חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
"וגר זאב עם כבש ופקיד שומה עם נישום ירבץ"

    קישורי טקסט (לפרטים)
תמ"א 38
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מבנה מבנים נדלן בדק בית

נושא המאמר: ביקורת מבנים מהו "בדק בית" ומתי הוא נדרש?
מאת: יוסי בן-חורין   שמור מאמר למועדפים

מהו "בדק בית" ומתי הוא נדרש? עבור רובנו, רכישה של בית מהווה את ההשקעה הכספית הגדולה ביותר עבורכם. איש מאיתנו לבטח אינו מעוניין לגלות בעיות בבית לאחר המעבר להתגורר בו. אחת הדרכים להימנע מכך, או לפחות להקטין את מידת הסיכון, הינה באמצעות שירות הנדסי הנקרא "בדק בית" או "ביקורת המבנים" וזאת מתוך מטרה לאתר הליקויים בבית מבעוד מועד. בין אם מדובר בבית גדול ובין אם מדובר בבית קטן, בית חדש או בית ישן, מהנדס מומחה יעזור לרוכש הדירה הממוצע, שאינו בקיא ברזי הבניה, להבין את מצבו הפיסי וליקויי הבניה המצויים בו. ולאפשר לך להרגיש נוח עם החלטתו ברכישה הנכס. שירות "בדק בית" הינו בדיקה ויזואלית, תוך שימוש במכשור אלקטרוני לאיתור ליקויים נוספים שאינם נראים לעין. הבדיקה נערכת על ידי מומחה בעל ניסיון וידע רב בתחום הבניה וכוללת את מרכיבי הבית השונים כגון שלד המבנה, עבודות גמר (ריצוף, טיח, חלונות, דלתות), עבודות תשתית (מערכות חשמל ואינסטלציה), מערכות איטום וניקוז, גג המבנה, חצר ונושאים בטיחותיים. חלק ניכר מרוכשי דירות מזמין מהנדס מומחה בכדי לבדוק את הדירה אותה רכש בכדי לאתר ליקויי בניה ולפנות אל הקבלן בדרישה לתקנם. אולם, קיימים גם מקרים נוספים שבהם בעלי דירות נזקקים לשרות ביקורת מבנים וקבלת חוות דעת מומחה הנדסי. המקרים השכיחים ביותר הינם: • בדירה חדשה - ביקורת מבנים לצורך בדיקת טיב בניה ואיתור ליקוי בניה בדירות ובתים חדשים. חוות דעת מומחה זו נועדה לצורך פניה לקבלן ו/או לערכאות משפטיות לצורך הגשת תביעת ליקויי בניה כנגד קבלן הבניין. • בדירה יד שנייה לפני קניה, לצורך איתור ליקויי בניה ומפגעים שונים הקשורים למצבו הפיסי של המבנה, הבלאי שנוצר בו במהלך השנים או ליקויי בניה אחרים • מפגעים אקוסטיים, כולל בדיקה אקוסטית לקביעת רמת מעבר הרעש. • איתור וקביעה של מוקדי נזילות מים, חדירות רטיבות או אטימה לקויה, בין אם הם נוצרו עקב ליקוי בניה ובעיית טיב בניה במקור או כתוצאה מבלאי או חוסר תחזוקה. • פניה או הגשת תביעה כנגד חברת ביטוח וזאת במקרים של ביצוע תיקונים רשלניים ו/או לא מספקים לתיקון נזקים אשר אמורים היו להיות מכוסים בפוליסת הביטוח. • נזקים שנגרמו לדירה בבנין משותף ואשר מקורם בדירה אחרת בבנין. נזקים כאלה יכולים להיות כתוצאה מנזילות מים, כתוצאה מעבודות שיפוצים לא זהירות או כתוצאה מחריגות בניה. • קביעת עמידות מבנים ברעידות אדמה, וזאת בהתאם לדרישות תקן 2413. במסגרת בדיקה זו, נקבעת דרגת הסיכון של המבנה להינזק מרעידת אדמה. חוות דעת כזו נדרשת כיום ע"י הרשויות לפני מתן היתר לביצוע תוספות בניה למבנים קיימים. • הערכה של נזקים, מפגעים או ליקויי בניה שנוצרו כתוצאה מעבודות שיפוצים שבוצעו באופן לקוי, איכות ירודה של חומרי בניה, חוסר מקצועיות של קבלן השיפוצים ואי עמידות בדרישות תקנים של מכון התקנים הישראלי או תקנות התכנון והבניה. יוסי בן-חורין מהנדס בנין מומחה מטעם בתי משפט טרמינל – בדק בית ואיתור ליקויי בניה


הכן ביתך לקראת רעידת אדמה במסגרת תקנון תמ"א 38 ותזכה בשיפוץ הבניין חינם!

www.at-terminal.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יוסי בן-חורין שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!