חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
טיפים להשוואה בין חברות ביטוח רכב - ביטוח רכב - מחירון רכב - חברת ביטוח רכב - חברות לביטוח רכב - מאמרים - ביטוחי רכב - לבטח רכב - המלצות ביטוח רכב - רכב ביטוח

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עיצוב מוצר עיצוב תעשייתי פיתוח מוצר מעצב מוצר

נושא המאמר: עיצוב מוצר
מאת: איזוגי - סטודיו לעיצוב מוצר ועיצוב תעשייתי   שמור מאמר למועדפים

עיצוב מוצר

הסתכלו סביבכם והביטו על המוצרים השונים שנתפסים בעיניכם, כל אחד ממוצרים אלו עבר תהליך של פיתוח ועיצוב על מנת להביא לתוצאה הסופית – זאת שעיניכם רואות כעת.
על מנת לבצע עיצוב מוצר יש צורך להיות מיומנים ולא די בכך שתהיו כשרונים על מנת להתקבל לעבודות בתחום אלא יש צורך ללמוד ולרכוש מקצועיות בעיצוב מוצר.

מעצב מוצר מיומן שרכש השכלה בארץ או בחו"ל, יוכל להשתלב מיד בסוף הלימודים בעבודות נחשקות בתעשיית העיצוב המסחרי שבהם תנאי העבודה מעולים, קצב ההתקדמות גדולה והשכר ההתחלתי גבוה ביחס למקצועות אחרים בשוק העבודה.

כשמעצב מוצר מקבל לידיו פרויקט עיצוב מסחרי של מוצר כלשהו, מוטלת עליו אחריות רבה ועבודה מדוקדקת הכרוכה בשעות רבות המועברות ב- סטודיו לעיצוב, שכן עליו לבצע סקר שוק רחב, לבצע סרטוטים וסקיצות, להיעזר בתוכנות הדמיה של תלת מימד שתציג את המוצר בצורה טובה ביותר שיכולה להיות, לבחון דגמים מתחרים שקיימים בשוק מאותו המוצר ועוד, עד שלבסוף הינו מביא את המוצר אותו הוא עיצב באופן תעשייתי להיות מושלם מבחינת הצבע, המרקם, הצלילים , דהיינו, ראוי להפצה לקהל הרחב.

אז איך ללמוד עיצוב מוצר בארץ?
לימודי עיצוב מוצר בארץ – שידועים בשם לימודי עיצוב תעשייתי, ניתנים כתואר ראשון במוסדות רבים הפזורים בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום, ונמשכים 4 שנים.
תנאי הקבלה ללימודי עיצוב אינם נוקשים וכוללים: 12 שנות לימוד, תעודת בגרות מלאה, ראיון קבלה והצגת תיק עבודות אישי (ייתכנו עוד דרישות ותנאי קבלה שונים במוסדות מסוימים).
סטודיו לעיצוב הינו המקום שבו יתבצעו רוב שעות הלימודים וכמו כן סטודיו לעיצוב זה יהפוך לימים למקום עבודתו של מעצב המוצר.
שכר הלימוד של תואר ראשון בעיצוב מוצר/עיצוב תעשייתי משתנים בין מוסד לימודים אחד למשנהו ונעים בין 10,000-22,000 ₪ לשנת לימוד אחת.
התכנים הנלמדים במסלול לימודים לתואר ראשון רבים ובניהם: טכניקות עיצוב, מבוא לעיצוב מוצר, איך להעלות רעיונות עיצוב ועוד.

לפני המאה ה-19, תחום עיצוב מוצר/עיצוב תעשייתי לא היה מוכר כתחום אקדמאי ורוב העיצובים שנעשו היו מידיים כישרוניות אך לא מיומנות וממוקצעות בתחום. כיום בשל הטכנולוגיה המתקדמת והמודעות לחשיבות עיצוב מוצר, התמונה שונה לחלוטין ותחום עיצוב המוצר/העיצוב התעשייתי נעשה לתחום נלמד ומתפתח מאוד בכל רחבי העולם ומהווה כאבן שואבת בחברה העולמית.
עיצוב מוצר הינו מרכיב משמעותי וחיוני לכל חברה מסחרית קטנה/בינונית ו/או קטנה ואין להתעלם מעובדה משפיעה זו.

www.izugi.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י איזוגי - סטודיו לעיצוב מוצר ועיצוב תעשייתי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!