חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
גיזום עצים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גילוי מרצון מס הכנסה מיסים עורך דין מיסים

נושא המאמר: "ברר אנונימית מה חבות המס בגין חשבונותיך בחו"ל ורק אח"כ תחליט האם להכשיר את הכסף" -נוהל גילוי מרצון הוראת השעה-הארכת מועד
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il   שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il


בתאריך 15 לנובמבר 2011, פרסמה רשות המיסים בישראל נוהל גילוי מרצון על נכסים והכנסות מחוץ לישראל לתקופה שבין 15.11.2011 ועד 30.6.2012, אשר במסגרתו ניתנה האפשרות לתושבי ישראל המחזיקים נכסי חוץ, ולא דיווחו עד כה על הכנסותיהם אלו, לבצע מהלך של "גילוי מרצון" אשר יקנה באותם מקרים חסינות מנקיטה בהליך פלילי במישור דיני המס, וכן יעניק הקלות במישור הגבייה-ריבית, הפרשי הצמדה וקנסות (להלן: "הוראת השעה").

הוראת השעה הציעה הקלות משמעותיות בהשוואה לנוהל הקבוע, הן במישור הגבייה והן במישור ההליך הפרוצדוראלי ובעיקר –ריכוז הטיפול במישור הפלילי והאזרחי תחת קורת גג אחת.

לאור בקשות רבות מצד נישומים ומייצגים להארכת תקופת הגילוי מרצון, הודיעה רשות המסים ביום 26 יוני 2012 על הארכת נוהל גילוי מרצון-הוראת השעה לתקופה של כשלושה חודשים ועד ליום 27/09/12.

במסגרת הארכת המועד הנ"ל מאפשרת רשות המסים הגשת פניות אנונימיות בתקופה האמורה, שמטרתן בירור חבות המס הנובעת מהבקשה, וזאת בטרם הגשתה.

במילים אחרות, ישראלים יוכלו לבדוק מה חבות המס שתוטל עליהם ואזי יחליטו האם לפנות בהליך גילוי מרצון או להמשיך להסתכן בפלילים.
הפנייה תוגש ללשכת מנהל רשות המסים ותפרט את כל המידע המתבקש ובין היתר, את סכום ההון שנצבר בחו"ל, את סוגי ההכנסות שנצברו על פני השנים, את מקור ההון בחו"ל ועוד, וכן את רשימת המסמכים המצויים בידיו של הפונה שיש בהם להוכיח את הצהרותיו והכל ללא ציון פרטים מזהים של הפונה.

הפניה האנונימית תועבר לטיפול במשרד השומה הרלבנטי בו מתנהל תיקו האישי של הפונה ו/או מייצגו על מנת להעריך את חבות המס הנובעת מהבקשה.

במידה והפונה האנונימי יבחר לפתוח בהליך של גילוי מרצון, לאחר שברר את חבות המס שתוטל עליו, יהיה עליו להגיש בקשה לגילוי מרצון-הוראת השעה, ויחולו לגביו כל הוראות הנוהל.

לאור הארכת הוראת השעה במסגרת נוהל גילוי מרצון עד לתאריך 27/9/12, ולאור מתן האפשרות לפנייה אנונימית, טוב יעשו בעלי נכסי חוץ באם יפנו למשרדנו ויפעלו במסגרת הליך מבורך זה ,אשר ייתן בידם את האפשרות לגלות את נכסי החוץ שבחזקתם ולהכשירם תוך "שקט נפשי" לתיקון דרכיהם מבלי לשאת בתוצאות פליליות בגין מעשיהם.


רמת גן: רח' בן גוריון 2, (מגדל ב.ס.ר 1)
טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976
רומניה: רח' פרנקלין 7, סקטור 1, בוקרסט
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר לעורך דין אלי דורון
משרד עורכי דין - דורון, טיקוצקי, צדרבוים, עמיר, מזרחי

www.taxlawyers.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!