חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מחלת כליות כרונית (כשל כליות כרוני)

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: פרקט פרקטים התקנה הרכבה

נושא המאמר: התקנת פרקטים מעץ הרכבת פרקט עץ
מאת: תומר פרקט - בוטיק רצפות עץ התקנת פרקטים מעץ   שמור מאמר למועדפים

התקנת רצפות פרקטים מעץ מוצלחת של תומר פרקט תלויה בתכנון וביצוע נכון של כל השלבים הדרושים להתקנת ריצוף מעץ. התקנה של רצפת פרקט עץ אפשרית כמעט בכל מקום בבית, באמצעות תחזוקה נכונה רצפת פרקט מעץ יכולה לתפקד שנים רבות, לבד מתחזוקה שוטפת התקנה מקצועית כמו בכל הליך בניה היא גורם משמעותי, מתקין פרקטים מעץ מיומן ומנוסה ובחירת בעלי מקצוע מיומנים בעבודות עץ הכרחית.
יש לבחון את התשתית על גביה מתקינים פרקטים מעץ, ריצוף פרקט עץ ניתן להתקנה על גבי מספר תשתיות כולל בטון, אריחים ועץ. יש להתקין על גבי משטח ישר, יבש ומפולס בלבד, מומלץ להוביל אריזות פרקט מעץ טבעי לאתר לפחות 48 שעות לפני התקנה. להגדיר מראש כיווני התקנת לוחות פרקט, לאורך או לרוחב החדר ולאפיין נקודת התייחסות בהתאם לכניסה או לקירות. התקנת פרקט מעץ על גבי חימום תת רצפתי דורשת בדיקת יצרן והכנה מקדימה הכוללת הפעלת החימום שלושה שבועות לפני הרכבת פרקטים, יש לקחת בחשבון שבמהלך התקנת פרקטים מעץ שיעור הפחת הוא כ-8%. מומלצת התקנת פרקט עץ טבעי בשלב הבניה הסופי כדי לצמצם את מספר בעלי המקצוע הנוספים שעלולים לגרום נזק תוך כדי עבודה על גבי ריצוף עץ ולהקפיד על אוורור טבעי ויבוש התשתית בבית לפחות שבוע לפני התקנה, חובה לבדוק לחות לפני תחילת הרכבה.
ריצוף פרקט מעץ טבעי מושפע מתנאי אויר, לחות ואור. כמוצר טבעי יש לצפות לשינוי בצבע העץ שבדרך כלל מכהה וזאת בחשיפה לאור טבעי או מלאכותי ובייחוד לקרינת שמש ישירה. קורות רצפת פרקט עץ טבעי מתרחבות ומתכווצות בהתאם לשינוי טמפרטורה ולחות עונתי, תזוזת רצפות פרקטים מעץ היא טבעית, יש לצפות למרווחים בין לוח פרקט אחד לשני בתנאי יובש, בעליית לחות המרווחים יסגרו.

התקנת רצפת פרקט עץ טבעי בסיכות או מסמור ישיר:
פרקט עץ גושני ורב שכבתי ניתן להתקנה על ידי שיטת המסמור, שימוש בסיכות או מסמרים במכשיר פנאומטי המחדיר את הסיכות או המסמרים בלחץ אויר. קורות פרקט מעץ מוצמדות לתשתית עץ O.S.B, אין להשתמש בשיטה זו במרתפים. ללא קשר לשיטת הרכבה אין להתקין רצפות פרקטים מעץ גושני בקומות מרתף הבנויות מתחת לפני השטח ובעלות רמות לחות ורטיבות גבוהה, יציקות בטון חדשות הן בעלות רמת לחות גבוהה.
יש להעדיף התקנת ריצוף פרקט מעץ טבעי בסיכות או מסמור ואף לשלב הדבקה ככל שקורות העץ עבות, רחבות וארוכות. על גבי משטח גדול במיוחד התזוזה של כל לוח פרקט עץ גדולה יותר בהתאם לזן העץ.
התקנת ריצוף פרקט מעץ טבעי בהדבקה:
הרכבת פרקטים מעץ טבעי מבוצעת באמצעות דבקים אפוקסיים חזקים וגמישים במיוחד, יש אפשרות להדביק פרקט עץ גושני מלא במידה ואינו עבה ללא כל בעיות מיוחדות, תמיד יש לבדוק המלצות יצרן פרקטים ואת הוראות יצרן הדבקים בכדי להתאים סוגי דבקים לבין סוגי פרקטים מעץ, שיטה זו נפוצה בהתקנת רצפת פרקט עץ רב שכבתי. ניתן להשתמש בשיטה זו בכל מפלס בבית, יש להקפיד על מריחת דבקים בצורה אחידה.

התקנת פרקטים מעץ טבעי בשיטה הצפה:
הרכבת רצפות עץ בשיטה זו מומלצת אך ורק בהרכבת פרקטים רב שכבתיים. הנחה של יריעה מוקצפת שמונעת מעבר לחות על המשטח הקיים, להפחית רעשים וליצור גמישות. קורות פרקט עץ מונחות מעל היריעה, החיבור נעשה רק אחד לשני באמצעות דבק או קליק. שיטה זו היא מהירה קלה וזולה יותר משיטות התקנה אחרות בצורה משמעותית, בכל מקרה מומלצת תמיד התקנה בהתאם להוראות יצרן.http://www.timber-tom.com/Instructions.htm
Copyright © 2012 Tomer Parquet All Rights Reserved

www.timber-tom.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י תומר פרקט - בוטיק רצפות עץ התקנת פרקטים מעץ שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]