חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מתיחת פנים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הצלחה אישית לנשים הגשמה עצמית יהדות רוחניות

נושא המאמר: מודל עשרת השלבים להתפתחות אישית והצלחה עסקית לנשים
מאת: ענת יהל סימן טוב   שמור מאמר למועדפים

את מבולבלת ומחפשת כיוון חדש? רוצה לרענן את חייך? להגיע להגשמה עצמית בחיים בכלל ובעסקים בפרט? בקיצור – את רוצה ללמוד איך להצליח?
בכל אחת מאיתנו ישנו פוטנציאל שמחכה להתממש ודרך מודל עשרת השלבים להתפתחות אישית והצלחה עסקית לנשים תקבלי את הכלים שבעזרתם תוכלי בעצמך לכוון את חייך לעבר ההצלחה.
האמונה שבבסיס מודל עשרה השלבים היא שכל מה שאת צריכה כבר קיים בתוכך ומטרת התהליך היא לעזור לך ללמוד לראות את זה, להשתמש במה שיש לך ולמקסם את הפוטנציאל הגלום בך.
המודל מתבסס על עשר הספירות בחסידות וזה מתוך ידיעה שהתפתחות הנפש הכרחית כדי להגיע לשלמות ואיזון בחייך. כל שלב בתהליך מייצג את אחת הספירות בדרך להתעלות רוחנית. השליטה בכוחות שתגלי בעצמך, בכל אחד מהשלבים תביא אותך לשלמות ולהשלמה עם מי שאת ועם מקומך וייעודך בעולם.
כדי להשלים את התהליך את לא צריכה לדעת מראש מי או מה את רוצה להיות בסופו, את רק צריכה להיות מוכנה להשקיע בעצמך כדי למצוא את הדרך הפרטית שלך להצלחה, תהא אשר תהא ולהיות פתוחה להכיר יותר טוב את הנשמה שלך, על רצונותיה וכוחותיה הייחודיים.

כמה מילים על התהליך שמצפה לך:
גילוי הפוטנציאל שבך (כתר)
זהו השלב הראשון של התהליך, השלב בו תתארי את הייעוד שאת מדמיינת לעצמך, את המטרות שאת מציבה לעצמך בחייך והדברים שגורמים לך אושר ודרך אלו תכירי את הפוטנציאל הגלום בך להצלחה. יכול להיות שבשלב הזה עדיין לא יהיה לפוטנציאל הזה זהות מדויקת, אלא רק הכרה בקיומו, אך זו רק ההתחלה.
אם עד עתה לא יצא לך להעניק מספיק תשומת לב לרצונות שלך, להבנה מה הם הדברים שמביאים לך שמחה ואושר, זה הזמן להתייחס לדברים הללו ולצאת מהם לתהליך של צמיחה אישית שלמה ומאוזנת.
שלב גילוי הפוטנציאל שבך מתבסס על הספירה הגבוהה ביותר בעשר הספירות בחסידות – ספירת כתר, אותה ניתן להמשיל לזרע ושורשים של עץ או צמח, שלב הכרחי ומהותי בעיצוב המשך חייך.
במהלך העבודה על עצמך בשלב זה תגלי בתוכך את תכונת כוח הרצון – מעין רצון מעורפל למלא השתוקקות לדבר מה שאינו עדיין מוחשי לך באופן מלא, אשר דרכו תיפתחי לעולם הרוחני שקיים בך ותטעני באנרגיות לקראת מילוי הרצון הזה בהמשך.
תצטרכי ללמוד לשלוט ברגשות שליליים, לדעת לנתב את האנרגיות שבך לכיוונים חיוביים, כאלו שיבנו אותך ויעשו אותך מאושרת ולהימנע מכעס. תכירי בכוחות שקיימים בך לתת לרע לחלוף ולהיצמד למחשבות חיוביות ומפתחות.

הגדרת השינוי (חכמה)
לאחר שבשלב הקודם גילית בתוכך את תכונת כוח הרצון וההשתוקקות למשהו לא ברור, בשלב הזה נמצא את המטרה הקונקרטית אליה תרצי לשאוף, אשר משתקפת מאותו רצון עמוק. בשלב זה נגדיר מי את ומה את ברגע זה ממש ומה היית רוצה לשנות ונגדיר את המטרה האימונית שתלווה את התהליך כולו.
בפעם הראשונה בחייך תוכלי לסדר את התחושות שלך באשר לחייך ולהבין עד כמה גדול הפער בין מי שאת למי שאת רוצה להיות. הדבר עלול להרתיע בתחילה, אך ראי בזה אתגר שבעזרת חשיבה חיובית והכלים שתרכשי תוכלי לצלוח אותו ולהיות האדם שאת אמורה להיות.
כדי להגדיר ביעילות את היעדים לתהליך שלך נשתמש במודל SMART ובעזרתו ניצור תוכנית פעולה מפורטת, מדידה, ברת השגה ומציאותית, המוגדרת בזמן.
שלב הגדרת השינוי בחייך מבוסס על ספירת החכמה, אשר מאופיינת בגילוי הרצון שנמצא בספירת כתר שמעליה ותכנון הדרך ליישומו. ספירה זו נותנת סדר והגדרה לפוטנציאל שבך, שהיה עד כה לא מובן.
ספירת חכמה מנסה להבין ממה נובע חוסר סיפוק בחייך כדי לדעת מה רצוי לשנות. לא מדובר בחכמה אינטלקטואלית, אלא בחכמה לדעת ליצור את העתיד שאת רוצה עבור עצמך.

הצבת מטרה (בינה)
בשלב זה תצרי את האני האידיאלי שלך – החזון של מי שאת היית רוצה להיות לאחר השגת מטרתך וסיום התהליך. תבני בדמיונך את התמונה של חייך כשאת חיה את החזון שלך, כדי שתדעי למה לצפות ואיך להתמודד עם האישה שתהיי אז ועם התמורות שיחולו באישה שאת עכשיו.
ברגע שתדעי לאילו חיים לצפות לאחר השגת המטרה שלך, המציאות ההיא, זו שאת שואפת אליה, לפתע תראה לך אפשרית ואמיתית – ברת השגה. כבר לא יהיה לך חלום רחוק ומעורפל של חיים ורודים ומאושרים יותר, במקום זה החלקים המעורפלים ימולאו בפרטים ותוכלי להרגיש איך הגשמת החזון שלך יכול להפוך למציאות בפועל.
שלב זה מתבסס על ספירת בינה אשר מקנה את היכולת להבחין בין עיקר לתפל. היא שואבת את הרעיונות והמטרות שהעלית לגבי עתידך בספירת חכמה ומצמצמת אותם לכדי עתיד קונקרטי וברור. על ידי איזון בין הספירה הקודמת, ספירת חכמה, וספירת בינה ניתן לממש ולהגשים רעיונות במציאות.
ספירת בינה מתאפיינת בהצגת דרך הסתכלות בריאה יותר לבעיות בחייך – במקום לתת להן להשתלט עלייך, לדעת להכיר בהן כחלק מההיכרות הכוללת שאת עושה עם האני הפנימי שלך. במהלך בניית המציאות העתידית בה תחיי כשתשלימי את מטרותייך יכול להיות שתמצאי בעיות אפשריות, ולכן חשוב שתפנימי את כוח השמחה, שהנו כוח האיזון, ככוח שעליך ללמוד לשלוט בו על מנת לשמור על כל הבעיות בפרופורציה המתאימה.

מאת ענת יהל סימן טוב

מרכז בלב שלם / מרכז קבלה לנשים אימון ופיתוח אישי ברוח היהדות והקבלה

www.anatsimantov.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ענת יהל סימן טוב שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!