חיפוש מאמרים

11868 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
סמכות רשויות המס בישראל להתעלם מעסקאות מסוימות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אחזקת בריכת נוי בריכות נוי בריכת נוי אחזקת דגי נוי

נושא המאמר: רקע אודות אחזקת בריכות נוי
מאת: אופיר בן צור   שמור מאמר למועדפים

רקע אודות אחזקת בריכות נוי


אנשים רבים אשר התקינו בביתם או במשרדם אקווריום אינם מתמצאים באופן בו צריך לתחזק אותו. וזאת משום שעל מנת לתחזק אקווריומים בצורה מקצועית נדרש להתמחות בתחום זה מאחר והוא כולל נושאים רבים הדורשים מקצועיות רבה וידע נרחב אודות אחזקת בריכת נוי על מנת להשיג תוצאה אסתטית ובריאה מבחינה אקולוגית.

בתחום האחזקה קיימים אלמנטים רבים והם:

רענון המים באקווריומים

אחד מאלמנטים של המחזור הביולוגי של בריכות נוי הוא הניטראט. הניטראטים בחלקם נצרכים על ידי הצמחים במים כאשר היתר נשארים במים. חשוב להבין כי עודף של ניטראטים יכול להזיק ל-אחזקת דגי הנוי הנמצאים ב-בריכת נוי. בכדי למנוע זאת יש צורך לבצע רענון מים חלקי של בריכת הנוי. כאשר תהליך זה מתבצע על ידי הצפת הבריכה באמצעות צינור מים בזרם איטי כאשר זו גורמת להחלפת חלק ממי הבריכה והקטנת ריכוז הרעלים במים. כמו כן, יש להשתמש בחומר מפרק כלור וכלורומין על מנת לאפשר ערבוב מכסימלי כאשר חומר זה יש להוסיף במקביל לתהליך ההצפה. כמות המים בהחלפה צריכה להיות 15-20% ממי הבריכה. בעונת החורף אין צורך בפעולה זו מאחר והטבע מבצע זאת עבורנו.

הוצאת העלים והרפש מהמים

חשוב על מנת להשיג תוצאה מקסימאלית ב-אחזקת דגי נוי להקפיד על הוצאתם של העלים והרפש מן הבריכה, אשר נושרים מהעצים ושוקעים לתחתית הבריכה הגורמים להיווצרות בקטריות אנארוביות המשחררות רעלים למים. כאשר את העלים ניתן להוציא בעזרת רשת גדולה. כמו כן, במידה והבריכה בקרבת עץ נשיר, מומלץ לבצע הוצאת עלים ורפש לפחות אחת לשבוע.

סירקולציה ופילטרציה

ניקוי הפילטר כחלק מ-אחזקת בריכות נוי והבריכה מתבצע ע"י פתיחתו, הוצאת הספוגים או הפרלון ושטיפתם בקערה עם מי בריכה שהוכנו מראש. חשוב שלא לנקות את גלילי הביו-בולס או אבני המצע הביולוגיות, למעט במקרה והמדיה הביולוגית מלוכלכת באופן משמעותי, כאשר במקרה ומבצעים זאת חשוב שזה יבוצע במי בריכה בלבד. את ניקוי המשאבה יש לבצע על ידי הוצאת המשאבה מן המים ושטיפתה בזרם מים חזק, כך שפעולה זו תבוצע על ידי פתיחתו של מעטה הפלסטיק החיצוני כאשר שוטפים היטב גם את האימפלור והחלקים הפנימיים. כמו כן, ניקוי פנסי התאורה התת-מימיים, יבוצע ע"י גירודם של האצות ממעטה הנורה בעזרת סקוץ' נקי.

www.reeftech.co.il/%d7%91%d7%a8%d7%99%d7%9b%d7%95%d7%aa%20%d7%a0%d7%95%d7%99


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אופיר בן צור שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!