חיפוש מאמרים

11800 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
האם ניתן להכות את השוק???

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: פורום קיסריה 2010 פורום קיסריה

נושא המאמר: פורום קיסריה 2010
מאת: פאונדרס   שמור מאמר למועדפים

מדי שנה בשנה המכון הישראלי לדמוקרטיה עורך את הכינוס הכלכלי השנתי הידוע בכינוי כנס קיסריה במהלך שנות קיומו הפך האירוע והיה לכינוס הכלכלי החשוב ביותר במדינה, ונדונות בו הסוגיות העיקריות שעל סדר יומו של המשק הישראלי. יושב ראש הכינוס הוא שר האוצר המכהן, ומשתתפים בו ראשי ממשלה (בהווה ובעבר), שרים, חברי כנסת, ראשי המשק והכלכלה, אנשי ציבור בכירים ואנשי אקדמיה.

לקראת כל כינוס נעשית עבודת הכנה של למעלה מחצי שנה בצוותים ובהם חברים נציגים בכירים של מגזרים שונים – ממשל, עסקים, חברה, אקדמיה ומנהל. הצוותים עורכים מחקר מקיף ומגבשים המלצות ליישום מדיניות. התוצרים של עבודת הצוותים הם תשתית חיונית לדיוני הכינוס והם מוגשים לקברניטי המשק ולמקבלי ההחלטות כדי לסייע להם לגבש מדיניות כלכלית-חברתית לישראל. הכינוסים מועברים בשידור חי באתר המכון. מחקרי הצוותים וההמלצות רואים אור בהוצאת המכון הישראלי לדמוקרטיה.

בימים רביעי–חמישי, ד'-ה' בתמוז תשס"ט, 17-16 ביוני 2010, יקיים המכון הישראלי לדמוקרטיה את פורום קיסריה להתוויית מדיניות כלכלית לאומית זו השנה ה-18. השנה הפורום ייערך בנצרת ויעלה לסדר היום את שאלת התעסוקה וההשתלבות בשוק העבודה של המגזר הערבי.


מטרת פורום קיסריה 2010, למן הכינוס הראשון שלו, ליצור מצע כלכלי שיהיה הבסיס למדיניות הכלכלית של ממשלות ישראל. משתתפי פורום קיסריה פועלים חודשים ארוכים כדי להביא לדיוניו תכניות מעשיות שהממשלה יכולה לאמץ ולבצע.

יו"ר הפורום: שר האוצר, ד"ר יובל שטייניץ
המנהל האקדמי של הפורום: מר דוד ברודט

דיוני הפורום יועברו בשידור חי

נושאי הפורום
1.שוק העבודה בישראל לנוכח האתגרים בעתיד, בראשות פרופ' ראובן גרונאו

• תעסוקת ערבים בישראל: האתגר של הכלכלה הישראלית, בראשות ד"ר יוסף ג'אברין
• התעסוקה במגזר החרדי, בראשות פרופ' יוסי תמיר
• העסקת עובדים זרים, בראשות פרופ' צבי אקשטיין
2.חברה אזרחית ומגזר שלישי בישראל, בראשות ד"ר ניסן לימור

3.מדיניות המקרו בישראל לנוכח היציאה מן המשבר הכלכלי, בראשות פרופ' נתן זוסמן
* המלצות צוותי ההכנה יפורסמו בקרוב

www.idi.org.il/events1/caesareaforum/pages/2010.aspx


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י פאונדרס שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!