חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
HGH-קומפלט - HGH Complete

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אלספה אומגה 3 טעם טבע אלטמן רוקחות טבעית

נושא המאמר: אומגה 3 (אלספה) נמצא קשור ביכולת טובה
מאת:    שמור מאמר למועדפים

במחקר ייחודי אשר בדק יכולת מיקוח וקבלת החלטות בתורת המשחקים, נמצא כי לרמות אומגה 3( מצוי בתוסף המזון "אלספה") בדם ישנה השפעה חיובית על תהליך קבלת ההחלטות, וסטודנטים עם רמות גבוהות של אומגה 3 קיבלו החלטות יותר שקולות ופחות אמוציונליות.

במחקר נבדקו 60 סטודנטים לכלכלה, אשר התבקשו לשחק משחק בתורת המשחקים בו עליהם לדחות או לקבל החלטות, המשתתפים קיבלו 10 דולר והתחלקו לשתי קבוצות בשני סבבים, בכל סבב סטודנט אחד הציע הצעה לחלק את הכסף, והסטודנט השני היה צריך לבחור האם הוא דוחה או מקבל את ההצעה, במידה וההצעה נדחתה אף אחד מהסטודנטים לא מקבל כלום. בסופו של יום החלטה נכונה הייתה לקבל את ההצעות גם עם אינן הוגנות ובכל זאת לקבל סכום כלשהו.

תוצאות המחקר מצביעות על כך שסטודנטים בעלי רמות גבוהות של אומגה 3 בדם קיבלו החלטות שקולות יותר וכלכליות יותר .

מקור:

Serum omega-3 fatty acids are associated with ultimatum bargaining behavior

Physiology & Behavior 96 (2009) 180–183
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!