חיפוש מאמרים

12052 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
צילום בר מצווה עצות וטיפים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: חברות בחו"ל עו"ד מס הכנסה עו"ד במיסים מבנה בינלאומי

נושא המאמר: הקמת מבנה בינ"ל בבעלות ישראלים לטובת מינוף ומיקסום רווחים
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il   שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il ישראלים רבים הפועלים בחו"ל מודעים כיום, יותר מתמיד, לדרכים העומדות בפניהם לייצר הכנסות גבוהות ממיזמים בינ"ל, תוך שימוש חוקי בהוראות החוק ובמבנה בינ"ל שקוף. הקמת מבנה בינ"ל מאפשרת לאלו המקימים פלטפורמת חברות בינ"ל נכונה, לתרגם במהירות מיזמים בינ"ל להכנסה, ולמקסם רווחים בתוך פרקי זמן קצרים. התמהיל המועדף על הישראלים במישור זה הוא בעלות על חברת אם קפריסאית, אשר אוחזת בחברות בנות קפריסאיות, כאשר הללו מזהות מיזמים בעלי פוטנציאל גבוה לתשואה גבוהה ורוכשות את האחזקה בהן. פלטפורמות מעין אלה מאפשרות לישראלים הפועלים בחו"ל לגייס כספים פר – פרויקט, אם מבנקים ואם מגורמים אחרים אשר נכונים להיכנס כשותפים במיזמים אטרקטיביים. בסופו של יום, מבנים מעין אלה מאפשרים לפלטפורמה, בחלק נכבד של המקרים, למכור את המיזמים ו/או חלק מהם ו/או חלק מהאחזקות בהם בפטור מלא ממס, כך שמלוא התמורה שתתקבל בגין המימוש המלא או החלקי, תיכנס ללא חבות מס אל תוך הפלטפורמה, מה שיאפשר למנהליה לנתב את אותם כספים לעבר מיזמים גדולים יותר ורווחים אחרים. יתרה מזאת, מקימי המיזם הבינ"ל יכולים להחליט, אם במקביל למימושים של מיזמים פרטניים ואם תחתם, להנפיק את פעילותם באחת מהבורסות המובילות בעולם, או לחילופין – לממש באופן מלא או חלקי את אחזקותיהם בדרך של מכירת אחזקות בחברת האם. עם זאת, על מקימי המיזם לתת את הדעת על כך שמבנה מס נכון הינו קריטי בכל הקשור לכניסה למיזמים בינ"ל ומימושם במהירות יחסית, אם בדרך של הכנסת שותפים בשלבים מוקדמים, אשר כניסתם למיזם תכניס את הפלטפורמה לרווח מידי, ואם בדרך של מכירת מיזמים שלמים בשלב התכנון או בשלב שלאחר הקמת המיזם. סוגיית ליבה בתחום זה הינה ניצול האמנות למניעת כפל מס, הוראות הדינים וההוראות השונות המאפשרות לפלטפורמות בינ"ל, בנסיבות הנכונות, לממש מיזמים ו/או אחזקות במיזמים ללא כל חבות מס ו/או בחבות שיעור מס מינימאלית, כאשר כל ההתנהלות מבצעת, כמובן, בהתאם להוראות החוק ובשקיפות מלאה. בסיכומו של דבר, האפשרות להקים מבנה בינ"ל לטובת מינוף ומיקסום רווחים הינה אפשרות אטרקטיבית וממשית. עם זאת, מאחוריה חייב לעמוד תכנון מס קפדני ולגיטימי, אשר יאפשר לא רק לשתול את הזרעים בעצם הקמת המבנה- אלא גם לקצור את הפירות הבשלים ביותר, באמצעות מימוש הרווחים בחבות שיעור מס מינימאלית, בהתאם להוראות החוק ובשקיפות מלאה.

www.taxlawyers.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!