חיפוש מאמרים

12032 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שש בש ברשת – אתגר אוניברסאלי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ליסינג פרטי ליסינג

נושא המאמר: יתרונות בשירות ליסינג פרטי
מאת: רבקה פרידמן-בגנו   שמור מאמר למועדפים

החכירה, כלומר הליסינג, הופכת יותר ויותר לאופציה מימונית מעניינת הצוברת פופולאריות בקרב ארגונים כלכליים בכלל ומשקי בית בפרט. זאת, בשל העובדה שהליסינג מהווה מודל כלכלי המאפשר לשכור רכב במקום לרכוש אותו.
תחשיב כדאיות ההשקעה בציוד כלשהו או ברכב ליסינג פרטי הוא די פשוט. תמורת הפרמיה הנוספת שמשלם הלקוח עבור הליסינג, מעבר למחיר ההון שניתן לגייס מהמערכת הבנקאית, השוכר מקבל שלל יתרונות כמו גמישות, אי שעבוד משאבים נזילים או חסכונות, אופציית החלפה, תמיכה ותחזוקה, הכל לפי סוג הליסינג שבו יבחר.
בעבר הלא רחוק רכב חדש נוצץ היה חלום בלתי ניתן להשגה. היום כמעט כל אחד יכול ליהנות מנסיעה ברכב חדש או ברכב יד שנייה ממודל חדש, וזאת הודות לשוק הליסינג.
היתרונות הרבים בשיטת הליסינג גרמו ליישום השיטה לא רק ברכישת רכבים אלא גם ברכישת ציוד אחר לארגון כמו מחשבים, מכונות ייצור ועוד.
בזכות הליסינג הארגון אינו נדרש לשלם סכום חד פעמי גבוה שמכביד לעתים על תזרים המזומנים, אלא משלם בתשלומים. בנוסף, הארגון זוכה בעדכון קבוע של הציוד מה שמאפשר גם שמירה על יתרון איכותי מול המתחרים, ובעיקר אין לארגונים אלה פחת על הציוד והוצאות אחזקה. ליסינג מסייע בגמישות בעיקר בהשקעות ארוכות טווח מפני שהוא שומר על הארגון מפני התיישנות הציוד ומוסיף ליתרון הטכנולוגי שלו.
אם עד לפני שנים ספורות שיטת הליסינג היתה נחלתם של ארגונים גדולים הרי היום עם ירידת מחירי הליסינג אדם פרטי יכול לרכוש רכב בשיטת ליסינג פרטי ויכול ליהנות מרכב חדש עליו ישלם בתשלומים חודשיים נוחים.
יתרה מזאת, קיימת אפשרות שעסקת רכב ליסינג פרטי תכלול את אחזקת הרכב עבור תשלום חודשי. יתרון נוסף בשיטה זו הוא שאין צורך לדאוג לירידת ערך הרכב, וניתן למעשה לבחור רכב מתאים מתוך מבחר גדול מאד של כלי רכב.
לפני רכישת רכב יד שנייה בשיטת ליסינג פרטי מומלץ לבדוק מי מוכר את הרכב, האם נהגו בו מספר אנשים או רק אדם אחד והאם קיימים קנסות שטרם שולמו.
לסיום, בעסקת ליסינג פרטי המחיר האמיתי הוא הפער בין התשלום הנוסף לבין מחיר ההון.

www.hertz.co.il/privateleasing/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י רבקה פרידמן-בגנו שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!