חיפוש מאמרים

11811 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
למה עושים שיפוצים ?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אחסון אתרים שרת שיתופי שרת וירטואלי

נושא המאמר: כל סוגי החבילות לאחסון אתרים
מאת: XHOST - אחסון אתרים   שמור מאמר למועדפים

כיום, יש מגוון רחב של חבילות אחסון שונות, ומגוון עוד יותר רחב של ספקיות אחסון אשר מציעות שרותי אחסון. על מנת שאתם תוכלו לבחור בחבילת האחסון המתאימה ביותר לצרכים של האתרים שלכם, עליכם להכיר את ההבדלים בין סוגי חבילות האחסון השונות והמגוונות הקיימות כיום.
החלוקה הבסיסית של חבילות האחסון
נתחיל עם ההבדלים הבסיסיים בין סוגי חבילות האחסון השונות. ניתן לחלק את חבילות אחסון האתרים לשלוש רמות בסיסיות: חבילות אחסון בסיסיות, חבילות אחסון מתקדמות, חבילות אחסון מתקדמות מאוד.
חבילות האחסון הבסיסיות
אלה הן חבילות האחסון הפשוטות ביותר, אך הן גם חבילות האחסון הנפוצות ביותר, אשר לרוב מתאימות לרוב בעלי האתרים מבחינת מענה לצרכי האחסון, ובמחירים הנמוכים ביותר, ובדיוק עקב סיבה זאת חבילות אלה נמצאות בשימוש הנפוץ ביותר. בחבילות אחסון אלה נכללות חבילות האחסון ללא תשלום (זהירות!) , וחבילות האחסון בשרתים שיתופיים.
חבילות האחסון המתקדמות
אלה הן חבילות אחסון אשר מתאימות לחברות או עסקים אשר זקוקים למאפייני אחסון מתקדמים יותר מאשר אחסון בשרתים שיתופיים הן מבחינת ביצועי, יכולות, ואפשרויות מגוונות יותר.
בעלי אתרי מסחר אלקטרוניים בעלי נפח תנועה גבוה, או חברות אשר זקוקות להתאמה של חבילות אחסון לצרכים ייחודיים, יבחרו בדרך כלל בחבילות האחסון המתקדמות. סוג חבילות אחסון אתרים אלה כולל שירותי אחסון בשרתים וירטואליים, ולעתים יכללו גם שירותי אחסון בשרים ייעודיים.
חבילות האחסון המתקדמות ביותר
חבילות אלה מתאימות לבעלי אתרים או עסקים אשר זקוקים למאפיינים הטובים ביותר של אחסון אתרים: הביצועים הטובים ביותר, היכולות המתקדמות ביותר, ומאפיינים כמו שירותי אבטחה מתקדמים. הייחודיות של חבילות אלה, הן התאמה בלאה של שרת ייעודי לצרכים של הלקוח. לעתים, מדובר אף בהתאמה של רשת שלמה של שרתים עבור צורכי חברה אחת בתצורה של וירטואליזציה או מחשוב ענן.
חבילות אחסון האתרים
כעת כבר צריך להיות לכם כיוון והבנה איזו מחבילות האחסון יכולה להתאים לצרכים של האתר או העסק שלכם. ריכזתי עבורכם את הסוגים של חבילות האחסון השונות, על מנת שתוכלו ללמוד על ההבדלים והמאפיינים הייחודיים של כל חבילת אחסון:
חבילות אחסון "חינמיות" - חבילות האחסון ללא תשלום
הדבר החשבון ביותר שיש לדעת על חבילות אחסון ללא תשלום, הוא שיש סיבה לכך!
באינטרנט כמו בעולם הלא מקוון, אין דברים בחינם. חברות וספקיות אחסון אשר מציעות חבילות אחסון ללא תשלום חייבות להחזיר עלויות ולהרוויח על חשבון הלקוחות שלהם. לכן, אחסון חינמי בדרך כלל יהיה מלווה בהתאמות של דפי האתרים שלכם, או בהוספה של באנרים ופרסומות לאתר שלכם – באנרים, חלונות קופצים, שורות טקסט ועוד מגוון רחב מאוד של כלי פרסום שיעצבנו מאוד את הגולשים, ויפגעו בצורה ניכרת באיכות האתר שלכם.
שרת שיתופי
חבילת האחסון בשרת שיתופי היא חבילת האחסון הנבחרת על ידי רוב בעלי האתרים, ועל כן אני קורא לה חבילת האחסון "ברירת מחדל". חבילת האחסון בשרת שיתופי היא הנפוצה ביותר. רוב האתרים באינטרנט הם אתרים שזקוקים למאפיינים בסיסיים של אחסון אתרים, ומכיוון שאחסון על גבי שרת שיתופי עונה באופן מלא על הצרכים הללו, והוא הזול ביותר, הוא גם הבחירה של רוב בעלי האתרים.
באחסון זה, מספר אתרים מאוחסנים על גבי אותו שרת ומנצלים את אותם משאבי שרת: מעבד, זיכרון, וכו'...
VPS - אחסון בשרת וירטואלי
אחסון אתרים בשרת וירטואלי מתאים למעוניינים לקבל שירותי אחסון איכותיים יותר, ובעלי מאפיינים מתקדמים יותר מאשר בשרת שיתופי, אך לא בעלויות של שרתים ייעודיים. שרת מיני ייעודי, או וירטואלי הוא שרת שמחולק באמצעות תוכנה למספר שרתים וירטואליים, כאשר כל שרת וירטואלי מתפקד באופן בלתי תלוי בשאר השרתים. לכן, ברמת העיקרון כל לקוח מקבל שרת ייעודי, בעל מעבד, זיכרון ומערכת הפעלה משלו במחיר נמוך הרבה יותר מאשר מחירו של שרת ייעודי.
Dedicated Server - אחסון בשרת ייעודי
לקוח שבוחר באחסון אתרים בשרת ייעודי, כל לקוח אחסון שרת ייעודי מקבל שרת אחסון בהתאמה מלאה לצרכים של האתר או האתרים שלו, וכמובן, השרת וכלל המשאבים של השרת מוקצים אך ורק ללקוח. חבילת האחסון בשרת ייעודי היא החבילה בעלת המאפיינים המתקדמים ביותר, אבטחה מידע, גיבויים, עדכוני מערכות, התאמה מלאה של מערכות הפעלה, תמיכה טכנית מקצועית ועוד מגוון כלים איכותיים שיאפשרו לכם להביא את האתרים שלכם למקומות שתמיד רציתם.
Clustering - וירטואליזציה
אחסון במספר רב של שרתים, אשר מתפקדים כיחידה אחת, ובאמצעות רשת משותפת יוצרים שיתוף פעולה ושיתוף משאבים על מנת לספק את שירותי האחסון המתקדמים ביותר והאיכותיים ביותר.

אתם יכולים לבחור ממגוון רחב של חבילות אחסון, את חבילת האחסון שהכי מתאימה לכם, ואם לא תמצאו כזאת, ספק האחסון יבנה חבילת אחסון במיוחד בשבילכם!

www.xhost.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י XHOST - אחסון אתרים שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!