חיפוש מאמרים

11800 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מניעת סרטן השד - הגישה הנטורופתית

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גישור הליך גישור מגשר הסכמי גישור

נושא המאמר: הסכמי גישור
מאת:    שמור מאמר למועדפים


הסכמי גישור
הסכמי גישור הינם תוצר של תהליך גישור בין שני צדדים הנמצאים במחלוקת ומביאים בצורה כזו או אחרת לפתרון המחלוקת הנושא המדובר. הסכמי גישור הם הסכמים אליהם מגיעים שני הצדדים בכוחות עצמם על ידי סיוע מגשר ומהווה פשרה בין שני הצדדים, כך ששני הצדדים מרוויחים מקיומם ואף צד לא יוצא בידיים ריקות. כיצד מנסחים הסכמי גישור?
גישור נועד לפתרון מחלוקות בכל נושא, החל מנושאים הנוגעים לרכוש וכלכלה, גירושין, מחלוקות בין עובדים, סכסוכים בין תלמידי בית ספר ועד למדינות הנמצאות ביחסי אויבות. הסכמי גישור יותאמו לאינטרסים השונים של שני הצדדים במחלוקת וינוסחו לפי ההחלטות שהתקבלו בעת התהליך גישור. החלטות אלו יתקבלו בהסכמה מוחלטת בין שני הצדדים ולא יכפו עליהם מטעם המגשר. לפני ניסוח הסכמי גישור יקפיד המגשר להבהיר את ההשלכות או התוצאות האפשריות של החלטות אלו, כך שהצדדים יוכלו לשקול שנית את תוכן ההסכם, להתאימו ולתקן אותו לכדי החלטה אופטימלית. חשוב לציין כי על מנת להקפיד על ניסוח תקין של הסכמי גישור, על המגשר להיות נייטרלי והוגן לחלוטין כלפי הנושא וכלפי שני הצדדים.
הסכמי גישור ומעמדם החוקי
הסכמי גישור הנחתמים על ידי שני הצדדים הם הסכמים לכל דבר ומהווים חוזה מחייב לכל הכתוב בו. הפרת כל סעיף בהסכמים אלו מכל סיבה עלולה להוביל לתביעה משפטית מטעם הצד השני בהסכם. לפיכך, חשוב כי הסכמי גישור יהיו סיכום מדוייק של כל הפרטים עליהם הוסכם במהלך הליך גישור ולא ישאירו מקום לספקות. חשוב לציין כי בתי המשפט רשאיים, במידה וקיימת הסכמה מצד בעלי הדין, להפנות מקרים מסויימים ליצירת הסכמי גישור ואף להגדיר את תפקידי וסמכויות המגשר במהלך זה. בתי משפט נוטים להפנות תיקים רבים בנושאים שונים ביצוע הליך גישור גם עקב העומס על המערכת המשפטית, וגם במצבים בהם בית המשפט מאמין כי שני הצדדים מסוגלים להגיע יחד לכדי הסכמה. ישנם תיקים שימצאו מתאימים לתהליך גישור ויועברו לתהליך זה טרם יופיעו בפני שופט. גישור הוא פתרון לגיטימי ומקובל לחלוטין בתחומים משפטיים רבים כאשר הפופולרי ביניהם הוא תחום הגירושין, היות ותהליך גישור מאפשר הסדר חוקי של זכויותיהם של בני הזוג באופן רגוע ושונה מאווירת הקרב הנהוגה בבתי משפט.

www.gevim.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!