חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
היזהרו! מספר ימי שהייה בישראל כאינדיקטור לתושבות אדם, על פי פקודת מס הכנסה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אומגה 3 אומגה 3 צמחי תוסף מזון תזונה

נושא המאמר: מתי הפך אומגה 3 ממזון לתוסף תזונה ?
מאת: אומגה 3 הדור החדש   שמור מאמר למועדפים

אומגה 3 תוסף מזון ?


הדעות בקרב אנשי מקצוע בנושא אומגה 3 רבות, ניתן למצוא מומחים בעלי שם אשר מכריזים: אין צורך לצרוך תוסף אומגה 3. הסבר אפשרי לכך הוא שלמעשה תוסף אומגה 3 בא להחליף תזונה נאותה אשר תכלול מזונות עשירים ברכיבי תזונה הנקראים "חומצות אומגה 3" הן ממקור חי(שמן דגים) והן מקור צמחי כמו מרווה למשל.


בריאות עם תוספי מזון

יש יטענו כי תוספי מזון באו כדי לתקן מצב של תזונה חסרה, ומכאן שמם "תוספי מזון".
אם נחזור לנושא הצורך, תוסף אומגה 3, לפי תפיסה זו, יבוא למלא את החסר בתזונה שאר חסרה אומגה 3.
נשאלת השאלה: "האם תזונה מערבית ממוצעת חסרה אומגה 3 ?" – מסתבר שהתשובה חיובית.

מאז המהפיכה התעשייתית לפני יותר ממאה שנה, חלה ירידה בצריכת אחד המקורות העיקריים של אומגה 3 – דגים. במקביל, חלה עליה בחומצת שומן הנקראת "אומגה 6".

היחס האידאלי בין אומגה 3 לבין אומגה 6 צריך להיות 3:1, שינוי דרמטי חל במאה האחרונה בתרבות תזונה של מאות מליוני אנשים, תמורה אשר ערערה את משק אומגה 3 בכל מה שקשור לערכי תזונה נאותים במובן זה.

האם צריך אומגה 3 ?

כדאי לזכור כי אומגה 3 היא חומצת שומן אשר מצוייה בטבע בצורה צמחית הנקראת "חומצת שומן אלפא לינולנית" ומסומנת "אלא". תוספי אומגה 3 נקשרים אל שמן דגים בתודעה הציבורית כי שמן דגים מכיל שתי חומצות שומן חיוניות נפותות מסוג "אומגה 3" – EPA&DHA.

אומגה 3 צמחי מצוי בכמה סוגי עלים ירוקים, זני מרווה, אגוזי מלך ועוד. אומגה 3 צמחי מומרת לדגים אשר ממירים אותה לחומצות שומן אשר מצוינות על גבי תוספי אומגה 3 שעל מדפי תוספי מזון בחנויות טבע.


דוגמה מוכרת של תוסף אומגה 3 צמחי היא שמן פשתן אשר נחשב למקור נפוץ של לחומצת שומן אלפא לינולנית - .ALA.

תזונה עשירה בדגים או שמן דגים יכולה לספק את שתי חומצות השומן הדגיות, אם כי חומצת שומן אלפא לינולנית תתקבל בצריכת אומגה 3 צמחי בלבד ממקורות תזונה שהוזכרו.

תזונה עשירה בחומצות אומגה 3 צמחי תביא להמרתן אל אומגה 3 דגים אך לא להיפך! תוסף אומגה 3 שמן דגים אשר אינו מכיל אומגה 3 צמחי לא יספק לגוף חומצת שומן אלפא לינולנית (אומגה 3 צמחי).

תוסף אומגה 3 יכול למלא חוסר תזונה אצל אנשים אשר אינם בעלי תזונה עשירה בחומצות אומגה 3. לעומת זאת, אנשי מקצוע אשר מצדדים בקבלת ערכי תזונה מתוך המזון יאמרו כי יש לצרוך מקורות אומגה 3 בחי ובצומח וכך להגיע לאיזון של אונגה 3 ל 6 בגופנו.

omega3-ala.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אומגה 3 הדור החדש שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!