חיפוש מאמרים

12343 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
סירת קטמרן

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: נשים מעמד האישה

נושא המאמר: כיצד לבחור קוסמטיקאית?
מאת: חגית קמחי    שמור מאמר למועדפים

מזה מספר שנים עובר עולם הקוסמטיקה שינוי מהפכני ביכולות, בטכניקות הטיפולים ובתכשירים. המהפכה נשענת על מחקרים מדעיים, פיתוחים טכנולוגיים, השקעות עתק של חברות הקוסמטיקה בעולם, פיתוח יכולות כירורגיות פלסטיות לכל צורך אסתטי והתרחבות שיתוף הפעולה בין הדרמטולוגים והכירורגים הפלסטיים לקוסמטיקאיות.

מרכזיותו של אידיאל היופי יחד עם ההתקדמות המתמדת, מציבים בפני הלקוחה והקוסמטיקאית בעיה זהה מזווית שונה. הבעיה שלך כלקוחה היא המידע. התמודדות עם עודף מידע שיווקי מבלבל ובעיקר את מתקשה בהבנת המידע (החומרים, הטיפולים, היתרונות והסיכונים). בעבר התבססת על שתי אינדיקאציות לבחירת הקוסמטיקאית שלך, המחיר ומידת חווית הטיפול המפנק. באשר לתוצאה, הסתפקת במראה זוהר לעור הפנים למספר שעות. כיום, את דורשת ובצדק פיתרון אסתטי ממשי ושיפור משמעותי. האתגר של הקוסמטיקאית הוא רכישת הידע הרחב והעמוק הנדרש כיום להיענות לצרכיך. חלפו הימים בהם נדרשה הקוסמטיקאית בעיקר ליכולות מריטה, ניקוי פנים, הוצאת "שחורים", מריחת קרם ועיסוי מפנק. בניגוד לסקפטיות הנפוצה, ניתן כיום לשפר משמעותית את מראה ומרקם העור, להגן עליו ולהאט את הזדקנותו. מאידך, לא ניתן להחליף את סכין המנתחים ולהבטיח מהפכות וטרם ניתן להציע פיתרון שווה ערך להזרקות. קוסמטיקאית ראויה לשמה יודעת מהם יכולותיה ומה יכולים לעשות מומחים אחרים טוב ממנה. יחד עם זאת, אין מומחה, ולא חשוב תוארו והשכלתו, המשתווה לקוסמטיקאית בראייה אסתטית כללית, יעוץ והכוונה וכמובן הדרכה לטיפול משמר וארוך טווח.

ניתן לתמצת את בעיית המידע של הלקוחה ואתגר רכישת הידע של הקוסמטיקאית לשאלה אחת: האם לקוסמטיקאית יש את הידע לספק את המידע והטיפול הנדרש לך, כי ללא ספק קוסמטיקאית בעלת הידע הנדרש הופכת למקור המידע העיקרי שלך. אציג להלן רשימה חלקית מאד של הנושאים בהם הידע והבקיאות של הקוסמטיקאית קריטיים להצלחת הטיפול: טכניקות רפואיות לאבחון עור הפנים. חומרים פעילים שיעילותם הוכחה מדעית, התאמת החומר הפעיל ללקוחה בדגש הימנעות מגרימת נזק. חומרים החדירים לעור ובאילו תנאים . חומרים מהם רצוי להימנע ונמצאו להם תחליפים לא מזיקים. אבחון השלב או המצב בו נדרש טיפול ע"י דרמטולוג, בשילוב או ללא שילוב טיפול קוסמטי. הטכנולוגיות להסרת שיער, מה מתאים למי, הסיכויים והסיכונים ומדוע חשוב הפיקוח הרפואי. חומרי הזרקה למילוי, לאיזה צרכים ולכמה זמן הם יעילים. מתי קיים הצורך בניתוח הפלסטי, מהם התנאים המחייבים, הסיכונים והחלופות הקיימות והרשימה ארוכה. בשורה התחתונה, כיצד את יכולה לבדוק ולבחור את הקוסמטיקאית שלך. כמו בכל תחום מקצועי קיימת חשיבות להכשרה הבסיסית והמסמיכה. אלא, שבמדינת ישראל, בניגוד למתקיים במדינות מתוקנות, אין חוק המחייב קוסמטיקאית לתעודה כדי לעסוק במקצוע. הדרישה היחידה המצויה בחוק, היא לשים ליזול בשירותים ולצפות את קירות איזור העבודה באריחי חרסינה! שריד ארכאי משנות החמישים. בפועל בתי ספר להכשרת קוסמטיקאיות, ברמות שונות, פועלים ללא פיקוח, מכשירים קוסמטיקאיות ומעניקים להן תעודות מהודרות. נכון הוא, שמשרד העבודה מקיים בחינה רשמית להענקת תעודת מקצוע, שהעומדת בה מקבלת תעודה המעידה על סיווגה כקוסמטיקאית סוג 1 (אין בחינה לסוג גבוה יותר), אך כאמור היא אינה מהווה תנאי חוקי ואין גורם המפקח על עבודת הקוסמטיקאיות. תחום הפיקוח נופל "בין הכיסאות" של משרדי העבודה והבריאות ואף משרד אינו לוקח אחריות בנושא. חמור מכך, נושאי המבחן הנערך נכונים לידע, שלא התעדכן מזה שנים! יחד עם זאת כתנאי מקדים (לא מספק אומנם), יש לבחור בקוסמטיקאית בעלת תעודת מקצוע מטעם משרד העבודה. בחירה זו מגדילה את הסבירות, שלקוסמטיקאית יש לפחות ידע בסיסי. בנוסף, חברות הביטוח אינן מבטחות קוסמטיקאית ללא תעודת מקצוע כזו ובמקרה של נזק גדל הסיכוי שתוכלי לקבל פיצוי. יתרה מזאת, עלייך להיות מודעת לכך, שמראה יוקרתי של מכון היופי, ניסיון ארוך שנים, שירות מעולה ויצירת אווירה מפנקת חשובים, אך אינם מספקים ואף עלולים להטעות אותך.

למרות הקשיים המתוארים לעיל ניתן להציע כלי פשוט הכולל מספר אינדיקציות חיוביות ושליליות היכולים לסייע לך רבות:

התכשירים: אינדיקציות חיוביות - החברה המייצרת מלווה את מוצריה בהסבר מקצועי מפורט, הכולל את מרכיבי התכשיר, החומרים הפעילים, בשפה שברורה גם לך. קיים אישור משרד הבריאות שהוא תנאי הכרחי, אך אינו מדרג את המוצר מבחינת איכותו ויעילות החומרים הפעילים שבו. התכשירים הנמכרים לך סגורים באריז המקורית. אינדיקציות שליליות – התכשירים לא מלווים בהסבר, חסר מידע ברור על המרכיבים ועיקר המידע הוא בעל אופי ותוכן שיווקי. התכשירים מסופקים ע"י הקוסמטיקאית באריזות שהיא ממלת (בעיית היגיינה). הטיפול: אינדיקציות חיוביות - מגוון תוכניות טיפול המיועדים לצרכים שונים ובעיות ממוקדות. הטיפול במכון מבוצע באותם תכשירי החברה הנמכרים לך לטיפול בבית. אינדיקציות שליליות – הצורך או הבעיה אינם משנים דבר, בכל מקרה מבוצע "אותו סוג של טיפול פנים". הטיפול במכון נעשה בתכשירי חברה שונים מאלה הנמכרים לך לשימוש אישי. (יתכן והמטרה להזיל עלויות לקוסמטיקאית). שאלון (תחקור): אינדיקציות חיוביות - הקוסמטיקאית מתחקרת אותך לעומק באשר למצבך הרפואי הכללי ומצב העור שלך, קיימת התייחסות לבעיות המועלות והמידע מתועד למעקב ובקרה. אינדיקציות שליליות – לא מתקיים תחקור, או שמתקיים תחקור חלקי וסתמי והקוסמטיקאית "ניגשת לעבודה". אבחון: אינדיקציות חיוביות – זהו שלב חשוב ביותר להצלחת הטיפול והימנעות מגרימת נזקים. הקוסמטיקאית מבצעת אבחון מדוקדק לעור הפנים והיא משתפת אותך במסקנותיה ובחוות דעתה. האבחון מבוצע על בסיס שיטה מובנת. אינדיקציות שליליות – לא מבוצע שלב אבחון, או שלאחר מבט שטחי מתחיל הטיפול. הערכת תוצאות: אינדיקציות חיוביות – הקוסמטיקאית מעריכה את מידת השיפור שתושג, הזמן הנדרש ותדגיש את חשיבות המשך הטיפול בבית ובמכון לחיזוק ושימור התוצאות.אינדיקציות שליליות – מובטחות לך תוצאות שלא נראות סבירות תוך הבטחה למהפכה מהירה. מומחיות ובקיאות: אינדיקציות חיוביות – הקוסמטיקאית מומחית במספר מצומצם של נושאים והיא מפנה אותך למומחים אחרים במידת הצורך. היא בקיאה בחידושים האסתטיים, גם אם הם לא מבוצעים על ידה. יש לה קשר ושיתוף פעולה עם דרמטולוג וחברת קוסמטיקה בעלת שם, איתם היא יכולה להתייעץ, ולהפנות אותך לדרמטולוג במידת הצורך. כאשר מתעוררת בעיה לאחר טיפול, היא מבינה את הסיבה לכך ויש לה פיתרון משביע רצון. אינדיקציות שליליות – הקוסמטיקאית "מומחית" בכל צורך אסתטי ומבצעת קשת רחבה של טיפולים.

לסיום, האינדיקציה המכריעה הוא ניסיונך האישי, החיובי או השלילי. עלייך לשאול את עצמך האם מושגות תוצאות ושיפור ממשי, או קיים פער בלתי נסבל בין ההבטחות למציאות. עלייך לדעת, שביכולות הקיימות היום אין סיבה להתפשר. ניתן בהחלט למצוא קוסמטיקאית בעלת ידע ויכולות, שניתן להפקיד בידיה את הנכס היקר של עור פנייך. אני בטוחה ששימוש בכלים הבסיסיים שניתנו במאמר יסיעו לך בבחירה מוצלחת.

אודות הכותב:
שם:חגית קמחי
דואר:[email protected]
תחומי עיסוק: קוסמטיקאית מוסמכת, יועצת אסתטיקה ובעלת מכון אסתטי "חגית קוסמטיקס" בירושלים (02-5632253)
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י חגית קמחי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]