חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הלבנת שיניים - שיטות ותוצאות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ימימה אביטל שיטת ימימה חשיבה הכרתית לימודי ימימה

נושא המאמר: אברי גלעד - שגרירה הנאמן של שיטת ימימה
מאת: אלי שלגי   שמור מאמר למועדפים

יש כיום בארץ עשרות אלפי בני אדם אשר אם תגידו להם את צירוף המלים שיטת ימימה יאירו עיניהם. הם יוכלו לספר לכם במשך שעה ארוכה על אודות סגולות השיטה ונפלאותיה, על תרומתה העצומה לשיפור חייהם מכל בחינה ומכל היבט. אחד מהם הוא הבדרן, המנחה, איש הרדיו והטלוויזיה ( ומן הסתם הוא חובש, לצורך אפיונו, עוד כמה כובעים) אברי גלעד. יותר מאשר ידוענים אחרים, אברי גלעד מספר וכותב במקומות שונים על תרומתה העצומה של שיטת ימימה על חייו. במשך השנים, שבהן הוא חשוף לציבור מעצם היותו איש תקשור מרכזי, הוא למד לעדן את עצמו, למתן ולאפק את תגובותיו, להיות חם, חומל וסבלני יותר. את השינוי שחל בו, לדבריו, הוא מייחס להתוודעותו אל שיטת ימימה, אשר העמקה בלימודיה אפשרה לו לרכוש כלים לזיקוק העיקר מהטפל, לחשיבה רציונאלית (הכרתית) ולקבלת עצמו על חולשותיו.

שיטת ימימה אברי גלעד נאמרים בנשימה אחת. כידוען מפורסם הוא משמש אחד משגריריה הנאמנים ביותר של שיטת ימימה. התנסותו והאופן שבו היא משפיעה על חייו ודאי מעצימים את תהודתה של השיטה בקרב מי שמתוודעים אליה ועוסקים בלימודה.

אני לא בטוח שיש כיסוי לאמירה כי " המביא דבר בשם אומרו מביא גאולה לעולם", אבל מה שבטוח הוא שהוא מביא אליו ציטוט. יש לא מעט ציטוטים של אברי גלעד על שיטת ימימה.

באחד – מרבים – מהם הוא אומר, כי לימודי שיטת ימימה עשו לו רק טוב. הוא העיד על עצמו שהוא שמח ושלם ובעיקר – מקבל את עצמו כפי שהוא, בלי להתייסר, בלי שמצפונו ינקוף אותו, בלי להתחרט על דברים שעשה אף שלא בהכרח רצה לעשותם או דברים שרצה ולא עשה.

אני לא יודע אם ימימה מסוגלת להקשיב אף שהיא נמצאת כבר בעולם הבא ( אולי אין להוציא מכלל היתכנות את יכולתה של מי שבעודה בעולם הזה עסקה בתקשור עם יצורים מעולמות חיצונים לעשות זאת גם מהמקום שבו היא נחה מנוחת עדן...) אבל אם כן, היא ודאי שמח לשמוע כי אברי גלעד אמר לא פעם כי כל דבר טוב שקרה לו בחיים קרה לו בזכותה והודות לה.
העוסקים בלימוד שיטת ימימה ודאי לא יופתעו מעצמת דבריו של אברי גלעד.

www.myyemima.info


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי שלגי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!