חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
א ב י אינסטלציה - אינסטלטור באשדוד

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: נחלה דמי הסכמה 1181 מושב

נושא המאמר: החלטה 1181 של מינהל מקרקעי ישראל
מאת: גלעד שרגא, עו"ד   שמור מאמר למועדפים

ביום 9.11.10, אושר הנוהל המעודכן באשר להשגה על שומות מקרקעין, נוהל זה מיישם את החלטת מועצה 1181 של מינהל מקרקעי ישראל, אשר הצביעה על הצורך להפריד בין הגוף שעורך את השומות לבין הגוף שאמור לדון בהשגות ובערעורים על השומות. מטרת הנוהל המעודכן הינה קביעתם של כללים אחידים לטיפול בעיון חוזר ובהשגות על שומות המינהל וזאת בשונה משומות שנערכו על פיצויי הפקעה, אשר אינם במסגרת הנוהל החדש שהתקבל. ההחלטה קובעת לוחות זמנים להליכי הטיפול בבקשות לעיון חוזר על השומות ועל הליכי ההשגה על החלטות השמאי הממשלתי בבקשות אלו והשומות שנערכו על ידו. הנוהל החדש מורכב משני הליכים: בקשה לעיון חוזר בשומה – הבקשה נדונה בפני שמאי באגף שומת מקרקעיןוהיא אמורה להיות מוגשת בתוך 30 יום, מיום המצאת השומה. הבקשה תלווה במסמכים אלו: הצהרת המבקש, כי ידוע לו שהבקשה אינה מוגבלת והיא עשויה לחרוג מגבולות המחלוקת, קבלה המעידה על תשלום האגרה הנדרשת, וכן כל מסמך שיוכל לתמוך בטיעוני הבקשה לרבות שומת מקרקעין שנערכה ע"י שמאי. השגה על על החלטת השמאי הממשלתי – ההשגה תידון בפני "ועדת ההשגות" אשר מורכבת משלושה חברים: יו"ר הועדה שהינו משפטן הכשיר להתמנות כשופט, השמאי הממשלתי ושמאי מכריע. ההשגה על ההחלטה בבקשה לעיון חוזר, תוגש בכתב לועדת השגות, תוך 30 יום מיום קבלת ההחלטה בבקשה לעיון חוזר או בשומה המיוחדת, להשגה יש לצרף את המסמכים הבאים: קבלה המעידה על תשלום האגרה הנדרשת, וכן כל מסמך שיוכל לתמוך בטיעוני המשיג, לרבות שומת מקרקעין שנערכה ע"י שמאי. אין ספק, כי "ההפרדה" בין שני הגופים אינה מוחלטת, אך יש בה כדי להצביע על תחילתם של שינויים מבניים בין הגוף עורך השומות, לבין הגוף הדן בההשגות ובערעורים על השמאות הנערכת ע"י מינהל מקרקעי ישראל. רשימה זו הינה למידע כללי וראשוני בלבד ואינה נועדה בשום מקרה לשמש כיעוץ משפטי ו/או כתחליף ליעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת כל החלטה. כמו כן, אין להעתיק, לפרסם ולהפיץ מבזק זה, כולו או חלקו, ללא קבלת אישור מאת עו"ד גלעד שרגא


תגיות: מינהל מקרקעי ישראל, נחלה, דמי הסכמה, החלטה 1181

www.gilad-law.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י גלעד שרגא, עו"ד שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]