חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
על מי מוטל נטל ההוכחה בתביעות ביטוח – המבוטח או המבטח? - חלק א'

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עו"ד לפשיטת רגל עורך דין לפשיטת רגל

נושא המאמר: פשיטת רגל
מאת: אלון דהן   שמור מאמר למועדפים

עו"ד לפשיטת רגל

כיום עסקים רבים קמים ונופלים, מעטים הם העסקים המצליחים להמשיך ולהתקיים. אם חלילה עסקך פשט את הרגל מוטב כי תפנה ליעוץ של עורך דין לפשיטת רגל, שילווה אותך בכל התהליך המפרך.

עו"ד לפשיטת רגל – מתי?

הכרזה על פשיטת רגל מאפשרת למי שצבר חובות רבים, להקפיא את ההליכים המשפטיים בהם נקטו נושיו בתיקי הוצאה לפועל. זהו הליך מורכב, הדורש סיוע של עו"ד לפשיטת רגל. עורך דין כזה הוא בעל ידע וניסיון עשיר בתחום כך שיוכל לסייע לך לאורך כל התהליך. עורך דין לפשיטת רגל, יבטיח שהתהליך יהיה קצר ככל האפשר ויגרם לכם נזק מזערי, כך שתוכלו לסגור פרק זה בחייכם ולפתוח פרק חדש ומרתק.

כאשר אדם מסויים או בעל עסק, אינם מצליחים לעמוד בנטל התשלומים שנקבעו לו ונושיו פותחים בהליכים משפטיים נגדו, יוכל האדם לפנות לקבלת עזרה מגורם מומחה בתחום – עורך דין לפשיטת רגל. הלה ייעץ לו באילו הליכים לנקוט ואם אכן הכרזה על פשיטת רגל היא הפתרון ההולם. יש לציין שפגישה ראשונה, עם עו"ד לפשיטת רגל לשם התייעצות אם האדם או בעל העסק יכולים לפתוח בהליכי פשיטת רגל תהיה ללא כל התחייבות מצד הפונה.

בטרם אתם רצים להכריז על פשיטת רגל ומחפשים עורך דין לפשיטת רגל, דעו כי זהו הליך מורכב. יחד עם זאת מאחר וזהו הליך כל כך מורכב, מומלץ שתבחרו באיש מומחה ובעל ניסיון רב בתחום פשיטות הרגל הלא הוא: עו"ד לפשיטת רגל. ישנן מספר אפשרויות פשרה, שניתן לנקוט בהן בטרם מחליטים על פשיטת רגל, כגון: איחוד תיקים ופרעון החובות בתשלומים בהם הגורם החייב יוכל לעמוד.
לעיתים עורך דין לפשיטת רגל, ייעץ ללקוח לפתוח בהכרזה על פשיטת הרגל כיוון שהדרישות, בהן החייב צריך לעמוד במקרים של איחוד תיקים הן מאוד נוקשות ו"חייבים" רבים אינם יכולים לעמווד בהן מבחינה כלכלית.

עורך דין לפשיטת רגל - הסבר על הליכי פשיטת רגל
כאשר מיעץ עו"ד לפשיטת רגל ללקוח להכריז על פשיטת רגל, הוא יסביר לו כי מרגע זה הוא מוגבל מבחינת הבנקים, הוא לא יוכל לפתוח חשבונות חדשים, או להשתמש בכרטיסי אשראי והמחאות. כמו כן יובהר לו על ידי עו"ד לפשיטת רגל כי אין הוא יכול לפתוח עסק עצמאי או להיות דירקטור של חברות. רק כאשר יסתיים ההליך תוסרנה מגבלות אלה.
עו"ד לפשיטת רגל ינחה את לקוחותיו לאורך התהליך הארוך ומייגע. כמובן שבמסגרת ההליך של פשיטת הרגל ה"חייב" ישתף פעולה בכל דרך שתידרש ממנו, כדי לפרוע את חובותיו. אם ברשותו נכסים, ינחה אותו עורך דין לפשיטת רגל כי עליו להיפרד מהם – למכור אותם והכספים שיתקבלו עבורם יועברו לידי הנושים.
www.amichai-law.co.il/pages.yecms/%d7%aa%d7%97%d7%95%d7%9e%d7%99-%d7%a2%d7%99%d7%a1%d7%95%d7%a7/%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%9a-%d7%93%d7%99%d7%9f-%d7%9c%d7%a4%d7%a9%d7%99%d7%98%d7%aa-%d7%a8%d7%92%d7%9c


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלון דהן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]