חיפוש מאמרים

11828 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
יהודים משיחיים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ידועה בציבור הסכם ממון זוגיות משפחה

נושא המאמר: איך להימנע ממלחמה בין זוגות ידועים בציבור ?
מאת: מירי כהן, עו"ד   שמור מאמר למועדפים


איך להימנע ממלחמה בין זוגות ידועים בציבור ?

מעשה שהיה כך היה:

יום אחד הגיע אל משרדי גבר בשנות החמישים לחייו וביקש יעוץ בעניינו האישי והמשפחתי. הבחנתי במצוקה שבה הוא נמצא בדרך בה דיבר והתנהג.

"אני לא יודע היכן להתחיל" אמר לי בהיסוס מה.
"התחל מהתחלה" ביקשתי בנועם, תוך שאני מחייכת לגבר כדי שירגיש בנוח. הוא התרווח בכורסה שבחדרי והחל לספר:

"יש לי שלושה ילדים הנישואין קודמים, הם ילדים מקסימים ובוגרים כבר . הכרתי אישה בשנות הארבעים המאוחרות שלה ובשלב הראשון היא הייתה מאד נחמדה והתלהבתי ממנה מאד והחלטנו כבר לאחר הכרות קצרה של חודשיים לערך לעבור להתגורר יחד בדירתה."

לאחר כשנתיים לערך שכרתי דירה בקבוץ, היות ואני עדין חבר קבוץ ושיפצתי אותה על חשבוני ואף הרחבתי את הדירה מכספים שלי בלבד".

"חיינו אני ובת הזוג יחד עם עליות ומורדות כאשר אני מבליג על התנהגותה חסרת המעצורים ... כי רציתי לבנות זוגיות ארוכת טווח והיה לי חשוב שהקשר ישמר"

"ואיך היו היחסים בין זוגתך לילדיך " שאלתי . "לא טובים במיוחד " ענה הגבר והעווה את פניו במבט כואב .

"האם ערכתם הסכם כלשהו" שאלתי .
"לא, על זה בדיוק באתי להתייעץ איתך "ענה הגבר.

בת הזוג שלי אינה מוכנה לערוך שום הסכם, למרות שביקשתי והבאתי לה מספיק דוגמאות שההסכם הוא רק לטובתה, היא מסרבת ואני לא יודע מה לעשות. אני לא רוצה לפגוע בה מצד אחד ומצד שני חשוב לי שילדיי לא יפגעו כיורשים שלי ושרכושי לא יגרע ממני בגלל שהיא מסרבת לערוך הסכם ממון".....

כמובן שנתתי את עצתי לערוך הסכם ממון ויחסים משותפים בהקדם כדי לשמור על רכושם של כל הצדדים כולל ילדיהם. יתרה מזאת ביקשתי שיזמן את בת הזוג למשרדי כדי שאסביר לה את הוראות החוק ואת החשיבות של עריכת הסכם ביניהם אולם לצערי היא סירבה .

לאחר 5 שנים חזר הגבר וביקש לפרק את הזוגיות שלו ודרש מבת זוגתו לעזוב את הבית בקבוץ, כמובן שהאישה סירבה והעניין לצערי הגיע לפתחו של בית המשפט כאשר כל צד שכר לעצמו עו"ד ושילם כספים רבים.

אילו בני הזוג היו עורכים הסכם ממון וחיים משותפים כל אחד מהם היה יודע מה הוא מקבל ומה יקרה במקרה של פטירה חו"ח או פרידה ולא היו מנהלים מלחמה שעולה להם גם בכסף רב וגם בפחדים, עוגמת נפש, טרדות וטרחה רבה לשווא.

www.miricohen.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מירי כהן, עו"ד שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!