חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
חרדה חברתית

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: שכר לימוד בית ספר

נושא המאמר: חוק חינוך חובה חינם
מאת: Ram Ha   שמור מאמר למועדפים

לגדל 4 ילדים, שכולם בחינוך העל יסודי זה עסק לא זול. יש את נושא רכישת ציוד הלמידה, דהיינו מחברות, קלסרים תיקים, ספרי לימוד וכו'. קיימים גם תשלומים שונים הכוללים סל תרבות, ביטוחים, טיולים, הצגות וכו'. לא נשכח חלילה את מסיבות הסיום והנסיעות לפולין, חייבים להזכיר גם את התלבושת האחידה, ועוד היד נטויה.
בנושא רכישת הספרים, מקוממת אותי במיוחד העובדה שהתלמידים עובדים עם חוברות עבודה. אלה חוברות מודפסות, המכילות שאלות ומטלות, והתשובות נכתבות בתוכן, כך שאי אפשר להעבירה לילד אחר בשנה הבאה.
אילו בזה הייתה מסתכמת כל ההוצאה, והיינו יודעים שבתמורה לכך ילדינו החרוצים ושואפי הידע היו מקבלים את כל הנדרש להם, וזה היה מספיק להביאם עד סיום הלימודים המוצלח, ניחא... אך לצערי אין הדבר כך כלל וכלל... המצב כיום, שמעט מאד יחידי סגולה יכולים להגיע להישגים ללא עזרה מהבית. לברי המזל יש אחים גדולים המסוגלים לשבת וללמדם, או הורים משכילים, שיש להם זמן לשבת וללמד. השאר צריכים להוציא הון תועפות על שיעורים פרטיים. עיקר המקצועות הם: מתמטיקה, אנגלית, לשון ופיזיקה. מחירו של שיעור פרטי נע בין 100 ל- 130 ₪. חשבו על הוצאה של שיעור בשבוע לילד בר מזל שצריך נניח עזרה במקצוע אחד בלבד, והכפילו את זה במספר בילדים בבית. הון תועפות.
ניתן לצמצם את ההוצאה ע"י שימוש באתרים המלמדים את החומר. האינטרנט מלא השיעורים כאלה, חלקם אף טובים מאד. דוגמא לאתר כזה: http://www.grammar-land.com.
האתר מלמד דקדוק אנגלי. מסביר את כל החוקים בצורה נהדרת. מתרגל את הילד, בוחן אותו ונותן ציונים. קיימים עוד אתרים טובים, במקצועות הלימוד השונים, שממש כדאי להשתמש בהם.

www.grammar-land.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י Ram Ha שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]