חיפוש מאמרים

12028 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
כלי בית

    קישורי טקסט (לפרטים)
קידום אתרים במנועי חיפוש

קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מקום ראשון בגוגל ראשון בגוגל קידום אתרים SEO

נושא המאמר: מקום ראשון בגוגל
מאת: LoadSEO   שמור מאמר למועדפים

No one can guarantee a #1 ranking on Google.
Beware of SEOs that claim to guarantee rankings, allege a "special relationship" with Google, or advertise a "priority submit" to Google..."

Search Engine Optimization , Google Webmaster Central


מקום ראשון בגוגל, זוהי משאלת ליבם של כל בעלי האתרים וזוהי גם תעודת הצטיינות של כל מקדם אתר. מקום ראשון בגוגל הוא סימן סטאטוס, מהלך מיתוגי מבריק ומפתח להצלחה כלכלית בן לילה...
האומנם?


להיות מקום ראשון בגוגל - מה ערכו של המקום הראשון?

נכון, אתר שהצליח להתקדם ולהיות מקום ראשון בגוגל יכניס בוודאות כמות גדולה יותר של גולשים מאשר אתר אחר שנמצא בתוצאות במקום השלישי.
אבל האם יש באמת הבדל משמעותי בין מקום ראשון למקום שלישי? ואולי מה עם מקום חמישי? או שישי? או עשירי? מחקרים שהתמקדו באיתור דפוסי גלישה של קהל המחפשים (והתבססו על נתונים של מיליוני משתמשים שנחשפו בטעות על ידי AOL) הראו שקיים הבדל משמעותי בין ההקלקות ובין המקומות השונים. המחקר הראה כי, מתוך קהל של 9,038,794 מחפשים, 43.13% נכנסו לאתר שהופיע במקום ראשון בגוגל, מקום שני קיבל 11.9% מההקלקות וכך הלאה כשהמקום החמישי קיבל 4.92% מסך כל הגולשים.


בואו נמפה את הנתונים הללו בכדי שנוכל להבין אותם יותר טוב. לשם כך ניקח לדוגמא ביטוי שיש סביבו תחרות גבוהה על מקום ראשון בגוגל ישראל –"דקה 90". נבדוק את הביטוי "דקה 90" בעזרת כלי מילות המפתח של גוגל:
( למידע נוסף על כלי זה בקרו ב ירחון TIPTOP של חודש מרץ 2010).

נפח החיפוש מדוייק לביטוי "דקה 90" הוא 40,500 ובהתאם לכך מקום ראשון בגוגל בתוצאה זו יקבל כ- 17,000 כניסות בחודש, המקום השני יקבל כ-5,900 כניסות וכו. שימו לב שמספרים אלו יכולים להשתנות בהתאם ל'אופי המילה' עצמה. כך, הביטוי "דקה 90" הוא גם מושג וגם שם מותג ויתכן מאוד שהמחפשים כאן מבקשים למצוא ספציפית את החברה "דקה 90". במקרה כזה ניתן לצפות לסטיית תקן מסויימת שתגביר את כמות הכניסות לאתר החברה ותמצמצם את כמות הכניסות לשאר התוצאות בעמוד.


מקום ראשון בגוגל – הבטחה לגיטימית?

"תבטיח לי מקום ראשון בגוגל!" כל מקדם אתרים נתקל בבקשה זו לפחות פעם אחת וסביר להניח שהרבה יותר. יש אולי כאלה שיגידו "אין בעיה" ויש רבים אחרים שיסבירו שהבטחות כאלה הן חסרות אחריות.
אז האם באמת ניתן להבטיח מקום ראשון בגוגל והאם ההבטחה הזו עומדת במבחן המציאות? התשובה היא "לא".
פרסום רשמי מטעם גוגל קובע שאף גורם לא יכול להבטיח או להתחייב על מקום ראשון בתוצאות החיפוש. אמירה זו מתבססת על מספר הנחות יסוד ומתוכן ניתן להצביע על 2 עיקריות:

סיבה I – השוק משתנה
כל מי שמזדרז להבטיח מקום ראשון בגוגל אומר בעצם שהוא עומד לחזות מראש את כלל התנודות בשוק שיתרחשו לאורך התהליך.
ברור שמדובר בהבטחת סרק.
אף אחד מאיתנו הוא לא מגלה עתידות ואף אחד מאיתנו לא יודע מראש, לא בתווך של ימים ובטח ובטח לא בתווך של חודשים, איזה אתר יפתח ואיזה יסגר, איזו חברה תשנה את מיקודה ואיזה בעל עסק יצא לקמפיין קידום אתרים אגרסיבי שישנה את פני המפה.
איש מקצוע בתחום קידום אתרים, שיש לו אפילו מעט אחריות על מוצא פיו, לא ימהר להתחייב על משהו שהוא בבירור לא יודע. לשאלה על מקום ראשון בגוגל מקדם מקצועי ישיב בהערכה – הערכה שתכלול לו"ז עבודה, סיכוי להצלחה והצגת תסריט אופמטימי לצד התסריט הפסימי. במצב כזה הלקוח יקבל לא רק הבטחות באוויר אלא תמונת מצב אמיתית ומבוססת שתעזור לו לעשות החלטת קניה נכונה ועניינית.

סיבה II – האלגוריתם משתנה
בכל הקשור לסוגיית "מקום ראשון בגוגל" (ולמעשה בכל הקשור לתהליך קידום אתרים) חשוב לזכור תמיד כי האלגוריתם של גוגל, 'המוח' שמאחורי תוצאות החיפוש, נמצא בתהליך של שיפור מתמיד. נכון, אין לצפות לתנודות חדות מדי. נכון גם שתהליך קידום אתרים יציב - כזה שמיישר את הקו עם הדרישות העיקרוניות של גוגל בנושא איכות האתר - יעניק תוצאה שתהיה חסינה למרבית השינויים באלגוריתם.

עם זאת, אין להתעלם מכך שהשינויים באלגוריתם אכן מתרחשים, לעתים ללא התרעה מראש וכמעט תמיד ללא אפשרות לחזות את כלל ההשלכות מראש. כל שינוי כזה יכול להשפיע על תהליך קידום אתרים ולשנות את תוצאותיו. לכן, בגלל שאין לחזות את השינויים הללו מראש, אין לחזות מראש גם את תוצאת התהליך. גם מסיבה זו הבטחה ל"מקום ראשון בגוגל" היא הבטחת סרק במקרה הטוב.

ובנימה אישית...
גם אנחנו, חברי צוות LoadSEO שמתהדר באחוזי הגעה של 90% לעמוד ראשון במאות פרויקטים קודמים ובאלפי תוצאות שונות נזהרים מאוד שלא לייצר ציפיות שווא בתחילת התהליך כדי למנוע אכזבות מיותרות בסופו.
אנו מאמינים כי הלקוח רוצה תהליך אמין, יציב ושקוף יותר משהוא רוצה הבטחות מוגזמות. זה נכון, לא תמיד אנו מצליחים להשיג את המקום הראשון בגוגל. עם זאת, לא מדובר ב'משחק סכום אפס', וכמו בכל תחום עסקי אחר גם בגוגל יש מספיק הזדמנויות רווח גם למי שנמצא במקום השני והשלישי.


להיות מקום ראשון בגוגל – עלות ותועלת

תמיד אפשר להגיע למקום ראשון בגוגל, אבל כמו בכל משימה אחרת גם כאן זוהי שאלה של זמן ומאמץ – של עלות מול תועלת. אם אתר כלשהו נמצא כבר בתוצאה השלישית ואנו מעריכים שייקח כחצי שנה לחצות את המרחק לתוצאה הראשונה, לא תמיד נמליץ לו ללכת בדרך זו. לפני שנבזבז זמן ומשאבים לנו וללקוח ננסה להבין מה התועלת הצפויה מהמאמץ והאם אין השקעה חלופית, טובה יותר. למשל, אם אני בתוצאה 3 בביטוי "מתנות" ולא נמצא כלל בביטוי "מתנות מקוריות", אולי יהיה משתלם יותר לייצר נוכחות במילה השנייה שם יש קהל יעד חדש והזדמנויות רווח חדשות. הכלל העיקרי הוא – כמה שיותר תנועה בכמה שפחות זמן וזאת מבלי להתפשר על איכות ועל רלוונטיות התוצאה. אם בזמן שאני רודף אחרי 10,000 גולשים יכולתי להביא 15,000 אז בפועל הפסדתי תנועה כי לא בדקתי את הדברים לעומק.

לסיכום (ואם הגעתם עד לפה אז כבר מגיע לכם מקום ראשון בגוגל) כשאתם נכנסים לתהליך קידום אתרים, חשוב לזהות בבירור את יעדי התהליך. מקום ראשון בגוגל הוא יעד מבטיח אבל חשוב לזכור לראות תמיד את כל התמונה. בשוק של מיליוני גולשים, מיליארדי חיפושים ואינספור ביטויי חיפוש, תוכנית עבודה בנוסח של: "מקום ראשון בגוגל בביטוי X" היא לא תמיד התוכנית הטובה ביותר לאתר ולעסק.


www.loadseo.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י LoadSEO שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!