חיפוש מאמרים

11792 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
תינוק עצבני

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מאמרים וכתבות. שירה בציבור סיפורים קצרים תרבות פנאי ובידור

נושא המאמר: מאמר שני בסדרה לקראת ערב זמר - שירי ארץ ומדבר.
מאת: מוטי - "צמד הווי ובדור"   שמור מאמר למועדפים

שלום רב
וכפי שהבטחנו,זהו המאמר השני בסדרה לקראת ערב "שירי ארץ ומדבר" ובחרנו להביא בפניכם את הסיפור שמאחורי השיר:
אבינועם בחור כארז
מקור השיר הוא רוסי. השיר החל דרכו בארץ בשנות העשרים של מאה הקודמת. מעבר לסיפור האהבה המשתקף במילות השיר בין אבינועם השומר המיוחס לבין רחל החלוצה היפה, הוא מעיד על היחסים הבעייתיים ששררו באותה תקופה בין האיכרים הבורגנים בני המושבות לבין החלוצים, שעלו לא מכבר לארץ והיו עניים וחיו בצמצום הן מכורח הנסיבות והן מסיבות אידיאולוגיות.
אגדות רבות נרקמו סביב השיר הזה כמו למשל, מיקום המושבה. יש מי שיספר שהסיפור התרחש בראשון לציון ואילו אחרים יעמדו על כך, שמדובר במושבה אחרת.
השיר כמעט ונשכח. לא תועד ולא הושר במשך שנים רבות עד לחידושו על-ידי "צמד הדודאים". חידוש השיר על ידם היה כל כך מוצלח עד שהוא הפך להיות מזוהה עם הצמד.
תופעה נוספת הקשורה בשיר מתגלה בערבי הזמר למיניהם: השרים נוהגים לצרף לקריאת ה"הֵי" בסוף כל בית, הנפת ידיים כלפי מעלה. יש שאף קמים בעת הנפת הידיים... תופעה זו חוזרת על עצמה ברחבי הארץ, גם בקרב אנשים שמעולם לא פגשו איש את רעהו.
כל רכיבי השיר הזה, הפכו אותו לאחד השירים האהובים והמושרים ביותר בערבי הזמר. כמובן, השיר הזה כלול ברפרטואר העשיר של ערב "שירי ארץ ומדבר" אותו נקיים בסוף חודש זה.
תודה ולהתראות במאמר הבא.
מוטי – "צמד הווי ובידור"

www.havayvebidur.com
קישור לאתר המקור: http://www.article.co.il/ResultArticle.asp?SearchFor=&SearchForOther=True


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מוטי - "צמד הווי ובדור" שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!