חיפוש מאמרים

11807 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מכינה לעיצוב ואדריכלות – ניצול נכון של מגרש לבניה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: BVI הקמת חברה בחו"ל

נושא המאמר: רבים חושבים על הקמה של חברת אופשור בחו"ל אך לפני הקמת החברה כדי לחשוב האם הקמת החברה בחו"ל תענה על ה...
מאת: מה   שמור מאמר למועדפים

רבים חושבים על הקמה של חברת אופשור בחו"ל אך לפני הקמת החברה כדי לחשוב האם הקמת החברה בחו"ל תענה על הצרכים שלך, בין אם הצרכים הם עסקיים או פרטיים. זיהינו 3 שלוש מטרות העיקריות להקמת חברה בחו"ל.
הראשונה היא תשתית לפעילות עסקית, השנייה היא צמצום מס והשלישית היא הגנה על הנכסים וסודיות. סיבות אלו יכולות להיות בלתי תליות אחת בשנייה או משולבות יחדיו , בנוסף, ישנן מטרות משניות נוספות להקמת החברה אך בסופו של דבר הקמת החברה תלויה בצרכים האישיים הספציפיים של כל אחד, תהיה הסיבה אשר תהיה.

המטרה הראשונה היא בדרך כלל צורך בתשתית תפעולית, משפטית ובנקאית לצורך פעילות עסקית לגיטימית. כל עסק פועל דרך חברה ולא בצורה פרטית. אם חשבת על הקמת עסק בחו"ל בין אם מדובר על אתר אינטרנט או יבוא מוצרים או פרילאנס המעניק שרותי תכנות או יעוץ מומלץ לפעול דרך חברה בחו"ל שברשותך. ניתן לפתוח חשבון בנק בחו"ל לחברה לפעילות שוטפת
.
שנית, כחלק בלתי נפרד מהצורך העסקי, חברות אופשור נהנות גם מהטבות מס נכבדות. ברוב תחומי השיפוט הפופולאריים, הטבות המס יכולות להיות משמעותיות ביותר לחברה ובדך כלל יכולות להיות אפס מס חברות, אפס מס על משיכת דיבידנדים ואפס מס על רווחי הון. כמובן שכל נהנה בחברה או בעל מניות בחברה חובתו לנהוג בהתאם לכללי המס החלים במקום התושבות של ולדווח בהתאם לכל לרשויות המס.

שלישית, עניין הסודיות. דרך הקמת חברה בחו"ל, לדוגמא מסוג BVI ניתן לפעול בצורה אנונימית, הן לפעילות עסקית והן להחזקת נכסים שונים. חשבון בנק על שם חברה מקובל מאוד בבנקאות הפרטית בשוויץ מחר וכל הפעילות מנוקזת דרך החברה ולא על שם בעלי החברה או הנהנים החברה. בתחום השיפוט באי הבתולה הבריטיים - BVI פרטי הנהנים בחברה אינם גלויים לציבור, כמוכן ניתן למנות דירקטורים ובעלי מניות לחברה כך שבכל מקרה קשה מאוד לבצע הרמת מסך לחברה או לחשבון הבנק. ניתן לבצע הרמת מסך לחשבון בנק בשוויץ או בתחומי שיפוט אחרים במצב בו בעלי החשבון חשודים בעבירות פליליות כלכליות כדון הלבנות הון, הונאות מס וכדומה אך על הגוף התובע לספק לבית המשפט שם ספציפי, מסמכים והוכחות על מנת לקבל צו חיפוש ומסירת מידע.

www.bvi.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!