חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מדריך עיצוב כרטיסי ביקור

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הלם קרב מלחמה בריאות משפחת הלום קרב

נושא המאמר: משפחה במילכוד
מאת: יהודה קוביסי   שמור מאמר למועדפים

משפחת הלום קרב אחת, וכמה יש כמוה? באתי ממשפחה של אבא חקלאי ואמא עובדת נקיון ואני אחד משלוש האחים בנים וחונכנו להיות מלומדים ולבחור נכון ברגעי בחירה של החיים. גודלנו על ערכי יסוד של דרך ארץ ותורה עם עבודה ומשפחה. אבא היה מגדל תותי שדה ולא פעם קיבל מענקים ותמריצים בכדי שימשיך לגדל משום שהוא נחשב מגדל טוב ע"י חברת היצוא וזו העניקה לו יחס טוב במיוחד. כך התנהלו חיינו בפשטות וללא סטייה מרוח החינוך שקיבלנו. אני זוכר בזמן מלחמת ששת הימים אחי הגדול שלמד בזמנו בפנימיית הדסים שליד אבן יהודה בה ברגל הביתה על מנת לחפור לנו מקלט, שוחה, עם כיסוי פחים וחול, על מנת שיהיה היכן להתחבא מירי או מפצצות של מטוסים שהסתובבו מעל. וכשהוא סיים את לימודיו התגייס לצה"ל והגיע לשרת בחיל הקשר כחייל קרבי, ואז הגיעה מלחמת יום כיפור שמאז השתנו חיינו ואני מתכוון לכל המשפחה. אחי כאדם עיקש וגאה השומר על כבודו ניסה לשקם את חייו לבדו, הלך ללמוד באוניברסיטה העברית בהר הצופים מכינה למשפטים ותוך השקעה מרובה הצליח וקיבל את הערכת המרצים והמורים. אך הגיע לכך שנגמר הכסף והוא שלא ידע איך וממי לבקש ואף סירב לעזרת המייעצים במקום החליט להקים חממה לפרחים, ושוב כמובן הלך ללמוד כיצד ואיך ובלי עזרת אחרים הקים חממה מכלום שהיה לו. אך העבודה אינה מתאימה לכולם, לקום מוקדם בבוקר ולבוא הביתה לאחר רדת חשכה אינה דבר קל מה גם שאתה לבד. אך מאחר והוא עבר מה שעבר במלחמה דבר שהקשה מאוד לשקם את עצמו נשבר ואפילו ביקש להגיע לאשפוז מרצונו כאדם היודע את גבולותיו. ומאז אבא הפסיק לעבד אדמה ונשבר ואימא לא עזבה את בית החולים ונשברה גם היא ושני האחים הנוטרים לא ידעו כיצד ואיך לאכול את המכה הזאת וכך החלה המשפחה לרדת במדרון החיים ללא כיוון וידע לסיוע ועזרה בשיקום וחזרה לחיים נורמליים. משרד הביטחון לא בא לבקר ואף אחד לא הדריך אותנו מה לעשות וכיצד לעשות אפוא שניתן היה. הרשות המקומית על אנשי המקצוע שמופקדים בנושא לא באו לביקורי הדרכה וסיוע ומיותר לציין אפילו את נכונותם לעניין. הסיפור הזה לא בא על מנת לזרוק האשמות אלא להביא למודעות לנושא בקרב הציבור והמופקדים על הנושא ברשויות השונות. מכאן עולה השאלה האם אדם הנותן למדינה וחונך על ערכים טובים צריך לדעת שזה מה שהוא יקבל ולא רק הוא יחווה את הדברים כי גם בני משפחתו?

dinfo.stiker.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יהודה קוביסי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!