חיפוש מאמרים

12308 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
עיצוב בתים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הדברה מדביר מדבירים ריסוס

נושא המאמר: כיצד להימנע מפגיעה של חומרי הדברה
מאת: שירה   שמור מאמר למועדפים

שלושה שלבים הם דברים שאתה יכול לעשות מבעוד מועד כדי למנוע פגיעה של חומרי הדברה. אם הריסוס עומד להתרחש או שכבר קרה, דלג לשלב 4 .

1. הצעד הראשון הוא להודיע לאנשים שיש ריסוס באזור שלך כי אתה מודאג לגבי החשיפה לחומרי הדברה.
תגיד להם שאתה לא רוצה להיות חשוף לחומרי הדברה. אתה יכול לספר לאנשים על מוגבלות כלשהי (רגישויות כימיים, אלרגיות, אסטמה, למשל) שעלולים לגרום להם הריסוס ולשלול גישה רכוש למקומות אילו. (זוהי הגישה שמצליחה עבור אנשים מסוימים.)
2. השלב השני הוא לשאול מי מרסס קרוב אליך ולהודיע לך על כך מראש, כך שתוכל להגן על עצמך, המשפחה שלך, והרכוש שלך.
(למרבה הצער, את החוויה של אנשים רבים היא כי פעמים כי הם לא יודיעו לך הם פעמים כאשר הריסוס הוא הגרוע ביותר - למשל, כאשר הם כבר מחכים ימים על הרוח לגווע, והם סוף סוף לוותר.) אולם, אם אתם מקבלים הודעה מראש, זה יעזור בכמה דרכים.
בקהילות מסוימות יש חוקים המחייבים הודעה של היישומים הדברה הממשמש ובא, כולן או חלקן המקרים. חלק מהמדינות העבירו חוקים האוסרים קהילות עובר תקנות כאלה. מעבר הדברה / NCAMP כיום להרכיב רשימה של חוקים ותקנות הנוגעים ההודעה.

3. אם המחוז או העיירה הדרך ריסוס בעיה, פוסט הדרך שלך עם "לא תרסיס" סימנים להודיע המחוז המתאים / אנשי העיירה.
כמה ערים המחוזות דורשים לחתום ספציפיים שהם יכירו ואתה חייב לרשום את זה בבית המתאימים במשרד. (ליידע את האדם המתאים עשוי להיות לא קל כמו שזה נשמע. לדוגמה, בעיירות מסוימות, תלמיד כיתה הכביש הוא מי תרסיסים. הוא לא יכול לעבוד במשרד. אתה צריך להגיע אליו הביתה, והוא עשוי שלא לחזור הודעות.)
4. אם אתה יודע שלא יהיה ריסוס באזור שלך:
נסו לגלות מה יהיה מרוסס, ולקבל עותק של התווית ואת בטיחות החומר נתונים מאזניים (MSDS).
אם מרסס לא אתן לך עותק, מקבל את השם של המוצר כפי לחלוטין ככל האפשר, ולקרוא את סוכנות אכיפת המדינה ולבקש תווית. או לבדוק שלנו קישורים ליצרן עבור קבצים התווית.
אם זה אפשרי, לקבל פרטים רגישים מחוץ לאזור במהלך ומיד לאחר הריסוס.
(Ha! לאן? בדרך כלל כאשר הם ריסוס במקום אחד, הם מרססים בכל רחבי. בגלל זה אנחנו, אמר, "אם זה ...") אפשרי אם אתה לא יכול, להישאר בפנים במהלך הריסוס ומיד אחרי, עם חלונות סגורים. אחר כך זה נהיה מסובך. באיזו נקודה זה טוב יותר כדי לפתוח את החלונות ולתת אוויר צח? זה יהיה תלוי בהרבה דברים, כולל הטמפרטורה (כימיקלים להתאדות מהר יותר במזג אוויר חם), גשם (כמה יהיה לשטוף, אבל כמה יופעל על ידי הגשם), כיוון הרוח (כלפיך או משם), וגם, כמובן , מה היה מרוסס. אם החומר הוא מסריח, אז האף שלך יכול להיות ספר, אבל לפעמים הריח נובע דברים זה הוסיף בפועל הרעל - אתה לא יודע כי הרעל הוא הלך רק בגלל מעברי חומר מסריח למטה.
כאשר נוסעים דרך אזור זה כבר ריססו, לסגור את החלונות שלך ואת פתחי האוורור, לשים את המאוורר של המכונית שלך על recirculation מקסימלית.
אין לאפשר לחיות מחמד לרוץ דרך אזורים מרוסס.
מלבד הסיכונים אליהם, הם יכולים לעקוב אחר חומרי הדברה לתוך הבית, שם הם לאחרונה יותר הם היו בחוץ.
5. כאשר הם רסס:
הגן על עצמך. אל תשכח את הדברים כמו בגדים תלויים על חבלי כביסה!
אסוף מידע ולרשום אותו:
תאריך ושעה.
תיאור ו / או תמונות של המטוס, משאית, או התקן ביישום אחרים:
המטוס: מספר, צבע, דפוס הטיסה, איך הופך נעשו, כמה פונה.
שם העסק: משאית רישיון, מספר.
אחרים: סוג של, זיהוי המכשיר, כמה רחוק, כמה היה ספריי מכוונת?
האם אתה רואה ספריי המתפרסמת את היעד?
מה המאפיין הוא להיות מרוסס?
תנאי מזג האוויר:
כיוון הרוח ומהירות. אם אין לך מד רוח, אתה יכול לקרוא את שדה התעופה הקרוב ביותר ו / או להסתכל רמזים כמו כמה עולה לעשן, לעשות את העלים מרשרשים, לעשות דגלים להאריך, לעשות הסניפים להעביר, וכו '
טמפרטורה
לחות השמים תנאים.
כל האפקטים אתה מבחין מיד: ריח, התנהגות מוזרה של הדבורים, גירוי העיניים או רקמות ריריות, כאבי ראש, בחילות, סימפטומים אחרים.
6. אם יש סחיפה, או שאתה חושד להיסחף, של חומרי הדברה אל לך או לרכושך, להתקשר לסוכנות המדינה ו -EPA כדי להגיש תלונה על שימוש לרעה חומרי הדברה. בקשו מהם לשלוח חוקר.
בנוסף, עליך לדווח על כל יישום נסחפת אל תוך גוף מים (במקרים רבים, זה לא חוקי), וכל דבר שמופיע בטוחים (ריסוס סביב הספר לעצור אוטובוס, למשל.)

7. לאחר הצעדים הדחופים ביותר כבר טופל:

השיחה, בעל הקרקע חקלאי, חומרי הדברה או המוליך כדי לברר מה נעשה שימוש בחומרי הדברה.

השם יכול להינתן שם מסחרי או שם משותף ("מרכיבים פעילים"). נסו להשיג את שניהם. מזהים חשובים אחרים הם תקצירים כימית מערכת (CAS) מספרים על המרכיבים הפעילים של היצרן.
מצא את ההשפעות השליליות האפשריות של החשיפה ואת מה שאתה יכול לעשות כדי לצמצם אותם.

מקור חשוב של מידע היא תווית חומרי הדברה. תווית זו שימושית מעט כמקור מידע על הסכנות חומרי הדברה, אך היא גם מסמך משפטי הקובע שיטות היישום ואת אמצעי הזהירות. זה עשוי להיות זמין מ המוליך, סוכנות המדינה , מעבר הדברה / NCAMP , או של דף אינטרנט היצרן.
של בטיחות החומר המוצר נתונים מאזניים או MSDS ניתן לקבל המוליך, סוכנות המדינה , או כאן .
לנקוט אמצעים רפואיים מומלץ
אולי לשטוף שאריות קוטלי עשבים את העצים יקרי ערך ושיחים לאחר נטילת דגימות.

אתה צריך לשקול כמה דברים לפני ביצוע שלב זה. ראשית, במקרה שלך עלול להיות נחלש אם ראיות יוסר לפני פקיד לוקח דגימות. לכן, זה יכול להיות רעיון טוב כדי להיות אדם עצמאי עם אתם נוטלים דגימות אם אתה בוחר לנסות להציל את הצמחים שלך בזמן ההמתנה חוקר. (ראה להלן הדגימה הצעות.) לבסוף, קוטלי עשבים מסוימים מופעלים על ידי מים, ובמקרה כזה אתה צריך לוודא כדי לחסל כל זכר של קוטל עשבים.
המסמך הנזק:

1. במקרה של קוטלי עשבים, חשוב לתעד את מצבו של צמחים רגישים לפני ואחרי נזק ניכר. רוב קוטלי עשבים תציג ההשפעות שלהם 1-7 ימים לאחר היישום. לצלם מיד לאחר הבקשה להראות מצב של הצמחים לפני הכימי משפיע עליהם, ואחר כך לקחת מעקב יריות מתוך זוויות אותו. (הערות.) נסה לקחת תמונות או סדרה של תמונות להתמקד עלים עצות גידול הצמחים, אך גם להקים ציון המיקום היחסי שלהם כמה לזיהוי. קח דגימות של צמחייה בסמוך ו במרחקים שונים מהאתר של היישום. מקום נפרד, נקי היטב בשקיות ניילון אטומות, (פעמיים bagging הוא טוב יותר) במקפיא. להזהירם איסוף ואחסון של דגימות כדי להימנע מחשיפה ככל האפשר.
2. במקרה של מחלה גופנית של אנשים או בעלי חיים, לראות רופא או וטרינר כדי לאשר את הסימפטומים, לקבל אבחנה, ולקבל טיפול. קבל דו"ח בכתב חתום על ידי רופא או וטרינר. (הערה: רופאים רבים ווטרינרים אינם מכירים את הסימפטומים של הרעלת חומרי הדברה, אשר רבים מהם דומים לתסמינים של הצטננות או שפעת להיות. תגיד להם שלך לגבי החשיפה, ולבקש מהם לבדוק את הצורך הסימפטומים. שתן או דם בדיקות ייתכן. )
3. במקרה של דבורה להרוג, לבחון את הכוורות מיד. התנהגות חריגה, חוסר הדבורים בכוורת, ואת במיוחד תמותה גבוה (יותר מ 100 הדבורים ליום) הם סימנים טובים של הרעלת חומרי הדברה. להתקשר לסוכנות המדינה להסדיר את הכוורת בדיקה. לאסוף קומץ דבורים מתים לשים אותם במקפיא ב בחוזקה לנקות שקית פלסטיק אטומה על ניתוח אפשרי.
4. לנסות לחסל גורמים אפשריים אחרים עבור הנזק: מחלות, נזק מזיקים, בצורת, רמות נמוכות של חמצן בבריכות, וכו '
5. זה תמיד עוזר להחזיק העד פניות ללוות אותך באיסוף ראיות. (: אם המדינה שולחת הסוכנות חוקר, הוא / היא תעשה את הדברים האלה. הערה עם זאת, החוקר לרוב מגיע מאוחר מדי - שבועיים או יותר לאחר האירוע - כדי לתעד את הנזק.)
6. לכתוב את כל זה מהר ככל האפשר.
7. לשמור תיעוד של שיחת טלפון כל שיחה לגבי האירוע (שם, תאריך, שעה, ואת החומר). לכתוב מכתבים המאשרים את הבנתך מהחומר של שיחת טלפון כאשר אתה מקבל מידע חשוב - מצב הנקודות העיקריות של השיחה ואת בקשת תגובה בתוך חמישה ימים אם האדם האחר אינו מסכים עם ההצהרות שלך.
8. פנייה משפטית.
ישנם שני אפיקים עיקריים של פנייה משפטית - הפעולה שננקטה על ידי המדינה או המשרד לאיכות הסביבה נגד המוליך בגלל הפרות של החוק לפעולה אזרחית להתאושש פיצוי על נזקים.
פלילי: השתמש עולה בקנה אחד עם התווית מהווה הפרה של החוק הפדרלי לבין המדינה.

תוויות רבות אוסרות להיסחף או להשתמש בדרכים לא לפגוע אנשים, המטרה צמחים שאינם, מינים בסכנת הכחדה, מקורות המים וכו '
יש גם הוראות אחרות של המדינה הדברה החוק (אשר אתה צריך לקבל עותק ממצב סוכנות) שעשויים לחול. זה מה החוקר סוכנות המדינה הוא אמור לעשות. ייתכן שתצטרך להיות הגלגל חורק לשמור על תהליך מרגש. אם המחלקה לא עושה כלום במשך 120 ימים, ולאחר מכן ה-EPA רשאי להתערב (כמובן, עד אז, שאריות חומרי הדברה ביותר הן כבר מזמן.) אנו ממליצים לך לקרוא EPA מיד, למרות שהם יהיו רק להפנות אותך המדינה. לפחות הם יהיו מודעים לאירוע.
האזרח: אתה יכול לשחזר פיצוי על נזקים.

אתה צריך להגיש תלונה הדברה עם סוכנות המדינה ולשאול אותם אם יש צורך לנקוט בצעדים כלשהם אחרים אם אתה חושב שאתה יכול להיות המבקשים לפיצויים בבית המשפט. במדינות מסוימות, כשל להגיש טופס עם המדינה יכולה להחליש את המקרה שלך. בנוסף, החקירה יכולה לספק מידע רב ערך. יש דברים לעשות אם אתה יכול להמשיך בדרך זו:
1. שיעריך את שווי הנזק ולהודיע את המוליך. רבים ליישב במהירות משום שהם רוצים למנוע הוצאות משפט, ועלויות הביטוח נוספים. (אבל לא לשכוח להגיש את הטפסים, וכו 'עם מדינה סוכנות בינתיים.)
2. אם אתה שוכר עורך דין, לנסות למצוא אחד שמכיר את האזור הזה של החוק. שמעתי הרבה סיפורים של אנשים אשר חשודים כי עורכי הדין שלהם היו משלמים את ידי חומרי הדברה המוליך, בעיקר באזורים כפריים. מעבר הדברה / NCAMP, NCAP, ארגונים הקשורים לחומרי הדברה אחרים, ניסיון עורכי דין לענייני ציבור המשפטים, או הפרק שלך של מועדון סיירה יכול לנסות לעזור לך לאתר את מי שלא יעשה את זה. הנה כמה עצות לגבי בחירת עורך דין.
3. לעיל, אסטמה היה כאמור נכות. רגישות כימית מוכרת כעת על ידי כמה סוכנויות (למשל, HUD) כמו נכות מוגן על ידי האמריקאים עם נכויות. זוהי דרך אפשרית להגן לך בעתיד.
4. אם אתה הולך לבית משפט לפיצויים, תצטרך להראות שני דברים: (1) כי הנזק נגרם על ידי המוליך השימוש של של בפרט הדברה, ו (2) את כמות הנזק.
5. תיעוד כי הנזק נגרם על ידי המוליך השימוש של של הדברה:
6. התיעוד לעיל
7. דו"ח החקירה של המדינה הסוכנות
8. שאריות מנתח. אלה צריכה להתבצע על ידי המדינה והסוכנות, אבל אם הם לא מגיבים מיד, ולאחר מכן מנתח את לא יהיה שווה כלום. במקרה זה, את הדוגמאות שאתה שנאספו ייתכן שיהיה צורך לנתח. סוכנות הבריאות המדינה יכול לספק רשימה של מעבדות יכול לעשות את הניתוח. הקפד על כך למעבדה אומר לך את רמת הזיהוי על השיטה שלהם. הקפד כי המעבדה יכולה לנתח עבור ההדברה מעורב סוג של חומר (אדמה צמח או ברקמות בעלי חיים, מים) שיש לך. מידע נוסף אודות בחירת מעבדות זמין ממאמר זה או ייתכן דואר אלקטרוני אלינו או NCAP .
9. תיעוד של סכום הנזק
10. סוכני קאונטי יכול לתת אומדן של ערך של עצי צל נוי.
11. אומדנים של תשואות העבר התשואות של שדות מעושה מועילים בהערכת הנזק היבול.
12. לשמור רשומות של ביקורים אצל רופאים, הפעם החטיא מהעבודה, תרופות, וכו 'עבור הקשורות פציעות, בריאות. אם התובע הוא מנוסה במקרים פגיעה אישית, הוא / היא צריכים לדעת את השאלות הנכונות לשאול.
13. לעקוב אחר העלויות של קביעת הנזק.

adbara.rabanim.net


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י שירה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]