק נכללים בשיקולים ההנהגה הזאת כדי לצבור כוח ועוד כוח על חשבון העם והאנשים הלא יודעים בדיוק על מה מדובר .

אני טוען ומבקש תשובות למה המנהיגות לא דואגת לחפש מקומות עבודה של הערבים בישראל למה לא דואגים לטפל באלימות בקרב הערבים בישראל האם זה לא חשוב , מה חשוב יותר לבזבז אנרגיות סתם או באמת לעבוד כאחראים מול הציבור הערבי בישראל . מה לנו ולנתק הקשר הכלכלי עם ההתנחלות מה לנו וגישת האנטי נגד המדינה מה לנו ולהצהרות של אישים המובילים אתנו להתנגשות עם המדינה והחברה הישראלית בדיוק זה הזמן לומר להנהגה כי אנו בחרנו אחרת למסלול אחר של חיים . מנהיגים שבחרו להם להתרחק מבעיות האמיתיות של העם שבחר בהם כמנהיגים והתנתקו ממנו מול אינטרסים לא מוגדרים ואין לנו כל זיקה עכשווית או מיידית . הרחוב הערבי ישראלי דורש עכשיו פתרונות בכל תחומי החיים הלוהטים . חינוך אלימות תרבות עבודה דיור אקדמיים ולהשאיר את הפוליטיקה החיצונית לאחרים . יש לדאוג לעצמינו קודם כדי שנוכל להתקיים בכבוד .

תאמינו לי כי במקום בו נמצא שיתוף, אהבה ,ורוח טובה אפשר להתקדם בכל התחומים אז בו נתרחק מהגישה והדרך הלא מובילים לחיים נורמאלים ונפעל ביחד לקידום, התפתחות, אהבה שיתוף ,דו קיום כי זה בדיוק מה שאלוהים הורה לנו לעשות . ואני בטוח שאלוהים לא הורה לנו ההפך .

אנחנו בני הארץ מטרתנו לחיות עם האחרים ולקבלם, גם הדת האלוהית מורה לנו לעשות כן.

אנחנו לא פצצה מתקתקת ואנחנו לא גייס חמישי זו הדבקה בכלל לא מתאימה לנו . אנחנו אנשים חפצים חיים מלומדים משכילים , בתוכנו פוטנציאל של רוח האהבה לארץ היפה הקטנה זאת עלינו להפעיל השכל ושיקול דעת , רואים את האחר באותה רמה של אנושות בכל שאלה או בעיה ופותרים אותה בדיאלוג פורה ורציונאלי מרגישים עם האחר בלי רגש של נחיתות . ומי שלא חפץ בכך וכך שיתפטר וילך למקום אחר איפה רואה את עצמו וכבודו . ולא יבלבל לנו את המוח . במקום הזה יש מקום לכולנו אפשר לבנות בו תקווה , חיים משותפים . בלי שנאה ,גזענות דתית לאומית , בלי דעה מוקדמת על האחר . בלי אפליה על רקע מין גזע דת לאום אלא לבססה על אנושות . וכאשר נחשוב כך אנחנו ונפעל כך נמצא הדרך הנכונה לחיות .

רק אם נשלים כי לכולנו זכות לחיות וחובה שעלינו לעשות מול המדינה ונכיר בחוק ונציית לו ונשקיע ללמד לילדינו על ערכים של אנושות , אהבה דו קיום ואזרחות טובה הנותנת למדינה יותר מלקבל בשמחה ובהרגשה נוחה ונכיר באחר ולכבדו ולהרגיש אותו ועמו הוא הזמן הנכון הצלחנו להיות בני אדם

אם רוצים בנו אנו רוצים בכם בגאווה כבוד שוויון באנושות .

אני קורא להנהגה לאמץ את הדרך זו ולנטוע בחברה את הערכים אלו ולעודד אותה ולהשקיע מאמץ יתר בתוך מגזרינו הערבי להעשיר את המודעות של קבלת האחר של דימוקראטיה , ציות לחוק , לדבר בשפת הדו קיום השיתוף פעולה כלכלי חברתי פוליטי כי בני ארץ אחת אנחנו ונשאר כך לעולם . הארץ הזו היא יפה מתקדמת מתפתחת יש בה מאגר ענק של אנשים מלומדים טובים חכמים אנושים שאפשר שכל העולם יהיה גאה בנו ובמעשינו .

בואו לנצל הצד החיובי של הדת בואו לנצל הצד החיובי של דימו קרטיה בואו לנצל הצד היפה של השכל הערבי יהודי ביחד כדי באם אנחנו חפצי חיים ואני חושב שכן באו אתנו ביחד להתקדם .


בכבוד רב
עו"ד עיסאוי וליד
כפר מנדא
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י וליד עיסאוי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]