חיפוש מאמרים

11807 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
להתחמק מתשלום דמי תיווך...

    קישורי טקסט (לפרטים)
קייטסרפינג באיטליה
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: טיסה בכדור פורח כדור פורח בטיחות בטיסה

נושא המאמר: בטיחות בטיסה בכדור פורח
מאת: עידו סיאורג   שמור מאמר למועדפים

כדי להבטיח את שלומם של הטייס והנוסעים, כדור פורח יכול לשאת כמה אביזרים של ציוד בטיחות:

בתוך הסל:
כדי להדליק שוב את הלהבה אם האש כבתה או אם מנגנון הלהבה הקטנה נכשל, הטייס צריך לגשת למצית צור. במערכות כדור פורח רבות, במיוחד אלה שמיועדות לנשיאת נוסעים, יש דלק מיותר לחלוטין ומערכות בעירה גדולות: שני מכלי דלק, מחוברים לשני צינורות נפרדים, אשר מזינות שתי להבות נפרדות. זה מאפשר נחיתה בטוחה במקרה של סתימה או תקלה במערכת אחת או אם המערכת חייבת להיות מושבתת בשל דליפת דלק.

מטף מתאים לכיבוי שריפות פרופאן הוא ציוד שימושי של לבטיחות הבלון. רוב הבלונים נושאים 1 ק"ג א.ב.: מטף אש סוג E.
הנחיית הטיפול והדרישות הנ"ל הן זהות והן חובה במדינות רבות.
נוסף לאלו, קיים חבל או חגורה של 20-30 מטר אורך אשר מגיע לסל בלון, עם אפשרות לפתיחה מהירה של החופה העליונה. בתנאי רוח רגוע מאוד הטייס בלון יכול לזרוק את קו הטיפול מתוך הבלון כדי שצוות הקרקע יכול בבטחה למשוך את הבלון ולנווטו ידנית קרוב אל הקרקע

בטיחות הנוסעים:
לכל הפחות, הטייס צריך ללבוש כפפות עמידות אש. אלו יכולות להיות עשויות מעור או חומר מתוחכם יותר, כגון נומקס. הכפפות יאפשרו לטייס לכבות את שסתום הגז במקרה של דליפה גם אם אין להבה. פעולה מהירה מצד הטייס לעצור את זרימת הגז יכול להפוך לאסון פוטנציאלי במקרה של אי נוחות תפעולית. בנוסף, הטייס צריך ללבוש בגדים עשויים סיבים טבעיים, שכן אלה "רק" יחרכו ולא יצרבו בקלות אם באו במגע עם אש. סיבים סינתטיים רבים, אלא אם כן יועדו במיוחד לשימוש ליד אש או טמפרטורות גבוהות כמו נומקס, יתמוססו על הלובש ועלולים לגרום לכוויות קשות. לבסוף, כמה מערכות בלון, במיוחד אלה אשר תולים את המבערים ישירות מן המעטפת במקום התומכים הסטנדרטיים מן הסל, דורשים שימוש בקסדות על ידי הטייס והנוסעים.

בטיחות מבחינת צוות הקרקע:
צוות הקרקע צריך ללבוש כפפות על הידיים בכל מקרה של אפשרות של טיפול חבלים או מגע עם מעטפת הכדור הפורח. מסה של משטח חשוף לתנועת האוויר של בלון בגודל בינוני מספיקה כדי לגרום לכוויות על ידי חיכוך החבל בידי אדם, ולכן יש לנסות ולעצור או למנוע תנועה שכזו. צוות הקרקע צריך גם לנעול נעליים חזקות וקשות ומכנסיים ארוכים במקרה שיש צורך לגשת לנחיתה בשטחים קשים עם עשביה, קוצים או תנאי שטח אחרים שאינם נוחים לתפעול.

www.rize.co.il/%d7%98%d7%99%d7%a1%d7%94-%d7%91%d7%9b%d7%93%d7%95%d7%a8-%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%97


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עידו סיאורג שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!