חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
טיפים להרחקת יונים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: שלבים בעבודת צוות סדנאות לעסקים סדנאות

נושא המאמר: השלבים לסינרגיה בעבודת צוות
מאת: אלעד אבידן   שמור מאמר למועדפים

ישנם שלבים ברורים באינטראקציה בין חברי הצוות – משלב החיבור הראשוני ועד השלב המיוחל – סינרגיה. מאמר זה מדבר על ארבעת השלבים שצוות עובר בדרך להפוך צוות לצוות סינרגי מושלם ויעיל.
השלב הראשון: שלב המסכות – כאשר צוות מתחבר לראשונה, כל אחד מחברי הצוות "עוטה" עליו מעין מסכה, הוא מציג את עצמו כמו שהיה רוצה שיתפסו אותו ככזה. לווא דווקא הוא כזה. אנחנו משקיעים, מתאמצים ונותנים מעצמנו 150% יותר.
לדוגמא – אם אדם בצוות אינו מסודר מטבעו, כאשר הוא יתחיל לעבוד בצוות הוא יתאמץ ויעשה הכל בכדי להיות מסודר ולהציג לכולם שיש לו תכונות של אדם מסודר.
אנשי הצוות מוכנים לקחת על עצמם אפילו משימות שהם לא אוהבים לעשות. בשלב זה הכל וורוד ומושלם, חברי הצוות בטוחים שהם יעבדו בשלמות מוחלטת.
השלב השני נקרא שלב המרפקים – הרי ברור לנו שלא הכל ישאר מושלם, באיזה שהוא שלב יוצא "האני " האמיתי של כל אחד מחברי הצוות, האם שהציג את עצמו כמסודר מתגלה כאדם שאינו מסודר, הם כושלים במשימות שלקחו על עצמם –אותם משימות שאינם אוהבים לעשות אבל התנדבו לעשות אותם בשלב המסכות בשלב זה חברי הצוות מתחילים "למרפק אחד את השני" כל אחד מנסה למקם את עצמו האמיתי בתוך הצוות.
שלב זה מלווה בחיכוכים, התנגשויות ואף פיצוצים בין חברי הצוות. חלק מהצוותים אינם שורדים את שלב המרפקים ואף מתפרקים.
השלב השלישי נקרא שלב "חלוקת העבודה" – כאשר מבינים שלא ניתן לנהל עבודת צוות כאשר חברי הצוות עסוקים בלמרפק אחד את השני, הולכים לפתרון של חלוקת העבודה – כל אחד לוקח על עצמו את המשימות שהוא טוב בהם ומוכן לעשות אותם. העבודה מתבצעת בנפרד והחלקים של המשימות מרכיבים את התוצר של כל חברי הצוות יחד.
השלב הזה נחשב לשלב מצוין, רוב הצוותים הטובים נשארים בו ומוציאים תוצר טוב.
ישנו שלב אחד מתקדם ונקרא שלב "הסינרגיה" – השלם גדול יותר מסכום חלקיו. את השלב הזה אני מעדיף להסביר דרך דוגמא מחיי האישיים עם אשתי שתבדה לחיים ארוכים!
ניקח לדוגמא הכנת ארוחת ערב – אני אלוף בלהכין חביתה, מושקעת, כזו עם פטריות ובצל מטוגן. אם יש לי 10 דקות להכין ארוחת ערב אני אספיק להכין חביתה מושלמת.
ענת, אישתי, אלופה בהכנת סלט, אם לה יהיו 10 דקות להכין ארוחת ערב היא תפיק סלט לתפארת.
לעומת זאת אם שנינו ביחד נכין את ארוחת הערב אז כנראה שב10 דקות נספיק להכין חביתה, סלט ואפילו קינוח! אנחנו נעבוד בסינרגיה ונשלים אחד את השני, כשאני אחתוך בצל לחביתה אני כבר אחתוך גם לסלט של ענת והיא תחתוך לשנינו את הפטריות. הסינרגיה בנינו תתן תוצר טוב יותר מאשר סכום התוצרים של כל אחד מאיתנו בנפרד.
אם נחזור לצוותים שלנו בעבודה אז אני אגלה לכם את הסוד על מנת להביא צוות למצב של סינרגיה. הסוד הוא פשוט – פתיחות אם תוכלו להביא את הצוות שלכם לדבר אחד עם השני, לפתוח את הדברים שמפריעים להם אחד בשני וגם לפתוח את הדברים שהם אוהבים אז תוכלו להביא את הצוות שלכם לסינרגיה!
בחברת הסדנאות מן אנד מיינד Man&Mind אנחנו מדברים על ארבעת השלבים בעבודת צוות.
אתם מוזמנים להתרשם ממגוון הסדנאות שלנו לעסקים, בתי ספר ותנועות נוער.
www.manandmind.com

manandmind.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלעד אבידן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!