חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
פסק דין חדש בנושא: חישוב מס מאוחד לבני זוג בשל תלות במקורות ההכנסה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הגשמה עצמית התפתחות אישית התבגרות רגשית גאווה

נושא המאמר: מסוגלים להתכופף בפני אחרים או שתמיד אתם נמצאים מעל כולם?
מאת: חני בורנשטיין - מומחית להגשמה עצמית   שמור מאמר למועדפים

גאווה זה מצב בו אני ממליך את עצמי למלך בממלכה של עצמי. אני מגביה את עצמי מעל השאר, ממדר את עצמי מהסביבה, הרגשות שלי הופכים להיות פרטיים לי ואני לא מוכן לחלוק אותם עם אחרים, חשוב לי מאד מה הסביבה תחשוב עלי, ובעיקר חשוב לי לא להיות בגובה העיניים עם אחרים.
גאווה זה לא מצב טבעי ובריא. אף אחד מאיתנו לא נולד נגוע בגאווה. נולדנו מהותיים בעלי דימוי עצמי תקין. כאשר אנחנו לא מרגישים בעלי ערך פנימי, כאשר אנחנו לא מרגישים חשובים מתחילה להתפתח אצלנו חשיבות עצמית. וגאווה מתפתחת כאשר אנחנו מנסים לשמר את החשיבות העצמית שאנחנו נושאים על עצמנו.
אם אני מסתובב בעולם עם תכנים לא פתורים מהילדות. בחוויה שלי ההורים שלי לא אהבו אותי מספיק. לא קיבלו אותי מספיק. לא מספיק הכירו בערך הייחודי שלי. על מנת לתפקד היטב התכנים האלה תוססים בתוכי ומאיימים כל הזמן להתפרץ החוצה. הם מושכים אותי באופן קבע לתחושות, רגשות ורצונות של ילד קטן.
על מנת לתפקד כראוי בחברה, אני מנסה לאזן את עצמי עם משקולת של חשיבות עצמית וגאווה. אני מונע מאחרים לראות מי אני באמת. אני מונע מאחרים להתקרב אלי רגשית. אני מונע מאחרים להיות בגובה העיניים שלי. אני מונע מהסביבה לגלות את הרצונות הפנימיים שלי בחום, אהבה, פינוק, הערכה ועידוד.
אני שם את עצמי מעל כולם. הופך ללא נגיש רגשית. אני הופך למודל להערכה בידי הסביבה. אני נותן, מייעץ ומקשיב לכולם. אני מצליח מבחינה חומרית וגורם לאחרים להעריץ אותי. בכל דרך אפשרית אני מנסה ליצור מצב שבו אני מעל הסביבה. הבעיה היא שזה גורם לי להיות נורא בודד. אני לא מסוגל להיות בקשרים קרובים ואינטימיים. ואני עסוק בהשקעת אנרגיה אינסופית בטיפוח הממלכה שלי. בטיפוח התדמית שלי – כאשר הפחד שמה מישהו יגלה את האמת לגבי ואז כולם ידחו ויוקיעו אותי כל הזמן נושף בעורפי.
בנוסף, אני כל הזמן דרוך נפשית. השרירים שלי כל הזמן מכווצים. אני לא מסוגל לשחרר, לנוח או להרפות. הפחד שמה מישהו יזהה שמתחת למשקולת הגאווה קיים ילד קטן פגוע וחסר ביטחון עם דימוי עצמי נמוך שסובל מתחושת חוסר ערך מונע ממני את היכולת לשחרר שליטה דבר שיוצר בתוכי עצבנות ומתח פנימיים שמתבטאים בלחצים ובעיות פסיכוסומאטיות.
אם מצאת את עצמך מזדהה עם אחד התסמינים המצוינים לעיל, רוב הסיכויים שאתה סובל. שאתה חש בדידות גדולה בחייך וחש חוסר חיבור וחוסר שייכות בסיסית לאנשים ולחיים. על מנת לגרום לשינוי חיובי להיווצר. עליך לתפוס את עצמך בידיים ולהתחיל להחזיר לעצמך חלקים רבים מתוכך שאתה חי במנותק מהם.
עושים זאת על ידי רכישת היכולת הבסיסית של לחשוף את הרצונות שלנו. את היכולת הבסיסית של לבקש דברים רגשיים. של להיות בגובה העיניים עם אחרים ולפעמים אפילו להנמיך את עצמנו.
ברגע שתעיזו לחשוף את הרצונות הפנימיים שלכם. ברגע שתסכימו להיות אנושיים ולהודות בחסר שלכם. כבר לא תצטרכו את המשקולות החיצוניות של גאווה וחשיבות עצמית בשביל שיקנו לכם תחושה מלאכותית של ערך. אלא העוצמה והערך הפנימי שלכם ינבעו ישירות מתוככם.
מי שיכול להתכופף. מי שיודע לבקש. מי שיודע לשים את עצמו מתוך בחירה מתחת לזולת. הוא זה שיש בתוכו עוצמה פנימית אמיתית. הגאווה כבר תהיה מיותרת....
לחיי ההגשמה עצמית המלאה שלכם,
חני

www.liveyourlife.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י חני בורנשטיין - מומחית להגשמה עצמית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!