חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
כיצד לשים לב שהילד ברכב

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עיצוב תעשייתי עיצוב מוצר מעצב מוצר מעצב תעשייתי

נושא המאמר: עיצוב תעשייתי מול עיצוב מוצר - השוואה והסברים
מאת: סטודיו איזוגי   שמור מאמר למועדפים

מה ניתן להשיג באמצעות עיצוב תעשייתי?
עוד לפני הפרסום והמיתוג וכל מה שקשור בשיווק זהו העיצוב התעשייתי אשר מקנה למוצר את אופיו. מתוך הבנה שקניה היא תהליך רגשי מובהק, לעיתים יותר מאשר תהליך מושכל, ניתן לראות בעיצוב המוצר גורם מכריע בהצלחתו. עיצוב טוב יעניק למוצר יתרון אדיר מול מתחריו. בסטודיו לעיצוב מוצר אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא מול לקוחות שונים אשר מאמינים כי עיצוב הינו כלי שיווקי חשוב.
השוואה בין עיצוב מוצר לעיצוב תעשייתי
שני התחומים קשורים ואף משיקים. ההבדל הוא בשינוי מינון החשיבות בין המשתנים אשר קובעים את העיצוב. כלומר, בתהליך עיצוב מוצר תעשייתי, דגש קריטי יינתן לעלויות המוצר וישפיע על בחירת טכנולוגיה אופטימלית לייצור. מאמצים גדולים ייעשו על-מנת להוזיל עלויות שילוח, אחסון, הרכבה וכו'. בעוד שבתהליך עיצוב מוצר אשר ייוצר בסדרה קטנה מאוד ואף פחות מזה, השיקולים שונים בתכלית ולעלות המוצר המוגמר חשיבות פחותה בהרבה.
חשיבות עיצוב תעשייתי
לאחרונה בתעשיית פיתוח המוצרים תחום עיצוב תעשייתי עבר מלהיות מרכיב משני בתהליך פיתוח המוצר, למרכיב ראשי בחשיבותו. התקדמות הטכנולוגיה, הוזלת מחירי תהליכי ייצור וגידול במספר יצרנים הפכו את שלב הפיתוח לשלב הקריטי בהצלחת המוצר, וכך מושקעים כספים רבים ומחשבה מרובה בשלבי הגדרת המוצר, פיתוחו ועיצובו. גורם נוסף שהביא לצמיחה בחשיבות עיצוב המוצר הוא גידול דרסטי בתחרות בשוק. כיום, אין למעשה תחום שבו יש מונופול על מוצר כלשהו. ריבוי חברות בשוק מגדיל את התחרות והופך את הצורך ביתרון תחרותי אשר עיצוב תעשייתי יכול להקנות לקריטי. בהתבסס על העובדה כי רוב המוצרים אינם מהפכניים מבחינה טכנולוגית, לעיצוב יש משקל גדול בביסוס המוצר הספציפי והמותג כולו כמוביל שוק ודעת קהל.
סקר בנושא עיצוב תעשייתי
הבנת חשיבותו של עיצוב מוצר נובעת ממחקר (סקר) שנערך בישראל ומקיף כ-1600 בתי עסק אשר עוסקים בייצור ו/או פיתוח מוצר. לפי תוצאות הסקר הנ"ל ניתן לראות כי בהשוואה בין חברות אשר מעסיקות מעצב מוצר, או מעצב תעשייתי לצורך העניין, העסקים אשר כן מעסיקים מעצבים תעשייתיים מגיעים לרווחיות גבוהה יותר, מצליחים לפנות לפלחי שוק מגוונים יותר ובאופן כללי מראים חסינות גדולה מאשר מקבליהם אשר אינם מעסיקים בוגרי עיצוב תעשייתי.
עיצוב תעשייתי – לימודים גבוהים
לימודי עיצוב תעשייתי בארץ מאוד מבוקשים בשנים האחרונות וניתן למצוא מוסדות חינוך רבים הפזורים ברחבי הארץ ומספקים בתחום זה לימודי תואר אקדמי בעיצוב תעשייתי.
תנאי הקבלה ללימודי עיצוב תעשייתי הינם 12 שנות לימוד, תעודת בגרות מלאה, הצגת תיק עבודות אישי וראיון קבלה- אך כמובן שתנאים אלו משתנים בין מוסד לימודים אחד למשנהו.
רוב השיעורים בלימודי תואר בעיצוב תעשייתי מתבצעים ב- סטודיו לעיצוב שבו ימצאו כל הכלים השימושים וההכרחיים לעבודה ולימודים מעשיים בתחום. סטודיו לעיצוב לימים יהיה ל"משרדו" של מעצב מוצר

www.izugi.com/page55.html


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י סטודיו איזוגי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!