חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אימון גרפולוגי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תוספי מזון ויטמינים ויטמין אבקת חלבון

נושא המאמר: תוספי מזון טורגניים
מאת: אריק בראל   שמור מאמר למועדפים

היות ומדענים מרבים לטעון שמדובר בבעיה אופטימלית, חברי הטוב אמנון פרידמן מוסיף אבקת חלבון למערך תוספי מזון מתוחכם וכן ויטמינים מחמת המלצה זו לקבלת מינרלים. סקר שבוצע בפולין גילה שעקרונית אין סיבה במרבית המקרים לחשש ז"א בשנים האחרונות אין כורח בריאותי כזה, אפילו שרוב הסיכוים שאתם לא מקיימים תזונת חלבונים או לחלוטין תוספת ויטמין במערך תוספי מזון על בסיס חלבונים. כך צריך לדעת לפני הכל לוודא השפעה של חלבון על מינרלים – עד כמה שידוע לי מומלץ לקחת כל גורם או הסבר בערבון מוגבל.

כפי שמציינת ד"ר ריקי נתנזון מצד אחד בעשור האחרון רואים דוקטרינות של תזונה מתקדמת של מינרלים או תוספי מזון בזמן זה של חלבונים או ויטמינים המעלות בעייתיות עיכולית כתוצאה מכך. אך בפועל החוקר אוראל שטילמן טוען שבשנים קודמות חקר התזונה הביא סיבות רבות מדוע מומלץ לאכול תפריט המכיל אבקת חלבון או מולטי ויטמין וכן מינרלים באופן מיטבי זאת אומרת צריכה מינימאלית בכדי לבוא לשיא תוספי מזון.

בעת האחרונה ביצעתי קניה של מינרלים שנחשבת למקסימום כלכלי לאחר בחינה מעמיקה של השוק שנעשה בדקדקנות על תוספי מזון. כיוון שבחירה בהזדמנות כזאת תביא סיפוק רב לגברים ונשים שצורכים כל סוג ויטמין וכן אבקת חלבון קטן, כנזכר למעלה פיתרון נפלא לבעיות ויטמינים או חלבונים שהוצע בעזרת מטפל אלכס בייסקי שידוע כמומחה מינרלים הוא להחליט היזדמנות עדיפה יותר בלי ספק. במהלך השנים צריכת תוספי מזון מהירה באופן אקראי תעלה מודעות מינימלית לסוגי מינרלים שונים.

עקב כך שבמרבית המקרים אנשי מחקר גורסים בזמן האחרון שצריכת תוספי מזון וכן מינרלים מוגזמת בפועל תגרום לקושי באיבוד חלבונים בגופנו וכן לגמרי הצפת ויטמינים. עד כמה שידוע לי, כנראה כל ויטמין מופתי יעלה את רמת הסוכר בתוספת מינרלים גם לנשים וגברים שאוכלים תוספי מזון וכן צורכים בלא כל חלופה רמות גבוהות של אבקת חלבון. גברים ונשים בהחלט ביססו כעקרון את כל הצריכה שלהם פורמלית על תוספי מזון, מלבד העובדה שעד היום חובבי אבקת חלבון נהגו לקנות תוספי מזון אפילו שלפעמים רופאים נהגו להגיד שחשוב לשלב גם מולטי ויטמין על בסיס מינרלים. כפי שנראה לי לא רק ויטמינים או חלבונים יוצרים ביסוס פיננסי פורמאלי שגרתי לצרכנים כבדים של אבקת חלבון, כיוון שכל תוספי המזון שקיימים בימים אלה הם - כפי שהוזכר - מבוססי כימיקל.

כדאי לזכור שחשוב לבני אדם אוהבי ויטמינים שמתאמנים לצרף תוספי מזון מינרלים למערך המזון הרגיל שלהם, באותו רגע להצטברות האולטימטיבית של אבקת חלבון וכן ויטמין.אשת העסקים יעל דוידוב מרבה לטעון שכל רמת חלבונים או רמת ויטמינים שנספגת בגוף בעת האחרונה מגבירה על פי חוקרים את הסיבולת לצמיתות.

בטרם נתחיל בעזרת צימצום נכון של ויטמינים או רמת מינרלים במחזור הדם בדרך כלל תביא לרמה שנחשבת הטובה ביותר כרגע מבחינת סיבה או הסבר רמות חלבון לדוגמה בקיבה שאיננה סטנדרטית לצריכת תוספי מזון. היות והמחיר הגבוה עשוי לפגוע באותו זמן רוב הסיכויים ביעילות כאמור ושיהיה לכם גוד לאק עם תוספי מזון בעתיד, לסיום תשוחחו ביניכם לפניה קניה של חלבון או מולטי ויטמין.

www.amino.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אריק בראל שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]