חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מודעות PPC

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: דיני משפחה ונזיקין גניבת זרע אבהות ילד לא מוכנן

נושא המאמר: אבהות- גניבת זרע שאלת ההפלה ונגזרותיה
מאת: זוהר הר נוי   שמור מאמר למועדפים


שאלות קשות עולות בפנינו במקרים של גניבת זרע, שאלת הראיות, מי יקליט מילים שהמאהבת שלו אומרת לו בכדי שישמשו כראייה בעתיד למקרה הצורך?
האם גבר יכול לדרוש מאישה לבצע הפלה בשל גניבת זרע? בבית המשפט לענייני משפחה נדונה השאלה הקשה הזו בפני השופט פאול שטרק (תמ"ש 35180/06 ת.ש. נ' ד.ג. (תל-אביב-יפו)), מקרה מורכב של לידת תאומות מחוץ לנישואין,המקרה הוא כך האב אשר לו כבר ילדים עם אשתו החוקית הבהיר כי אין הוא מעוניין בילדים מהאם, לטענתו הוא הבהיר לה מספר פעמים אך אין בידיו ראיות מוחשיות לכך, והראייה העיקרית שלו הייתה כי האישה הפילה בעבר בגללו ויש בכך בכדי לראות הסכם ביניהם, והפרת ההסכם על ידיה בשל ניסיונותיה לטיפולי פוריות לדברי האב, והפסקת גלולות נגד היריון אשר לטענת האב האם אמרה לו שלקחה.
השופט פאול פסק כי בהתאם לפסיקה בארץ ובעולם (ישנו פסק דין משנת 1973 בארצות הברית אשר מכיר בזכות האישה להפלה) , ולחוק יסוד כבוד האדם וחירותו, זכות האישה לשמור על גופה- העובר שבבטנה הוא חלק מגופה, והפלה כרוכה בגרימת נזק לאישה, ובכך פגיעה בכבודה, וחוזה אשר מאשר כפייה של הפלה על אישה נוגד את תקנת הציבור(כלומר לא יהא תקף בכל מקרה) . ואין לראות בהתנהגותה הקודמת כהסכם ביניהם, כמו כן השופט ואומר כי עצם העובדה שהאב לא השתמש באמצעי מניעה בעצמו , עומדת לו לרועץ.
האם העובדה שהאם לא הסתמכה על האב כמקור פרנסה לקטינים, מצמצמת/מבטלת אחריותו? באשר למזונות הילדים קבע בית המשפט, כי הילדות לא אשמות בנסיבות היוולדם, וכי טובת הילדות לנגד עיני בית המשפט , מוסיף על כך שטרק ואומר כי גם בנישואין רגילים יש ילדים לא מתוכננים , לכן גם במקרה קשה זה אשר קרה מחוץ לתא המשפחתי,יש לשני ההורים אחריות על הילד.
שטרק מביא את המשפט העברי שאומר שאב חייב לזון את ילדיו עד גיל 6 (חיוב דין- בכל מקרה גם אם אין לאבא כסף הוא חייב לזון את ילדיו), במקרה זה העובדה כי האב הינו אדם עשיר, מטילה עליו חובה חזקה לדאוג לילדותיו. בנוסף לכך בית המשפט קבע כי יש להתחשב בבנותיו האחרות מנישואיו החוקיים וקבע מזונות לפי כך.
www.facebook.com/zohar.har.noy


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י זוהר הר נוי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]