חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
עיקול רכב על ידי רשויות המס

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: פנמה ישראל גילוי מרצון מס הכנסה כפל מס

נושא המאמר: חתימה על אמנה למניעת כפל מס מול פנמה, מעודדת פנייה להליך של גילוי מרצון
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il   שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.ilלאחרונה, נוכח שאיפתה של פנמה להתקבל כחברה מן המניין בארגון ה-OECD , הרחיבה המדינה ממרכז אמריקה את רשת האמנות למניעת כפל מס עליהן היא חתומה ובתוך כך נחתמו אמנות מס חדשות מול מספר לא מבוטל של מדינות ובכלל אלה אף מול מדינת ישראל.

פנמה, שבמשך שנים רבות נחשבה למקלט מס אטרקטיבי במיוחד עבור משקיעים ישראלים, בעיקר נוכח שיטת המיסוי הטריטוריאלית וכללי הדיווח המקלים שהונהגו בה, עוברת בימים אלה הליך קודיפיקציה שורשי בדיני המס, בניסיון להתאימם, במידת האפשר, לעקרונות ה-OECD , ביחס לסוגיות מס שונות ובכלל אלה סוגיות תושבות, מוסד קבע, מחירי העברה וכיו"ב.

לדידנו, אמנת המס החדשה מחייבת הדלקת נורת אזהרה בקרב ציבור המשקיעים הישראלים הפועלים בפנמה באמצעות חברות פנמיות ו/או פלטפורמות מס בינלאומיות כאלו ואחרות, שהרי אך הגיוני כי במצב הדברים הנוכחי עלולה רשות המיסים בישראל לקבל מרשויות המס בפנמה מידע אודות פעילותם של כל אותם ישראלים במדינה. סביר כי מידע כגון דא עלול מטבע הדברים להצמיח חיובי מס מהותיים בישראל, זאת הן במישור האזרחי והן במישור הפלילי.

במצב דברים זה, אין לנו אלא להמליץ לכל אותם ישראלים הפועלים בקונסטלציה כזו או אחרת בפנמה לפנות לאלתר לייעוץ משפטי-מיסויי ביחס להשלכות המס בישראל הצומחות מפעילותם. יודגש כי במקרים מסוימים טיפול משפטי-מיסויי נכון, יכול, אגב הליך של גילוי מרצון כלפי רשויות המס, למנוע פתיחתם של הליכים פליליים לא נעימים, זאת בלשון המעטה.רמת גן: רח' בן גוריון 2, (מגדל ב.ס.ר 1)
טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976
רומניה: רח' פרנקלין 7, סקטור 1, בוקרסט
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר לעורך דין אלי דורון
משרד עורכי דין - דורון, טיקוצקי, צדרבוים, עמיר, מזרחי


www.taxlawyers.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!