חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הפתרון להתקרחות הגברית

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: טלפון נייד למבוגרים מכשירי שמיעה

נושא המאמר: מגוון סוגי מכשירים השמיעה הקיימים בשוק
מאת: אופיר בן צור   שמור מאמר למועדפים

מגוון סוגי מכשירים השמיעה הקיימים בשוק


חוש השמיעה הינו אחד החושים היותר חשובים וחיוניים בגוף האדם, והרי שללא חוש זה איכות ורמת חייו של הפרט הינה נמוכה באופן משמעותי. זאת מאחר וחוש השמיעה הוא אלמנט משמעותי המאפשר התמצאות במרחב קליטת דיבור שמיעת מוזיקה ועוד... לשם כך קיים מכשיר שמיעה המספק פיתרון לכל אלה. כמו כן, משרד הבריאות החל משנת 2011 לממן את מכשיר השמיעה לאלו בנינו אשר נזקקים לו.

סוגי מכשירי שמיעה:

את סוגי מכשירי השמיעה ניתן לסווג לארבע קבוצות:
* מכשיר שמיעה הממוקם מאחורי האוזן - מכשיר זה מורכב ממספר חלקים והם: המכשיר עצמו, צינורית המעבירה את הגלי קול אל האוזנייה הממוקמת באוזן, האוזנייה אשר מותאמת מידה בהתאם לדרישות, מגבר חזק במיוחד וסוללות יעילות המחזיקות לאורך זמן. כמו כן, מכשירים מסוג זה הינם מותאמים ומתאימים למקרים של ירידות חמורה עד עמוקה בליקוי שמיעה. כאשר טווח המחירים של מכשירי שמיעה מסוג זה נע מ-999 ועד ל-11,349 ש"ח.

* מכשירים עם מגבר פנימי בתעלת השמיעה - מכשיר שמיעה מסוג זה הוא אחד הפיתוחים הטכנולוגים האחרונים בתחום מכשירים אלה. אלה הם מכשירים דיסקרטיים מאחורי האוזן, אשר היתרון שקיים בהם הוא כי במכשירים אלה יתרון ההתאמה פחותה במכשיר עוצמתי. כמו כן, טווח המחירים של מכשירים אלה הינו נע מ-3,079 ועד 11,848 ש"ח.

* מכשירים בהתאמה פחותה - סוג זה של מכשירי שמיעה אינו סוגר את תעלת השמע ומשאירים אותה פתוחה. כמו כן, חשוב לציין כי יש לכך יתרונות רבים, כאשר אחד היתרונות היותר בולטים הוא שהשמיעה הכיוונית נשמרת. מכשיר זה אינו בולט הודות לצינורית השקופה. והרכבת המכשיר הינה נוחה מאוד. סוג זה של מכשיר מתאים במיוחד לאנשים הסובלים מירידת שמיעה בתדרים גבוהים, ונפוצה מאוד בקרב גילאים מופלגים. בנוסף מכשיר זה מתאים לשימוש ב-טלפון נייד למבוגרים. כאשר טווח המחירים של מכשיר מסוג זה נע מ- 999 ועד ל- 12,000 ש"ח.

* מכשירים תוך אוזניים - סוג זה של מכשיר אינו בולט, כאשר קיימים דגמים קטנים באופן משמעותי אשר הם כמעט בלתי נראים. כמו כן, מכשירים אלה מיוצרים באופן אישי עבור המשתמשים, ובשל כך הם נוחים בצורה מדהימה להרכבה בתוך האוזן. מאחר ובמכשירים אלה נשמר תפקוד האוזן החיצונית היות מיקום המכשיר הם מאפשרים קליטה כיוונית וטבעית של צליל. כאשר טווחי המחירים למכשיר מסוג זה נעים מ- 1,500 ועד ל- 12,000 .www.doro.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אופיר בן צור שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!