חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
ריצוף בהתאמה אישית - חיפוי חוץ - אבן שיש - ריצוף חוץ - פסיפס

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גילוי מרצון מס הכנסה מיסים עורך דין

נושא המאמר: הארכת תקופת הגילוי מרצון עד 27.9.2012: אפשרות לפניה אנונימית לצורך בירור חבות המס מוחלת – נישומים מהרו לפעול!
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il   שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il

ביום 26 ביוני 2012 התפרסמה ברשות המסים החלטה בדבר הארכת תקופת הגילוי מרצון לנכסים והכנסות המצויים בחו"ל. תקופה זו כפי שנקבעה ביום 15 בנובמבר 2011 מיועדת לאפשר לתושבי ישראל המחזיקים מחוץ לישראל כספים, רכוש, הון וכו' ושיש בגינם הכנסות שטרם דווחו לרשויות המס, לבצע מהלך של "גילוי מרצון" אשר יקנה להם חסינות במישור הפלילי (במישור המיסוי פלילי) וכן גם מוסדר ההיבט האזרחי בקביעת המס וניתנות הקלות מס משמעותיות בגבייתו: פטור מתשלום קנסות וריבית והפחתה בתשלום הפרשי ההצמדה, עד לויתור מוחלט.

ההחלטה באה בעקבות פנייה של משרדנו לגורמים הרלוונטיים ביחד עם פניות אחרות של מייצגים ונישומים להארכת תקופת הגילוי מרצון, וכחלק מהאסטרטגיה של רשות מס הכנסה להגביר את השקיפות והאמינות וההקשבה לרחשי הציבור. בנוסף לאמור נקבע בהחלטה כי נישומים יכולים לנקוט בצעד של בירור אנונימי בדבר חבות המס שיהיו חייבים בה אם ויחליטו לבצע מהלך ה"גילוי מרצון".

הפניה האנונימית (להלן: "הפנייה") אותה אפשרה רשות המסים במסגרת ההחלטה שניתנה, תוגש ללשכת מנהל רשות המסים וצריכה לכלול את כל המידע המתבקש, בין השאר את סכום ההון שנצבר בחו"ל, את סוגי ההכנסות שנצברו על פני השנים, מקור ההון בחו"ל ועוד. יתרה מזאת, תכלול הפניה גם רשימת המסמכים שיש בהם להוכיח את הצהרותיו שפורטו לעיל. כל זה בלי ציון או הכללת פרטים מזהים.
הפנייה תועבר לטיפול במשרד השומה הרלוונטי לנישום מול הפונה ו/או מייצגו על מנת להעריך חבות המס הנובעת מהבקשה. במידה והפונה יחליט לבצע נוהל הגילוי מרצון יהיה עליו להגיש בקשה לגילוי מרצון – הוראת שעה ויהיה כפוף להוראות הנוהל.

אין חולק כי החלטת הרשות מיום 26.6 מהווה בשורה מבורכת לנישומים שיש ברשותם נכסים והכנסות בחו"ל שטרם דיווח בגינם. יש לראות בזה כהזדמנות אדירה ובמיוחד לאור קביעת רשות המסים בדבר הפנייה האנונימית. נוכח העובדה כי הפניה האמורה אין בה כדי לחייב שום חבות מס את הפונה הרי מומלץ לכל נישום לפנות בהקדם האפשרי לצורך בירור חבות המס ולפעול אחר כך בהתאם.

משרדנו המורכב ממומחי מס שחלקם הגדול יוצאי רשויות המס בישראל מאמין כי מהלך של גילוי רצון מהווה צעד מומלץ ואף מתבקש. הסיבה לחשיבותו הקרדינאלית של מהלך "גילוי מרצון" נעוצה בין היתר בעובדה כי מהלך כזה כאמור מקנה חסינות בהקשר המישור הפלילי, תוצאה שיש בה לתרום תרומה משמעותית לשקט הנפשי ולשימור סביבה עסקית רגועה ובריאה. אם אין מספיק באמור הרי נקבע עוד כפי שאוזכר לעיל כי ניתן לפנות פניה אנונימית לצורך בירור חבות המס, ובכך בעצם ניתנת אפשרות לנישום לקבל תמונה בהירה יותר ובכלל זה גם מוענקת הזדמנות להפעיל מכלול השיקולים המצויים לפניו בצורה יותר מאוזנת, כל זה בלי שום התחייבות לתשלום מס כלשהו.
למידע נוסף ולהגשת פניה אנונימית או בקשה לגילוי מרצון – ניתן לפנות למשרדנו בדוא"ל eli-doron@taxlawyers.co.il


רמת גן: רח' בן גוריון 2, (מגדל ב.ס.ר 1)
טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976
רומניה: רח' פרנקלין 7, סקטור 1, בוקרסט
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר לעורך דין אלי דורון
משרד עורכי דין - דורון, טיקוצקי, צדרבוים, עמיר, מזרחי

www.taxlawyers.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!