חיפוש מאמרים

12326 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הגנה בדיעבד לרופא

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אקווריום מים מתוקים אקווריום

נושא המאמר: אינפורמציה אודות אקווריום מים מתוקים
מאת: אופיר בן צור   שמור מאמר למועדפים

אינפורמציה אודות אקווריום מים מתוקים


אקווריום מים מתוקים למעשה מהווה כמעיין סביבה טבעית למגוון גדול של דגים, על מנת שאלה יוכלו להתפתח לגדול ולהתרבות. קיימים עשרות סוגי דגים היכולים להתאים לאופיו של אקווריום מים מתוקים וקיימת בנחה כי ישנם דגים שעדיין לא התגלו היכולים להתאים גידול באקווריום.

מגוון סוגי הדגים וחלוקתם

בין שלל הדגים המתאימים ל-אקווריום מים מתוקים ניתן למצוא את הטטרות אשר אלה דגים הנעים בלהקות כאשר מצד שני ניתן למצוא את סוג הדגים אשר מעדיפים להיות לבד ואלה הם הציקלידים. כמו כן, ישנם דגים תוקפניים יותר ואף טורפים המשתייכים למשפחת הציקלידים כאשר קיימים דגים בעלי אופי הרמוני המשתייכים למשפחת הטטרות משריצי החיים. פרט לחלוקה זו ישנה חלוקה נוספת שניתן לעשות בין הדגים כאשר זו דנה ביכולת הדגים לחיות בקשיות הקיימת במים. כך שלמעשה חלק מהדגים יוכלו להמשיך להתקיים בקשיות של מי ברז אך חלק מהדגים לא יצליחו להחזיק מעמד וימותו במים המוגדרים בקשיות זו כאשר אלה לרוב הם הטורפים. כמו כן, על מנת לפתור את בעיית קשיות המים ניתן להתקין מכשור המרכך את המים באקווריום מים מתוקים היוצר מים רכים ובכך מדמה את הסביבה הטבעית של אותם זני דגים.

אקווריום מים מתוקים למעשה מספק את תנאי המחייה אשר מספק הטבע לדגים השונים, כאשר יש לשים לב כי תנאים אלו משתנים בין סוג דג אחד למשנהו. ובשל כך יש להתאים את האקווריום לסוגי הדגים שיאכלסו אותו בפועל.

אקווריום מים מתוקים נחלק לשלושה סוגי עיקריים: אקווריום צמחייה, אקווריום דגים קרים, אקווריום ציקלידים. כאשר אקווריום צמחייה הינו אקווריום בו ניתן למצוא צמחי מים טבעיים הגדלים באזוריים טרופיים, כך שיש צורך להקפיד על גיזום הצמחייה הגדלה מידי פעם. אקווריום מסוג זה הינו מרהיב ביופיו בשל גווני הירוק של הצמחים המרגיעים את העין ואף משרים שלווה במתבונן. כמו כן, אקווריום דגים קרים הינו אקווריום המכיל בתוכו דגים כגון: שליירים, דגי קוי , טלסקופ ועוד כאשר אלה משתייכים למשפחת דגי הזהב. דגים אלה מאופיינים בשלל צבעים ובאופיים החזק זאת מאחר ודגים אלה שורדים במקומות בהם דגים אחרים לא מחזיקים מעמד. כמו כן, ישנו אקווריום מים מתוקים לציקלידים - מתבודדים, אשר באקווריום זה ניתן למצוא דגים חמי מזג וטריטוריאלים, צבעונים מאוד, בעלי פעילות מרובה וחזקים. כך שבאקווריום מסוג זה ניתן להוסיף חסרי חוליות כמו לובסטרים וסרטנים

www.reeftech.co.il/%d7%90%d7%a7%d7%95%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%95%d7%9e%d7%99%20%d7%9e%d7%99%d7%9d%20%d7%9e%d7%aa%d7%95%d7%a7%d7%99%d7%9d


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אופיר בן צור שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]