חיפוש מאמרים

11800 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
רוחניות, קבלה, בני ברוך

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: זהות תרבות חוויה יהודית ציונות

נושא המאמר: לגעת בזהות ובתרבות
מאת: דוד דרומר   שמור מאמר למועדפים

המרכזים להעמקת הזהות היהודית - "החוויה היהודית" פועלים בבתי ספר ממלכתיים, יסודיים ועל יסודיים, בפיקוח האגף לתרבות תורנית במשרד החינוך ובאישור "ועדת שנהר".

בנוסף , מתמקדת הפעילות בקרב אוכלוסיית העולים מאתיופיה ומרוסיה, קליטת עולים בקהילה, פעולות גישור ופיוס בין עולים חדשים וילידי הארץ, פעילות במועדוניות לילדים ולנוער לקבלת העשרה ערכית/חברתית לא פורמאלית ולהעמקת הקשר עם התרבות היהודית והציונית.

מטרתנו להעמיק את הקשר של בני הנוער ומשפחותיהם למורשת ישראל ולערכי היהדות, בזיקה לאהבת העם והארץ ואחדות ישראל. לפרוש בפניהם יריעה רחבת היקף על מורשתו היהודית של עם ישראל בא"י בכל התקופות ולהעניק לבני הנוער הישראלי את החוליות החסרות במרקם הידע הקיים אצלם ולהעלות את המוטיבציה להתנדב בקהילה ולהתגייס לצה"ל לשירות העם והמדינה.

כל זאת, בדרך חווייתית, יצירתית, מרתקת ומעניינת, המותאמת לשכבות הגיל השונות ולצרכים החינוכיים, החברתיים והערכיים. פעילויותינו ייחודיות – הן בנושאים שפיתחנו והן בדרך העברתם המגוונת תוך שימוש באמצעים אורקוליים ומשחקים מעניינים ומרתקים.

פעילות במועדוניות לילדים ונוער בסיכון, במועדוניות של הרווחה והחינוך לילדים ממשפחות מצוקה ועולים חדשים בקרית אתא, קרית ים, קרית מוצקין, קרית ביאליק, קרית שמואל, קרית טבעון, חיפה, רמלה, לוד, ע"י העברת תכנים מגוונים והעשרה חברתית ערכית וחינוכית. הפעילות תורמת רבות להעלאת הביטחון העצמי והמוטיבציה לתרום לחברה.

צוות המרכזים, הוגה, מתכנן, בונה ומפתח בעצמו את הנושאים השונים ומייצר את כל האמצעים האומנותיים והתפאורה הנדרשים לפעילויות השונות:

· פעולות גישור ופיוס בין אוכלוסיות שונות במדינה - לאחדות בעם.

· עלון "חוויית השבוע" - "החוויה היהודית" מפיקה עלון חינוכי ערכי בנושא "פרשת השבוע" והאקטואליה שלה בימינו. העלון משמש כחומר עיוני והפעלתי בבתיה"ס ובמועדוניות, תוך דיון ומתן ביטוי לביקורת . (ניתן לצפות בעלון באתר "החוויה היהודית" - www.h-y1.fav.co.il (

· "חגים וחוגגים" - אירועים וערבי הווי לפני חגים לכל המשפחה.

· "בית כנסת סדנאי"- הפעלה סדנאית לגיבוש הקהילה סביב ביקור חווייתי בבית הכנס הקהילתי, קהילה שרה (שירה ופיוט יהודיים בעדות השונות), הניגון היהודי, סיפור ושיר, תצוגת כלי נגינה ייחודיים.

· אירועי "בר/בת מצוה" ופולקלור יהודי - תוכנית "לגעת בשורשים" הכוללת מפגשי הכנה בשילוב משימות התנדבותיות למען הקהילה וסיכום הנושא בטקס רשמי ב"ימי שיא" באתרי מורשת הציונות בארץ.

· מצגות חינוכיות, חידונים, פעולות גיבוש לפיתוח מנהיגות צעירה למען הקהילה.

· "סדר פסח" לדוגמא - לעולים חדשים וותיקים.


torah.in/he


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דוד דרומר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!