חיפוש מאמרים

11800 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הדמיה ממוחשבת ופרזנטציות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: איחוד אירופה תכנית מסגרת גלילאו ארסמוס

נושא המאמר: יחסי ישראל והאיחוד האירופי
מאת: ד"ר שוש שור   שמור מאמר למועדפים

במאמר זה תנותח סוגית מעורבות האיחוד האירופי בישראל לאור היחסים האמביוולנטיים ביניהם. האיחוד האירופי דורש מישראל התנהלות מול הפלשתינאים אשר תקדם את האינטרסים המשוקללים האירופיים באזור – הפיכת זירת הים התיכון לים אירופי, הגדלת התועלות הכלכליות האירופיות ובכך להחליש את ארה"ב. אין לראות במדיניות זו מענה לבעיות פנימיות אירופיות בלבד, אלא יש להבדיל בין מדיניות ה"קורצת" לעולם הערבי, המוסלמי והפלשתינאי לבין מדיניות של איזון אינטרסים.
המאמר הוא ניסיון לבדוק האם כדאי לישראל לעצב מדיניות חוץ חדשה, במסגרתה ישראל תהפוך את האיחוד האירופי למעורב יותר ואחראי יותר על הנעשה בזירת המזרח התיכון. מדיניות זו תהווה שינוי מהותי למדיניות החוץ הקיימת כיום, במסגרתה ישראל מטילה את כל יהבה על תמיכתה של ארה"ב בישראל, בפורומים בינלאומיים ובזירת המזרח התיכון. השינוי אפשרי עקב מעבר ממצב של עוינות וחוסר אמון בין ישראל לאיחוד האירופי, הנובע מיחס אנטי-ישראלי ופרו ערבי של האיחוד. במקביל האיחוד תורם לישראל כלכלית ומדעית תרומה הנוספת על תרומת ארה"ב.
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ד"ר שוש שור שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!