חיפוש מאמרים

12052 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אודות הפזמונאי - אהוד מנור.

    קישורי טקסט (לפרטים)
באבלס
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: באבלס משחקים באבלס באבלס עם פרסים באבלס באינטרנט

נושא המאמר: משחק באבלס
מאת: קליק גו אינטרנט seo   שמור מאמר למועדפים

משחק הבאבלס

בכל מקום בו תימצאו בעולם, הסתכלו ימינה ושמאלה, התבוננו עמוק בעיני האנשים הסובבים אתכם. כולם שונים מאוד, באים מתרבויות ורקעים שונים, בעלי אהבות שונות ושאיפות שונות, אבל סביר להניח שלרובם מכנה משותף אחד- כולם מפוצצים יום יום.

כן, רבים בעולמנו מפוצצים בועות צבעוניות על בסיס יומי, או פוצצו כאלה לפחות פעם אחת בחייהם. מדובר במשחק ה"באבלס" שהוא ככל הנראה משחק המחשב הממכר והפופולרי ביותר בעולם.

מהו משחק הבאבלס?

משחק הבאבלס המקורי פותח ביפן בשנת 1994, ומיועד לטווח גילאים רחב ביותר. שחקנים בגילאי 5 ועד 100 יכולים להנות מהמשחק. מאז פיתוח משחק הבאבלס המקורי ועד היום פותחו עוד עשרות גרסאות שונות למשחק בגלגולים שונים ומשונים. המטרה המשותפת לכולם- פיצוץ כמה שיותר כדורים צבעוניים, תוך שימוש בכמה שפחות מהלכים.

שני ז'אנרים ראשיים ובעלי הבדלים משמעותיים יחסית במשחקי הבועות הם משחקי הבאבלס-טראבלס ומשחקי הבאבלס-פאזל:

מטרת משחק הבאבלס-טראבלס, לפוצץ כמה שיותר בלונים קופצים על ידי ירייה כלפי מעלה לעברם, כאשר כל בלון לאחר ירייה מתפצל למספר בלונים קטנים יותר. כך השחקן נאלץ להתמודד מול בלונים רבים יותר ויותר לפיצוץ, ובו בזמן לברוח מפניהם שכן נגיעה בבלון עלולה להפסיל את השחקן. שכלולים רבים של המשחק הזה קיימים- כמו באבלס מפלי מים המפורסם, אשר במהלכו, לאחר פיצול בועה לשתיים, נשפך מפל מים מטה אשר עלול להפסיל גם הוא את השחקן. משחק הבאבלס-טראבלס מבוסס בעיקר על מהירות, החלטה מהירה, ויכולת שליטה טובה במקלדת.

משחקי הבאבלס-פאזל וגרסאותיו השונות, הם הנפוצים ביותר- מטרתם פיצוץ כמה שיותר בלונים צבעוניים בעלי צבע זהה, הסמוכים זה לזה, כמובן במספר מהלכים המועט ביותר. בז'אנר זה, הנפוצים ביותר הם משחקי הבאבלס-שוטר. במשחקי הירייה בבועות, על המסך מסודרים באקראי כדורים צבעוניים זה אחד ליד השני. כאשר ישנה קבוצה של יותר משלושה כדורים צבעוניים סמוכים זה לזה, השחקן יכול לפוצץ את כל הכדורים הללו. הדבר נעשה על ידי יריית כדור באותו הצבע המופיע בתחתית המסך לעבר הקבוצה בעלת הצבע האחיד. בעת הפגיעה, יתפוצצו כל הכדורים הללו ויעלמו מהמסך, ממש כמו בועות- ומכאן שם המשחק. שידרוג של משחק זה הוא הבאבלס-ספינר, אשר מבוסס על אותו הרעיון, רק שבמקרה זה, לוח הכדורים מסתובב, מה שמגדיל את הקושי ומסבך את העניינים. בחלק מן הגרסאות, אחרי מספר מהלכים מתווספות שורות רבות של כדורים ללוח המשחק בהפתעה.

משחקים רבים על טהרת הבאבלס רואים אור מידי יום- בינם אובמה באבלס, באבלס חיות, באבלס צורות, ועוד גלגולים רבים ויצירתיים למשחק הפשוט. כך לשחקנים לעולם לא נמאס. מטרת המשחקים נשמרת, הסיפוק שבפיצוץ הבלונים נשמר, אך העיצוב, הצלילים, הצבעים ואופן המשחק משתנים מעט.

למה משחק הבאבלס פופולרי וממכר כל כך?

סוד ההצלחה של משחק הבאבלס, טמון כנראה בעובדה שהמשחק משלב פשטות וחשיבה. מצד אחד, מדובר במשחק צבעוני בעל חזות פשוטה ולא עמוסה בפרטים. אין צורך להשקיע זמן ואנרגיה רבים בהבנת המשחק, שכן מטרתו יחידה ופשוטה, וכן הפעולה לפיצוץ הבועות מונוטונית. אין שימוש מוגזם במקלדת ואין צורך לקרוא מראש את ההסברים, שכן המשחק פשוט מאוד להבנה וליישום. מצד שני, זהו משחק אסטרטגיה לכל דבר- בו מעורבים ראיה כוללת של התמונה, תכנון וראיה לעתיד, החלטות סדר עדיפות ואף חישוב סיכונים.

בנוסף, המשחק לא ארוך במיוחד ולכן הסיפוק שאליו מגיע השחקן בעקבות הצלחה הוא תדיר יותר וזמין יותר. כך, בתום המשחק הקצר, השחקן מתחיל מיד בסבב קצר נוסף לקבלת תחושת ניצחון והצלחה מיידית וטובה. לכן, התמציתיות של המשחק מעודדת עוד יותר את ההתמכרות העולמית לפיצוץ הבועות.

זאת ועוד, המשחק קל מאוד להשגה- ניתן להוריד אותו באתרים רבים באנטרנט, ואף לשחק בו ללא הורדה, בזמן הגלישה. ניתן למצוא את המשחק ביותר מ50 אתרים שונים בארץ, זו תפוצה גדולה ביותר ואין ספק שהדבר משפיע על הפופולריות של המשחק. בזכות פשטותו , הבאבלס נטען במהירות גבוהה מאוד ולכן זמין ונוח מאוד לשימוש, בכל מחשב.

סיבה נוספת להתפשטותו של המשחק כאש בשדה קוצים היא ההתפתחות הטכנולוגיה הסלולרית. גרסאות שונות של משחקי בועות פותחו גם במיוחד למכשירי טלפונים ניידים- מעכשיו המשחק לא מוגבל לשימוש מול המחשב אלא משוחק בכל מקום, ובכל שעה- בהמתנה בתורים, בשיעורים, בישיבות, במיטה, בשירותים ובכל מקום.. (כדאי ביותר להיזהר ממשחק בזמן נהיגה. ראו הוזהרתם.)

מהי רמת ההתמכרות לפיצוץ הבועות?

מובן שההתמכרות למשחקי המחשב באבלס, היא בריאה וטובה יותר מיתר ההתמכרויות המוכרות בעולם. תחושת ההצלחה הנעימה, ההשתפרות שכרוכה בהתמדה במשחק, והניצחון- הן מנת חלקן של רבים, וזוהי תופעה מבורכת. זאת ועוד, המשחק מפתח הישגיות והתמדה, מיומנויות חשיבה מהירה, ראיה כוללת, דמיון מפותח וראיית הנולד, וכמו כן התמודדות עם מכשולים לא צפויים והחלטה מהירה. אצל ילדים, משחק הבאבלס מפתח מאוד חשיבה, תכנון ואסטרטגיה. מבוגרים רבים שהטכנולוגיה הממחושבת אינה מנת חלקם, נחשפים למשחק הפשוט והכיפי ובזכותו לומדים להשתמש במחשב. מכיוון שהוא זמין ביותר באנטרנט, קל מאוד גם למצואו במנועי החיפוש ולכן בטחונם האישי בשדות האנטרנט גדל. אין ספק שמכיוון שזהו משחק חשיבה לכל דבר, הבאבלס תורם ומפתח הרבה יותר ממשחקי מחשב רבים.

מצד שני, ההתמכרות עלולה להפריע למהלך התקין של חיי האדם, אם היא יוצאת מכלל שליטה- כלומר במקרים קיצוניים ביותר. כיוון שהמשחקים קצרים ומלאי סיפוק, המשחק לא נמאס ורק נהיה מעניין יותר ויותר- קשה מאד להפסיק לשחק בו, ולכן קל לאבד במהלך המשחק את תחושת הזמן. לכן יש לשים לב שאהבת המשחק היא בגבול הטעם הטוב ולא מדובר בהתמכרות קיצונית.

אין ספק שהעולם כולו נתון בשיגעון הבועות. לצד ההתמכרות לניקוטין ולשוקולד, קיימת ההתמכרות הנפוצה למשחק הבועות הצבעוני, לטוב ולרע. אנשים רבים יותר ויותר פונים להפסקות באבלס במהלך היום- להרפיית וניקוי הראש בהפסקת הצהריים ולהרגעה לפני השינה. אתרים רבים יותר ויותר מאפשרים גישה והורדה של המשחק. מכשירים סלולרים רבים מאפשרים שימוש במשחק בכל זמן ובכל מקום. אנשים מדמיינים פיצוץ בועות, חולמים על פיצוץ בועות, ועוסקים בפיצוץ בועות בכל רגע פנוי. אם כל הנ"ל נשמע לכם מוכר וידוע- אל דאגה, אתם פשוט חלק מהסטטיסטיקה, וברוב רובם של המקרים לא מדובר בהתמכרות הרסנית, אלא בשיווק ועיצוב גאוני של משחק פשוט וכיפי. אז גם בפעם הבאה שאתם מפוצצים, שיהיה לכם בהצלחה ובכיף!!!מטרת משחק הבועות הוא לפוצץ כמה שיותר כדורים צבעוניים המונחים זה לצד זה, בכמה שפחות מהלכים.משחק הבועות, הוא ממשחקי המחשב הנפוצים ביותר בעולם, בעל גרסאות שונות ומשונות אשר מושתתות כולן על אותו הרעיון-

בקש מאיתנו קישור לאתר


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י קליק גו אינטרנט seo שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!