חיפוש מאמרים

11800 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
פורטל אוטו1 -החלפת או קניית רכב

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אימון אישי העצמת נשים אימון לחיים אימון ונשים

נושא המאמר: נשים ואימון - אימון אישי - העצמת נשים - אימון לחיים - אימון ונשים
מאת: איריס פלג   שמור מאמר למועדפים

המשפחה מעל לכל

בעבר היה נהוג לחשוב כי יולדים ילד למען הצבא והמדינה – כדי שיהיו יותר חיילים קרביים ולהתגבר על הבעיה הדמוגרפית. הוכחה לכך הן קצבאות הילדים שנועדו לעודד את הילודה: ככל שיש יותר ילדים במשפחה, כל ילד מקבל קצבת ילדים יותר גבוהה. היום נהוג לראות את הילד כמשלים למשפחה ולחיי זוגיות אך עדין קיימת התפיסה כי משפחה מאושרת ומושלמת, כוללת לפחות שני ילדים (ואולי שלושה). ככה חינכו את כולנו, הנשים. לימדו אותנו באופן גלוי או סמוי כי המשפחה היא ערך עליון והיא ועומדת מעל לכל. כמו כן לימדו אותנו שהגבר צריך להתפתח בעבודתו והוא המפרנס העיקרי. לכן, אם אישה רצתה להגשים את עצמה ולהתפתח, היא הייתה צריכה לזכור את יעודה בחיים. גבר הטוען כי הוא רוצה להתחתן או רוצה להוליד בגיל יותר מבוגר (אם בכלל) אינו זוכה ביחס שלילי. אם הוא עבר את גיל השלושים ועדין לא נשוי, הוא נחשב דון ז'ואן ומגיבים על כך בחיוך. אישה הטוענת כי היא אינה רוצה להתחתן או רוצה ללדת בגיל יותר מבוגר (אם בכלל) זוכה ליחס שלילי ובמבטים תמהים. אם היא עברה את גיל השלושים ועדין לא נשואה, היא מקבלת מבטי רחמים ועידוד כי היא עוד תמצא את המכסה המתאים לה.

קריירה או משפחה ?

אך אנו הנשים של היום מתקדמות ומודרניות, רצינו לצאת לעבודה ולא סתם לשבת בבית ולגדל ילדים. רצינו להתפתח מחוץ לבית, להיות טובות במה שאנחנו עושות. אבל מאחר וקיבלנו את החינוך שגורס שאישה צריכה לדאוג למשפחה והילדים, רבות מאיתנו בחרו בקריירה שתאפשר לנו להיות גם טובות בעבודה וגם טובות בבית: מורות, גננות, מנהלות-חשבונות, אחיות וכדומה. מעטות מאיתנו שמו את הצרכים והחלומות שלהן במרכז והבינו, שגם לבן הזוג יש חובות בבית, בדיוק כמו להן. הדבר נכון בעיקר אם הן בעלות מקצוע שמאפשר להן להרוויח כמו בן הזוג ואולי אף יותר. מרביתנו החלטנו להיות סופרוומן: להיות טובות בבית כמו שחינכו אותנו וטובות בעבודה בכדי להתפתח.
אחרי שהילדים גדלו, אנחנו, הנשים, מבינות שזה מצב לא אפשרי ולא רצוי מבחינתינו: או שהקרבנו את התפתחותינו האישית או שלא ויתרנו עליה אבל בבית נשאנו ברוב העול.

אימון אישי – העצמת נשים

נשים רבות מגיעות לאמון אישי ואמון עיסקי בשלב שהן רוצות למצוא מחדש את האיזון בין הבית לקריירה, וכמובן למצוא קריירה שתתאים להן ללא ויתורים.
למרות זאת, כאשר מדובר במתאמנת, המשפחה תמיד תהיה במרכז ביחד עם הקריירה. היא אף פעם לא תשכח את יעודה בחיים. לעומתה, מתאמן יציין את משפחתו במפגש הראשון או אולי במספר מפגשים ראשונים והוא אף יציין, שהוא רוצה להקדיש מזמנו יותר למשפחה. אך כאשר מדובר בקריירה חדשה או תפקיד חדש, הוא מוכן להתאמץ בשנים הראשונות והמשפחה נשכחת שוב.

www.irispeleg.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י איריס פלג שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!