חיפוש מאמרים

11811 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
טיול קסום ביקנעם

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: חייב מוגבל באמצעים כונס נכסים הוצאה לפועל

נושא המאמר: חייב מוגבל באמצעים
מאת: טקטיקום - כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט   שמור מאמר למועדפים

חייב מוגבל באמצעים

חייב מוגבל באמצעים הינו אדם אשר נאשם על ידי בית המשפט לתשלומים כספיים גבוהים לתקופה נתונה. במידה ובתקופה זו אין באפשרות החייב לשלם את סכומי הכסף בהם נקב בית המשפט יפנה לרשות ההוצאה לפועל ויהפוך לחייב מוגבל באמצעים. הכרזה על אדם שכזה באה למעשה לאפשר לו לשלם את חובותיו ללא צבירה של חובות נוספים וריביות.

רשם ההוצאה לפועל יכריז על חייב כ"חייב מוגבל באמצעים" רק במקרים הבאים

• מצב כלכלי
מצבו הכלכלי של החייב מהווה גורם חשוב בהכרזת אותו חייב כחייב מוגבל באמצעים. באם מצבו הכלכלי אינו מאפשר תשלום של החוב כפי שנקבע ברשות ההוצאה לפועל ייפנה אותו חייב לרשות ההוצאה לפועל בבקשה שיכריזו עליו כחייב מוגבל באמצעים.

• הלך רוחו של החייב
הלך רוחו של החייב מוצג בפניו של רשם ההוצאה לפעול. באם החייב אינו מציג בפניו רשות ההוצאה לפועל את נכונותו לתשלום החוב אין ביכולתו של הרשם להכריז עליו כחייב מוגבל. באם יימצא כי כוונתו של החייב לשלם את חובותיו עד השקל האחרון ימצא לנכון רשם ההוצאה לפועל להכריז עליו כעל חייב מוגבל באמצעים ולפרוס את חובו בצורה נוחה וארוכה יותר שתתאים למצבו הכלכלי.

• פירעון החוב
מטרתו של רשם ההוצאה לפועל להביא לסיומם של החובות ותשלומם עד סופם. עליו להתחשב בתהליך הכרזת "מוגבל באמצעים" ביכולת החוב להגיע לפירעון ולא להימרח על עשרות רבות של שנים כשבסופו של דבר החוב לא ישולם.

לאחר שעבר רשם ההוצאה לפועל על פרמטרים אלו יוכל להכריז על אדם כעל חייב מוגבל באמצעים בהליך בקשה להכרזה עליו כמוגבל באמצעים.

על החייב להציג בפני רשות ההוצאה לפועל בקשה מפורטת בה יציג את בקשתו להכרזה עליו כמוגבל באמצעים לתשלום חובותיו כפי שקבעה רשות ההוצאה לפועל. בנוסף עליו לצרף מסמכים המעידים על יכולתו לשלם את חובותיו בנוסף לכתב ויתור על סודיות ובכך גישה לפרטי ההכנסות וההוצאות שלו. בנוסף, תיערך חקירה של החייב בנוכחות זכיין או בא כוחו, ובכך יוכל להוכיח הזוכה כי באפשרות החייב לשלם סכום גבוה יותר בכל תשלום. לאחר אישור הבקשה יאוחדו כל תיקיו של החייב (באם יש כנגדו מעל לנושה אחד) לתיק אחד.

לאחר ההסדר בין החייב והזוכה ייפרסו תשלומיו של החייב לכל חודש על סכום בו יוכל לשלם תוך הקצאה לסכומים נמוכים הנשארים בחזקתו לצורך קיום בסיסי. בנוסף, על החייב יוטלו איסורים כגון צו איסור יציאה מהארץ, אי שימוש בכרטיס אשראי, שלילת הזכות לעמוד בראש חברה ועוד.


www.0546880000.com/%d7%97%d7%99%d7%99%d7%91-%d7%9e%d7%95%d7%92%d7%91%d7%9c-%d7%91%d7%90%d7%9e%d7%a6%d7%a2%d7%99%d7%9d


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י טקטיקום - כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!