חיפוש מאמרים

12052 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
פרסום וקד"מ באמצעות עץ ריח

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אהוד קיש מיסוי בארה"ב llc מיסוי בינלאומי

נושא המאמר: מיסוי בארה"ב
מאת: אהוד קיש   שמור מאמר למועדפים

מיסוי תושבי ישראל המחזיקים בנדל"ן בארה"ב באמצעות חברה אמריקאית מסוג LLC בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה שמשקיעים ישראלים רבים מבצעים השקעות נדל"ן בארה"ב באמצעות חברה אמריקאית מסוג LLC ראוי לציין שלא כל המשקיעים מודעים או מבינים את כל השלכות המיסוי שחלות עליהם בארה"ב ובישראל. תושב ישראל שהשקיע בנדל"ן בארה"ב באמצעות חברת LLC חייב להגיש דוחות מס בשתי המדינות - בארה"ב ובישראל. באופן מעשי בהשקעה בנדל"ן להשכרה צפויים להיות שני סוגי הכנסות: 1.הכנסה משכירות שוטפת. 2.הכנסה מרווח הון במכירת נכס או נכסים. לגבי מיסוי בארה"ב בארה"ב כאשר יש יותר מבעלים אחד ל LLC ברירת המחדל היא מיסוי שקוף של שותפות. במקרה זה ה LLC מגיש דוח שנתי למס הכנסה האמריקאי אך עם זאת ה LLC אינו משלם מס. אלא ההכנסות או ההפסדים מיוחסים לבעלי ה LLC על פי שיעור הבעלות היחסי שלהם. מיסוי הכנסות משכירות בארה"ב על הכנסה משכירות שוטפת של ה LLC שיוחסה לבעלים - ישלם הבעלים היחיד מס פדראלי לפי טבלאת המס של יחידים תושבי ארה"ב נשואים המגישים דוח בנפרד. שיעורי המס נעים בין 10% ל 35% . בנוסף לתשלום מס לרשות הפדראלית יש לדווח ולשלם מס גם לרשויות של המדינה בה נמצא הנכס או נכסי הנדל"ן של ה LLC. שיעור מס ההכנסה המדינתי משתנה בין מדינה למדינה.ישנן מדינות שבהן אין מס הכנסה ליחידים. מיסוי רווחי הון בארה"ב על הכנסות משויכות מרווח הון ישלם הבעלים בארה"ב מס רווח הון פדראלי ובנוסף לכך מס מדינתי של המדינה בה נמצא הנכס או הנכסים. שיעור מס רווח הון פדראלי הוא 15% וצפוי לעלות ל 20% בשנת 2011 . לגבי מיסוי בישראל בהתקיים 2 התנאים הנ"ל: 1.הבעלים של ה LLC מדווח בישראל על הכנסה שיוחסה אליו מה LLC באופן שוטף. 2.השליטה והניהול על עסקיו של ה LLC אינם מופעלים מישראל. בעלי ה LLC ימוסו בישראל על הכנסות ה LLC כדלהלן: מיסוי ההכנסות משכירות בישראל הכנסות משכירות שוטפת של ה LLC ישויכו לבעלים תושב ישראל וימוסו לפי שיעור מס שולי של הבעלים בקיזוז מס ששולם בארה"ב. (נכון להיום שיעור מס מכסימלי 45%). תהיה גם חבות ביטוח לאומי מעל סכום מסוים של הכנסות. מיסוי רווחי ההון בישראל רווחי הון של ה LLC ישויכו לבעלים תושב ישראל וימוסו לפי שיעור מס של 20% בקיזוז מס ששולם בארה"ב. סקירה תמציתית זו אינה יכולה להוות תחליף לייעוץ מקצועי ספציפי. המאמר המלא נמצא באתר האינטרנט של קיש ושות' רואי חשבון.


תגיות: מיסוי בארה"ב ,  מיסוי בינלאומי, llc, אהוד קיש 


 

www.kcpa.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אהוד קיש שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!