חיפוש מאמרים

11801 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מלון בוטיק בצפון שתמיד תזכרו

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: דם טבורי תאי גזע

נושא המאמר: מחקר העוסק בתאי גזע המקבלים עזרה מתאים סרטניים על מנת לשרוד- חלק ב
מאת: יעל טל   שמור מאמר למועדפים

הם גילו כי ביטוי יתר של TERT בעור של עכברים עורר קודם לכן תאי גזע בוגרים נחים להתחלק מחדש- אפילו בהיעדר רכיבים אחרים מהטלומרז . "זה היה רמז ברור מאוד כי TERT היה מעורב ביותר מרק קיום תחזוקתי של הטלומר "הוא אמר.
ארטנדי ועמיתיו זיהו כי התגובה של התאים ל TERT למעשה חיקתה את מה שהתאים ראו בחלבון אחר- beta-cateninשהיתה בביטוי יתר בעור של עכברים.
beta-catenin הינו מרכיב חיוני של מפל סיגנלים המכונה מסלול Wnt,
אשר חשוב מאוד בהתפתחות ,תחזוקת תאי גזע ושיפעולם.
המרכז לביולוגיה התפתחותית בסטנפורד ופרופ' רולנד נוס אשר משתפים פעולה במחקר הנוכחי, זיהו את המולקולה Wnt הראשונה בשנת 1982.
במחקר זה, ארטנדי ועמיתיו מזככים את החלבון TERT מתאי אדם מתורבים ומצאו קשר לחלבון כרומטין, שעיצב מחדש חלבון המעורב במסלול Wnt. הם הראו כי ביטוי יתר של TERT בנוכחות חלבון שעוצב מחדש מחזקת את ביטוי Wnt המופק מגנים.
לבסוף, הם מצאו כי TERT נדרש עבור תאי גזע עובריים בעכברים בכדי לתת מענה הולם לסיגנלי Wnt וכי חסימת ביטוי TERT פוגע בהתפתחות של עוברי צפרדע.

"זה לגמרי חדשני" אמר ארטנדי- אשר המשיך להראות כי TERT בצורה פיזית תופסת האזור בחלק הזרם העליון של הגנים. "לאף אחד לא היה מושג כי TERT הינו המסדיר את נתיב Wnt." הוא משער כי הפרעה לפעילות Wnt של חלבון עשויים להיות דרך מהירה יותר בכדי לעכב תאי סרטן מאשר חסימת פעילות הטלומרז, אשר תלוי בקיצור הדרגתי של הטלומרים עם כל חלוקת התא.
"נתיב ה- Wnt ופעילות הטלומרז הן שתי פונקציות נפרדות אך עקביות בחידוש תאי גזע עצמיים בתא ושגשוג תאי סרטן" אמר ארטנדי. "הטבע פיתח דרך לחבר את שתי הפונקציות המכריעות הללו על ידי גיוס מרכיב הטלומרז ישירות לתוך מסלול Wnt."
החוקרים חוקרים כעת איזה תפקיד TERT משחק בתאים נורמליים ובסרטניים.
אנחנו בהחלט יכולים להיות אופטימיים לגבי התפתחויות נוספות בכיוון זה.
בנוסף לארטנדי ולנוס המחקר הנוכחי מסטנפורד כולל חוקרים נוספים.
המחקר ממומן על ידי המוסד הלאומי לסרטן השד בקליפורניה .

פרטים נוספים ניתן למצוא בבלוג דם טבורי בכתובת http://www.hatabur.co.il .

www.hatabur.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יעל טל שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!