חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מאמר חמישי לקראת "ערב שירי לוחמים".

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: בדידות התפתחות אישית הגשמה עצמית

נושא המאמר: מוצא את עצמך מרגיש לבד לפעמים???
מאת: חני בורנשטיין - מומחית להגשמה עצמית   שמור מאמר למועדפים

בדידות רגשית זאת חוויה שאדם חווה כאשר אין לו את היכולות להביע את עצמו החוצה. כאשר אין לו את המסוגלות לבטא החוצה את העולם הפנימי שלו. את העולם הרגשי שלו או המחשבתי שלו. גם אדם מפותח נפשית שמחובר ומודע לעצמו – במידה ואינו מסוגל לחלוק את העולם הפנימי שלו, החוויה התמידית לו תהיה חוויה של בדידות רגשית. בדידות פנימית.
הבדידות הפנימית מתעצמת כאשר קיים פער משמעותי בין האדם שאני לבין האדם שאני מציג את עצמי בפני החברה. כאשר אני מציג את עצמי באופן שונה ממה שאני באמת, אני חווה בדידות מאד גדולה. כתוצאה מכך שאני לא מסוגל לאפשר לאף אחד אחר להתקרב אלי. אני כל כך פוחד לקחת את הסיכון שמישהו יזהה את הפער בין התדמית החיצונית שלי לבין מי שאני באמת ולכן אני עושה הכול על מנת להימנע מאינטימיות ומקרבה.
כך שיוצא שאני חי בפיצול מתמשך בין העולם הפנימי שלי ובין העולם החיצוני שלי. כאשר בתוך תוכי אני שומר ומאחסן את כל הרגשות שלי ואת כל המחשבות שאני לא בטוח לגביהם ואת כל החלקים הפחות יפים שלי, החלשים והרכים. ואילו כלפי חוץ אני מפגין את הצדדים שדרכם אני מקבל אישור חברתי נרחב ושבחוויה שלי הם מתקבלים טוב יותר בעיני הסביבה.
על מנת להשתחרר מבדידות נפשית ורגשית אנחנו חייבים ללמוד 2 דברים:
1. אנחנו צריכים ללמוד לראות את עצמינו דרך העיניים שלנו ולא דרך העיניים של הסביבה. לחוות את עצמינו דרך האני הפנימי שלנו, דרך מי שאנחנו באמת ולא באמצעות התדמית החיצונית שאנחנו עוטים על עצמינו. אנחנו צריכים ללמוד להפנות את הפוקוס שלנו פנימה, לתוך עצמינו. ללמוד להכיר את עצמינו וללמוד לאשר את עצמינו. להפסיק לבחון את עצמינו באופן תמידי בהתאם לדעת החברה אלא לברר לעצמינו את הרצון האמיתי שלנו.
2. הדבר הכי חשוב לפריצת הבדידות הפנימית שלנו הוא הדיבור. ללמוד לדבר מתוך החסרים שלנו, ללמוד להביע את הכאב שלנו, ללמוד להביע את הרצונות שלנו. ללמוד לחשוף את החולשות שלנו. לחשוף את האכזבות שלנו. באמצעות הדיבור אנחנו מצמצמים את הפער בין הבחוץ לבפנים שלנו ומביעים את העולם הפנימי שלנו החוצה. דבר שמצמצם את חוויית הבדידות ומגדיל את תחושת החיבור לסביבה ולחיים.
אדם שחש בדידות פנימית יתקשה מאד בשיתוף ובהבעה רגשית של העולם הפנימי שלו. לפעמים עד כדי חוויה של חוסר מסוגלות לדבר. אבל יחד עם זאת זה אפשרי וזה הכרחי. פשוט תתחילו לדבר על דברים קטנים שעברו עליכם. תהיו כנים יותר לגבי הרגשות שלכם. אפילו רק במעט. מה שחשוב הוא לרצות לפרוץ את מחסום הבדידות ולהיות מודעים לאופן הדיבור שלנו, לאופן השיתוף וההבעה הרגשיים שלנו.
שימו לב ליכולת ההבעה הרגשית שלכם? האם אתם מסוגלים לחשוף ולדבר מתוך הכאב שלכם? האם אתם מסוגלים להיות כנים לגבי החסרים שלכם? לגבי הרצונות הפנימיים שלכם?
היכולת לדיבור רגשי ואינטימי היא הכרחית בשביל חיים מתוך שמחה, אהבה ותחושת חיבור מלאה לעולם ולחיים.
לחיי ההגשמה העצמית שלכם,
חני בורנשטיין

www.liveyourlife.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י חני בורנשטיין - מומחית להגשמה עצמית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!