חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מיסוי חברות בשוויץ

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: בחירה חופש בחירה תת מודע הגשמה עצמית

נושא המאמר: כמה אנחנו באמת חופשיים לבחור בחיים שלנו?
מאת: חני בורנשטיין   שמור מאמר למועדפים

בחירה, זה מצב שבו אני מרשה לעצמי ליצור העדפות. אם אני יכול ליצור העדפה של משהו מסוים אני יכול לבחור. היכולת שלנו לבחור תלויה בתת המודע שלנו. תת המודע שלנו מנסה לגונן עלינו ובעצם לא מאפשר לנו לחיות כפי שבאמת אנחנו רוצים אלא הוא מנהל אותנו על פי שיקולים שלו.
תת המודע שלי לוקח בחשבון חוויות מהעבר שלי ותמיד בודק האם יש לי את היכולת לעמוד בעומס החיים או שאין לי יכולת כזאת. אם אין לי את היכולת. תת המודע יתחיל לסנן את האינפורמציה שמגיעה אלי, יתחיל להשכיח ממני דברים ויתחיל לנהל את הפעולות שלי ואת החיים שלי באמצעות פחדים. אני אחשוב שאני זה שבוחר ומנהל את חיי. אך בעצם אני פועל מתוך אילוץ וללא יכולת בחירה אמיתית וחופשית.
יש לנו את המודע שלנו ואת תת המודע שלנו. ככל שתת המודע שלנו מלא יותר, המודע שנו קטן יותר ולהיפך. ככל שתת המודע שלנו ריק יותר, המודע שלנו נוכח יותר ובעל בחירה אמיתית גדולה יותר.
תת מודע מלא יוצר לי חוסר מודעות. תת המודע שלנו מאחסן בתוכו סודות ופחדים מהעבר. ככל שיש לי יותר סודות ופחדים מודחקים בתוך תת המודע. ככל שאני פחות מתמודד עם דברים. ככל שאני פחות משתף ברגשות ובחוויות שלי, תת המודע שלי יותר מנהל לי את החיים ושולל ממני את היכולת החופשית שלי לבחור. מה שמנהל אותי בסופו של דבר זה מילוי צרכים וחסרים מהילדות שלי. שאני לא מודע להם והם יוצרים לעצמם ווריאציות שאני לא מסוגל לקשר לחסרים שלי. לדוגמא, חסר בחום מהילדות יכול לעשות המרה ולהתבטא בתשוקה להישגים חומריים. בתשוקה לכסף.
ככל שתת המודע שלי יותר נקי מסודות ומפחדים יש לי יותר חופש ביכולת שלי באמת לבחור לעצמי את החיים שלי בכל התחומים.
תהיו כנים רגע עם עצמכם ותודו בפני עצמכם איפה יכולת הבחירה שלכם מצומצמת. באוכל? בהישגים? היכן אתם יכולים לשים רגע בצד את החסר שלכם ולא לתת לו לנהל אתכם. פשוט לבחור באמת מתוך העדפה אמיתית שלא מושפעת לא מחסר. לא מצורך שלא מומש. לא מפחד ולא משום גורם אחר. פשוט לבחור.
לחיי ההגשמה עצמית שלכם,
חני
בלוג – http://www.chany.co.il

www.liveyourlife.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י חני בורנשטיין שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!