חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
דחלילים במקום דוקרנים ורשת להרחקת יונים.

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: צביעת בית צבעי צביעת חדר צביעת חדרי מדרגות

נושא המאמר: איך לצבוע חדר
מאת: שירה   שמור מאמר למועדפים

צביעת חדר יכולה להיות משימה שלוקחת כמה שעות, חצי יום, או יותר. הכל תלוי מה וכמה אתה מחליט לצבוע. ניתן לרענן בחדר את הדלת או הארון בכמה שעות, או שאתה יכול לחלק אותו לכמה עבודות קטנות ולפרוש אותם במשך שבוע או יותר. מה הגודל של העבודה –אתה תחליט.
כאשר אתם יוצאים לעבודה ב צביעת פנים הבית, תגלו כמה קל להשתמש במברשות רולים מיומנות. למרות זאת, יש כמה טכניקות שיעזרו לדחות עייפות ולספק עבודה מסודרת.
האחיזה בה אתה משתמש תלויה במברשת שבחרת. חתוך ומברשות האבנט עם עיפרון הידיות תפס הרבה כפי שהיית עיפרון, עם האגודל הראשון שתי האצבעות של היד. טכניקה זו מעניקה לך שליטה מצוינת עבור הציור מורכב. עם זנב הבונה ידיות על מברשות גדולות, תצטרך אחיזה חזקה יותר בגלל המברשות הן רחב וכבד. תחזיק את הידית עם היד כולה, ומאפשרות את הידית טווח רוחב של כף היד שלך כפי שהיית להחזיק מחבט טניס. טכניקה זו פועלת בצורה הטובה ביותר כאשר אתה צובע גדולים, משטחים שטוחים.
המטרה של טעינת המברשת היא להגיע הרבה לצביעה על הקיר ככל האפשר ללא כדרור אותו על הרצפה ואת עצמך בתהליך. זה ייקח לך רק כמה דקות כדי להיות מסוגל לאמוד במדויק עד כמה צבע המברשת שלך יחזיק לאורך הדרך. בינתיים, להתחיל את העבודה על ידי שמדכא את זיפי המברשת (עם מים או לטקס המתאים רזה עבור סוגים אחרים של צבע) למצב אותם ולהפוך אותם ליעילים יותר. הסר לחות עודפת ידי בעדינות מכה את להקת המטאל סביב הבסיס של הידית על קצה כף היד לתוך כיור או דלי.
לעולם לא טובלים מברשת יותר כשליש אורך הזיפים לתוך הצבע. אם אתה עושה, המברשת יהיו כמעט בלתי אפשרי לנקות.
עם הראשונה לטבול את, להעביר את המברשת קצת מסביב בצבע כדי לפתוח את זיפי המברשת ולהניח את המילוי לגמרי. זה יהיה קל יותר להרים עומס מלא אם אתה תוקע את המכחול בעדינות לתוך הצבע עם טובלים כל. עם צבעים לטקס ביותר, אתה יכול פשוט לטבול את המברשת ולהניח לטפטף את עודף לכמה שניות לפני הזזת המברשת על הקיר. עם ציפוי דק יותר, עם זאת, ייתכן שיהיה עליך בעדינות את המברשת כנגד סטירה בפנים של הצבע יכול או לגרור אותו בקלילות על פני בתוך קצה השפה כדי להסיר עודפי צבע.
כדי לצבוע יפה עד לקו שבו שני קצוות או צבעים להיפגש, שנקרא "חותך", יש להשתמש במברשת לקצץ עם משופעים זיפים (סוף מכחול הדומה אזמל). צבע חמש או שש משיכות הניצב בקצה התקרה או על הקיר. הבא, חלקה על משיכות אלה עם אחת ארוכה, שבץ מוחי, הציור החוצה מזווית הראשונה, ואז במאונך. איפה את הקיר והתקרה לבוא ביחד, להשתמש בתנועות כלפי מטה על הקיר הראשון ואחריו משיכות אופקי חלק.
על התקרה עצמה, קיצוץ משיכות לכיוון מרכז החדר, הרחק מן הקיר. ואז לצבוע קו אופקי חלקה על התקרה כי בעקבות הכיוון של הקיר. גם אם אתה משתמש באותו צבע של צבע על משטחים סמוכים, פעל בשיטה של חיתוך עם אינץ 'רחב גבולות 2 ולא רק plopping מברשת טעון ישירות לפינה. זה ימנע מטפטף, שוקע, והוא פועל.
יש לחתוך בפינה, לצבוע מתוך הפינה למשך חמש או שש משיכות.

עוד גזירה בגישה, ואגלי, יכול למעשה מבטל את הצורך להשתמש קלטת מסוך כדי להגן על אזור אחד צבוע אחר. יש להשתמש במברשת לקצץ משופעים עם זיפים ארוכים נחמד. להחזיק את המברשת כך האגודל בצד אחד של המתכת טבעת חזוק ואת האצבעות שלך על אחרים. לחצו על המברשת בקלילות על פני השטח, ואז, כאשר אתה מזיז את המברשת, להוסיף לחץ מספיק כדי להפוך את הזיפים לכופף הרחק לכיוון brushstroke שלך. שמור את המברשת כ / 16 אינץ '1 מן השטח צבעוניים אחרים. מכופף הזיפים ואת הלחץ תשחרר חרוז משובח של צבע זה יתפשט לתוך הפער.
עם שתי שיטות חיתוך, אך במיוחד כאשר אתה מתעסק עם שני צבעים, זה יותר טוב יש מברשת זה יבש מדי מפעם אחת זה יותר מדי רטוב. זהו פרט עבודה. כדי לעשות זאת ביעילות, ללכת לאט לחתוך אינץ '4 או 5 בכל פעם. זה ייראה מייגע בהתחלה, אבל המהירות שלך ואת הדיוק ישתפר עם התרגול, ואף אחד חדר בגודל רגיל ייתן לך הרבה בפועל.
עבודה עם רולר היא פחות חמורה אפילו יותר מאשר לעבוד עם מברשת. אפילו צבעי טירון יכול לקבל את התחושה של אותו דקות ספורות.
כמו עם מברשות, ללחלח את הגליל הראשון עם מים בצבע לטקס או המתאים רזה עבור סוגים אחרים של צבע. מרדדים את עודפי הלחות על חתיכת עץ או פיסת נייר קראפט, או אפילו על נייר שקית מכולת. אין להשתמש בעיתון כי רולר עשוי להרים את הדיו. מלאו את היטב את המחבת רולר על חצי מלא, ולהגדיר את מכבש לאמצע הבאר. הרם את מכבש ולגלגל במדרון של המחבת, ונעצרה רק על הבאר. האם זה פעמיים או שלוש פעמים כדי לאפשר לצבעי לעבוד לתוך הגליל. לאחר מכן, טובלים את הגליל לבאר עוד פעם אחת, ולגלגל במדרון עד ערימת רווי היטב. אתה תדע מיד כאשר אתה כבר עמוסה ההרים. זה יהיה טיפה בדרך הקיר יש נטייה להחליק ולמרוח במקום להתגלגל על פני השטח.
כדי לטעון רולר, למלא את היטב את המחבת על חצי מלאה לקבוע את גלגלת אל
טוב. ואז להרים את מכבש ולגלגל במדרון של המחבת פעמיים או שלוש פעמים
לעבוד לצבוע לתוך הגליל.
השיטה היעילה ביותר של ציור עם מכבש הוא לצבוע, או 3-רגל מרובע באזורים 2 בכל פעם. מגלגלים את הצבע על ב זיגזג דפוס בלי להרים את הגליל מן הקיר, כאילו אתה צבעי ועדיין בלי להרים את הגליל, למלא את החסר של האותיות עם יותר אופקי או משיכות זיגזג אנכי. לסיים את האזור עם משיכות האור להתחיל צבוע ואת רול לתוך אזור הצבע. בסוף האירוע המוחי, להעלות את מכבש לאט, אז זה לא להשאיר סימן. עבור ליד אזור לא צבוע, וחזור על הטכניקה זיגזג, שהסתיים זה עתה מתחת או לצד הראשון תיקון צבוע. לבסוף, חלקה את היישום החדש, ומעבדים אותו קודם לכן באזור סיים את.
עם רולר, להתחיל M, N לאחור, או תבנית W כ 3 מטרים
הכיכר. תמיד להתחיל עם upstroke כך הצבע לא יפעל לאורך הקיר. בשלב הבא,
למלא את התבנית עם משיכות וערב. אתה אמור להיות מסוגל לצבוע כל
רגל מרובע בשטח 3 עם טבילה אחת של הגליל.
צבעי מקצועי גם מציע להתחיל עם רולר. על הקירות, זה אומר הקו הראשון צריך להיות למעלה. אם אתה מתגלגל על הקיר הראשון, הצבע עלול להיות כשלולית תחת הקיר ולרוץ במורד הקיר. בנוסף, יש להיזהר לא להפעיל את הרולר כל כך מהר על פני הקיר, כי הכוח הצנטריפוגלי גורם לו לבעיות.

תגיות: צביעת בית,צביעת בתים,צבעי,צביעת חדר,צביעת חדרי מדרגות,קבלן צבע,צביעת דירה,צביעת קירות,צביעה,צביעת,צביעת חדרים,
לפרטים נוספים,פנו לאתרינו-
או בטל' 052-6554424
http://tzeva.rabanim.net
http://tzeva.a-zamin.net

tzeva.rabanim.net


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י שירה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]