חיפוש מאמרים

12049 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
האם ניתן לעכב את תהליכי ההזדקנות? חלק א`

    קישורי טקסט (לפרטים)
לונדון
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תביעה קטנה חברת תעופה אל על איבריה

נושא המאמר: איזה פיצוי תקבלו על מזוודה שהלכה לאיבוד או שאיחרה מלהגיע ליעדה - אמנת מונטריאול
מאת: עו"ד אשר רוטבאום   שמור מאמר למועדפים

כשעולים לטיסה, לא חסרים דברים שיכולים להשתבש. אחד הדברים השכיחים והמרגיזים שיכולים לקרות לנוסע לאחר הנחיתה בנמל היעד, הוא להמתין כיתר הנוסעים ליד מסוע המזוודות ולהתבשר כי דוד "מרפי" קפץ לבקר וגרם לכך שדווקא המזוודה שלך מתוך מאות המזוודות שהיו בבטן המטוס אבדה.

רק לסבר את האוזן, לפי דוח שמפרסם ארגון יאט"א (ארגון חברות התעופה הבינלאומי), במהלך שנת 2011 חל שיפור של 20% בכמות המזוודות שהלכו לאיבוד, ורק 9 מתוך כל 1,000 מזוודות לא הגיעו ליעדן המקורי. עם זאת, היקף הטיפול במזוודות אבודות והקנסות שחברות התעופה נאלצות לשלם מוערך כיום ב- 1.3 מיליארד דולר בשנה. במקביל לעלייה במספר הנוסעים בעולם הצליחו חברות התעופה להוריד את כמות המזוודות האבודות ל-26 מיליון, לאחר שב-2010 הלכו לאיבוד 32 מיליון מזוודות.


מהו גובה הפיצוי המקסימאלי שניתן לקבל מחברת התעופה?

אמנת מונטריאול היא האמנה לאיחוד כללים מסוימים בדבר תובלה בין-לאומית באוויר, שנחתמה במונטריאול ביום 28.5.1999 ונכנסה לתוקף בישראל ביום 20.3.11. למעשה, אמנה זו מסדירה את אחריותו של המוביל האווירי במגוון נושאים השייכים לעולם התעופה ובכללם לנזקים השונים אשר נגרמים לכבודה (איחור ואובדן מוחלט).

סעיף 22(2) לאמנה קובע כי אחריותו של המוביל האווירי (חברת התעופה) מוגבל לסכום של עד 6,600 ₪ לכל נוסע שאבדה או איחרה לו המזוודה.

כלומר, כוונת מנסחי האמנה הייתה להטיל מצד אחד "אחריות מוחלטת" על המוביל האווירי ומצד שני, לתחום את גבול אחריותו לנזק שנגרם וזאת תוך הקניית שיקול הדעת לבית המשפט בדבר גובה הפיצוי (0 ₪ - 6,600 ₪). יודגש, כי על בית המשפט בבואו לפסוק פיצוי לשים את דעתו למגוון שיקולים, ובכללם לנזקים הממונים ולנזקים שאינם ממוניים שנגרמו לנוסע במהלך vתובלה האווירית.

הכותב הנו ראש משרד עורכי דין אשר רוטבאום ושות', העוסק בדיני התעופה ותיירות.

כל המידע המוצג במאמר הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית. המחבר אינו נושא באחריות כלשהי כלפי מאן דהוא והלה נדרש לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.

rotbaumlaw.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד אשר רוטבאום שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!