חיפוש מאמרים

11828 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
ספא בסילבסטר

    קישורי טקסט (לפרטים)
מיון עובדים

קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עבודה ראיון

נושא המאמר: הכנה לראיון עבודה
מאת: דניאלה יודנפרוינד   שמור מאמר למועדפים

שלחת קו"ח אולי עברת ראיון טלפוני קצר ונקבע לך ראיון בחברה.זהו שלב נוסף וקריטי בדרך לעבודה החדשה שלך. רבים מהמרואיינים לא מודעים לאיך הם מצטיירים בעני המראיין ופעמים רבות נשאלת השאלה מה לא עשיתי טוב בראיון או למה לא עברתי אותו והתקבלתי לעבודה? מטרת הסדנא להכנה לראיון אינה לשנות אותך אלא להביאך למודעות רבה יותר, הן לעצמך, הן לאופן בו אתה מתראיין/ת והן לדרישות התפקיד ולתכונות האישיות החשובות מנקודת מבטם של המראיינים. הסדנא תורמת לצמצום מס’ הטעויות בראיון אמיתי . הכנה לראיון עבודה מטרת הפגישה אינה לשנות את המועמד אלא להביאו למודעות רבה יותר, הן לעצמו ולאופן בו הוא מתראיין והן לדרישות התפקיד ולתכונות האישיות החשובות מנקודת מבטם של המראיינים. למה ההכנה תורמת? צמצום מס' הטעויות של המועמד בראיון אמיתי. ההכנה לראיון מאפשרת למועמד לשאול את כל השאלות ולעשות את כל הטעויות בהדרכה עם הפסיכולוג במכון. קיצור תקופת חיפוש העבודה בצורה משמעותית. בעזרת קורות חיים הכתובים בצורה נכונה המועמד יגיע ליותר ראיונות עבודה ואף יעבור אותם בהצלחה. מציאת מקום עבודה רווחי יותר – ככל שהמועמד מרשים יותר בראיון כך הוא יבטיח לעצמו שכר גבוה יותר ותנאי עבודה משופרים. להשאיר רושם מוצלח ולבלוט מול אחרים זו אומנות. מאידך, זו גם מיומנות נרכשת. ביכולתנו לאמן ולהדריך אותך: איך להציג את עצמך ואת ניסיונך באור משכנע ואפקטיבי איך לעורר עניין איך ליצור אמון איך לבלוט על פני אחרים איך להשיג יתרון יחסי הראיון הנו אחד השלבים האחרונים לפני קבלתך לעבודה – חשוב להצטיין בו. בין המיומנויות הנלמדות: הכנה נכונה לראיון. איתור קשיים צפויים במהלך הראיון. שפת גוף נכונה. תקשורת אפקטיבית במהלך הראיון. כללי התנהגות מומלצים במהלך הראיון. יצירת אווירה אוהדת ורכישת אמון. הצגה עצמית נכונה. איך לנטרל התנגדויות. תשובות "נכונות" לשאלות שכיחות. מספר טיפים כלליים : מומלץ ללמוד על החברה ועל המשרה הספציפית לה אתם מועמדים.. חשוב מאד להגיע בהופעה מתאימה, לאו דווקא מפוארת, תלוי במשרה אליה מועמדים. בכניסה לראיון לחצו את ידו של המראיין תוך חיוך קטן. הכניסה, לחיצת היד, הישיבה והחיוך הקל שוברות את הקרח ויוצרות את התשתית האיכותית להמשך הראיון. התנהג/י בצורה ידידותית, שתפו פעולה ושדרו אופטימיות, אל תירתעו משאלות אגרסיביות וחודרניות. פעמים רבות השאלות הנשאלות באות על מנת להראות את כושר הביטוי של המועמדים ולאו דווקא מתייחסים לתוכן שלהם. לתאום סדנא אישית או קבוצתית daniella@yaadcenter.com


תגיות: הכנה לראיון עבודה, ראיון, עבודה 

מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דניאלה יודנפרוינד שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!