חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
סיפור קטן על מתווך/סיפור על מתווך קטן

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מנורת מלח נחירות דום נשימה בשינה סי או פי די

נושא המאמר: מנורת מלח-שאלות ותשובות חלק א'
מאת: מוטי פנסו   שמור מאמר למועדפים

אצל חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ הצטבר נסיון רב שנים בייעוץ, הכוונה, פתרונות הקלה , ניידות ושיפור איכות החיים עבור אלו הסובלים מבעיית נחירות, קוצר נשימה, דום נשימה בשינה, הפרעות נשימה, אסטמה, מחלת הסי או פי די ומחלות ריאה כרוניות אחרות. אנו מביאים כאן מעט מנסיוננו במענה למספר שאלות נפוצות בנוגע ליעילות הטיפול במנורת מלח רפואית.
שאלה: מה ההבדל בין מנורת מלח במימדים קטנים אשר מחירה סביב ה-100 ₪ לבין מנורת מלח גדולה ומסיבית יותר בעלת המראה הגולמי?
זוהי שאלה אשר נשאלת לרוב. נוצר בלבול בין מנורות המלח המשמשות ליופי, אווירה ותאורה ובין מנורת מלח טיפולית אשר חייבת להיות במימדים גדולים של 20 ס"מ על 20 על 20 ולשקול כ-15 עד 20 ק"ג. מנורת מלח טיפולית בעלת האפקטים הבריאותיים, אשר עליה נפרט בהמשך המאמר, חייבת להצטיין בשטח פנים גדול והנה יעילה לשימוש למשך 5 שנים. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שמנורת המלח מפיצה אניונים שליליים (או יונים שליליים) . האניון הנו יון בעל מטען שלילי והוא מכונה גם 'הויטמין של האוויר' וניתן למצאו בריכוזים גבוהים באוויר שליד מפלים, יערות וים. האניון השלילי ידוע כמנטרל רעלים ומזהמים באוויר ולכן נרצה אותו בכמות גדולה בקרבת המטופל ! כמות מספקת לא תוכל להגיע ממנורות המלח הקטנות והעיצוביות אלא רק מגוש מלח במימדים גדולים כמו מנורת המלח הטיפולית של פי-מדיקל.
שאלה: איך האניון שמנורת המלח הטיפולית מפיקה, מנטרל רעלים ומזהמים באוויר החדר?
מזהמי אוויר שונים כגון חיידקים, אבק, נבגי פטריות, אבקת פרחים ואלרגנים נוספים, מגיעים בצורה של קטיונים (יונים חיוביים). האניונים השליליים אשר מנורת המלח הטיפולית מייצרת, מנטרלים ומסלקים מזהמים אלו בכדי לשמור על אוויר החדר נקי ורענן.
שאלה: האם תוכל לפרט עוד כיצד הדבר מתבצע?
כן, האניונים מתנגשים בחלקיקים המזיקים המרחפים ומעניקים להם מטען. החלקיקים המזהמים, הטעונים, הופכים לגוש (אגרגט) ונופלים מטה, בכך היונים השליליים גורמים לטיהור האוויר בחדר.
שאלה: מה הקשר בין טיפול במלח ונחירות?
מטופלים מדווחים לנו על הפחתה בתופעת הנחירות עם הימצאות מנורת מלח בחדרם. השיפור נובע, כנראה, כתוצאה מיכולת ספיחת הנוזלים של רסיסי המלח הנספגים בדרכי הנשימה של הנמצא בחדר. ידוע כי אחת מהסיבות לנחירה קשורה לתנגודת גבוהה בדרכי האוויר העליונים ולהיצרות בנתיב זרימת האוויר. ההיצרות יכולה לנבוע גם כתוצאה מצינון, תפליט, ליחה ומוקוס. האפקט של פינוי הליחה וייבוש הנוזלים בדרכי הנשימה, מספק פיתרון הגיוני ליעילות מנורת המלח. אין ספק שיש לשקול שילוב של מספר אביזרים/ פתרונות לקבלת אפקט מיטבי. לדוגמא, נוכחנו לדעת ששילוב של כרית מונעת נחירות + מנורת מלח + תרסיס שומני/מלחח, מעלה משמעותית את סיכויי ההצלחה בטיפול.
בכל מקרה, חשוב לזכור שישנם אנשים הסובלים מנחירות אך אינם סובלים מכל בעיה גופנית וישנם אלו אשר סובלים מדום נשימתי חסימתי ויתכן ויזדקקו גם למכשיר סיפאפ. האבחון חשוב והטיפול משתנה בהתאם. אבל התופעות דומות- הנחירה קולנית, הנשימה כבדה עד כדי התעוררות ובבוקר אתם חשים בעייפות ובחוסר רעננות.
שאלה: איך מסוגלת מנורת מלח טיפולית של פי-מדיקל לסייע לחולי COPD ?
חברת פי-מדיקל כחברה לציוד רפואי ודיאגנוסטי, מספקת מגוון רחב של טכנולוגיות רפואיות בעלות ערך, של אביזרים רפואיים המספקים תועלת רבה באבחון, ניטור, שימור והקלה בתסמיני מחלת חסמת הריאה (השם העברי ל COPD ). למעשה, רוב חולי ה COPD חווים שיעול, קוצר נשימה וכמות ליחה רבה, לעיתים לאורך כל היום אך בעיקר בבוקר. נוכחנו לדעת, ממשוב חוזר של לקוחות, שמנורת מלח טיפולית מסייעת בפינוי הליחה, בטיהור דרכי הנשימה ובהפחתת השיעול הכרוני.
הכותב הנו ביולוג רפואי B.Sc., M.B.A ומומחה בעל שם בתחום הציוד והמכשור הרפואי לניידות, לטיפול ביתי ולשיפור איכות החיים

www.portableoconcentrators.com/52418/%d7%9e%d7%a0%d7%95%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%9c%d7%97


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מוטי פנסו שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]